Agility II 300

  1. Datum: 21. 01. 2023
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023
  3. Rozhodčí: Landen, Jessi Marianne (FI)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 38.7 5.68 V
2 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 0 0.0 0.0 39.01 5.64 V
3 013321 Karolína Pozníčková Ursis Gold Modrý dukát 0 0 0.0 0.0 42.39 5.19 V
4 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 43.39 5.07 V
5 062719 Petr Spitz Sára 0 0 0.0 0.0 47.45 4.64 V
6 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 0 1 0.0 5.0 43.38 5.07 V
7 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 1 0.0 5.0 46.77 4.7 V
8 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 0 1 0.0 5.0 47.43 4.64 V
9 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 1 1 0.0 10.0 44.07 4.99 VD
10 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 1 1 0.0 10.0 45.68 4.82 VD
11 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 1 1 0.0 10.0 46.83 4.7 VD
12 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 52.36 4.2 V
13 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 0.0 10.0 50.99 4.31 VD
14 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 2 0.0 10.0 52.76 4.17 VD
15 031521 Irena Hofmanová Follow me Od Přelícké zvonice 3 0 0.0 15.0 52.71 4.17 VD
DIS 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007821 Barbora Banýrová Frisky od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086118 Eliška Kaletová Bathory z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002722 Anna Maroušková Brazilie V krásném údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067219 Jan Sigmund Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO