080821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Sigmundová, Lomáci

    Arrow_down

Pes

  1. Arisha Little Sweetie, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: 30/68, 47.25 s, 28.25 tr. b., 3.77 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 26/69, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  7. QJ6 Jumping: 7/67, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  8. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  9. 1. Zkouška SA3: 2/4, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  10. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  12. 1. Zkouška SA3: 2/2, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. 2. Zkouška SA3: 1/2, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  15. QA1 Agility: 35/79, 52.19 s, 22.19 tr. b., 3.85 m/s

  16. QA2 Agility: 34/76, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  17. QA3 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ1 Jumping : 6/80, 33.34 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  19. QJ2 Jumping: 6/77, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  20. QJ3 Jumping: 4/77, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  21. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  22. 1. Zkouška SA3: 1/7, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. 2. Zkouška SA3: 2/7, 43.8 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  24. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  25. 1. zkouška SA3: 2/7, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  26. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  28. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  29. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  30. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  32. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  33. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  34. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška SA3: 1/6, 43.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  37. Agility 1 S: 2/22, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  38. Agility 2 S: Diskvalifikován

  39. Finals S: 2/9, 42.62 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  40. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  41. Jumping 2 S: 2/23, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  42. Jumping 3 S: 4/22, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  43. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  44. Agility I S: Diskvalifikován

  45. Finále S: 1/7, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. Jumping II Special S: 6/15, 33.86 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  47. Jumping I S: 1/15, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  48. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  49. Agility "AKINU" S: Diskvalifikován

  50. Jumping "Fish4Dog" S: Diskvalifikován

  51. Zkouška "D-BARF" S A3: 4/9, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  52. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  53. Agility S: Diskvalifikován

  54. Jumping S: Diskvalifikován

  55. Tuneliáda S: 20/30, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  56. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  57. 1. Zkouška SA3: 1/7, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  58. 2. Zkouška SA3: 2/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  59. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  61. Dišův Fast and Furious S: 1/10, 16.15 s, 0.0 tr. b., 7.12 m/s

  62. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška SA2: 1/3, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  64. 3. zkouška SA2: 1/4, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  65. 4. zkouška SA2: 2/4, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  66. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  67. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška SA2: 2/4, 35.01 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  69. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  70. Agility S: Diskvalifikován

  71. Jumping III. S: 1/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  72. Jumping II. S: Diskvalifikován

  73. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  74. Agility 1 S: Diskvalifikován

  75. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  77. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  78. Agility 1 S: Diskvalifikován

  79. Agility 2 S: 1/58, 40.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  80. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  82. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  83. Agility Open S: 4/15, 42.96 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  84. Jumping Open S: 1/15, 24.97 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  85. Zkouška A2 S: 1/4, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  86. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  87. QA1 Agility: Diskvalifikován

  88. QA2 Agility: 51/65, 39.22 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  89. QA3 Agility: Diskvalifikován

  90. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  92. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  93. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  94. Agility S: 1/16, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. Jumping S: 1/16, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  96. Krátký jumping S: 9/16, 31.14 s, 7.14 tr. b., 3.66 m/s

  97. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  98. Agility 1 S: Diskvalifikován

  99. Agility 2 S: 1/21, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  100. Finále S: 4/16, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  101. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 S: 15/21, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  103. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  104. SA2 III: 1/2, 35.54 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  105. SA2 IV: 1/2, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  106. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  107. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  108. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  109. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  110. Jumping OPEN S sobota: 1/14, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  111. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  112. Zkouška SA2 sobota: 1/7, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  113. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  114. Agility III 300: Diskvalifikován

  115. Agility II 300: Diskvalifikován

  116. Agility I 300: 4/40, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  117. Jumping III 300: Diskvalifikován

  118. Jumping II 300: 8/40, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  119. Jumping I 300: 22/41, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  120. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  121. Jumping2+3 S: 7/12, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  122. SA2 I: Diskvalifikován

  123. SA2 II: Diskvalifikován

  124. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  125. Agility FINÁLE S : Diskvalifikován

  126. Agility OPEN sobota S: 5/12, 41.2 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  127. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  128. Jumping sobota S: 6/13, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  129. Zkouška SA2 neděle: 2/4, 29.21 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  130. Zkouška SA2 sobota : 1/5, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  131. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  132. Zkouška SA1: 1/5, 37.85 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  133. 2. zkouška SA1: 1/5, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  134. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  135. 1. Zkouška SA1: 1/1, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  136. 2. Zkouška SA1: 1/1, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  137. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  138. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška SA1: 1/5, 29.99 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  140. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  141. Jumping / S / 1: 1/3, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  142. TACHYON AGILITY / S: 8/17, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  143. TACHYON JUMPING / S: 2/18, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  144. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  145. 1. zkouška SA1: 1/5, 37.94 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  146. 2. zkouška SA1: 1/5, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  147. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  148. Agility Neděle SA: Diskvalifikován

  149. Agility S: 4/21, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  150. Jumping neděle SA: Diskvalifikován

  151. Jumping S: 8/21, 38.08 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. Zkouška Neděle SA1: 2/9, 28.97 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  153. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  154. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  155. ZKOUŠKA I.: 2/2, 30.58 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  156. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  157. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  158. 1. Jumping S: 1/4, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  159. 2. Jumping S: 1/5, 28.2 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  160. 3. Jumping S: 1/5, 24.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  161. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  162. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  163. 1. Zkouška SA1: 2/6, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  164. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  165. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  166. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  167. JUMPING LEHKÝ S: 4/12, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  168. JUMPING STANDARD II S: 6/12, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  169. JUMPING STANDARD I S: 7/13, 42.15 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  170. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  171. Jumping 1 A1: 1/8, 28.28 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  172. Jumping 2 A1: Diskvalifikován

  173. Jumping 3 A1: Diskvalifikován

  174. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  175. Zkouška 1: 1/7, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  176. Zkouška 2: 1/7, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  177. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  178. 1. Zkouška SA1: 1/3, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  179. 2. Zkouška SA1: 1/3, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  180. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  181. Agility 1 S: Diskvalifikován

  182. Agility 2 S: Diskvalifikován

  183. Jumping 1 S: 11/35, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  184. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  185. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  186. 1. zkouška A1 S: 1/3, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  187. 2. zkouška A1 S: 1/3, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  188. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  189. 1. Zkouška SA1: 4/10, 29.89 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  190. 2. Zkouška SA1: 3/10, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  191. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  192. TRIAL I.: 3/8, 33.07 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  193. TRIAL II.: Diskvalifikován

  194. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  195. Jumping S: 4/22, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  196. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  197. Neděle Zkouška SA1 : Diskvalifikován

  198. Neděle Zkouška2 SA1 : Diskvalifikován

  199. Zkouška2 SA1: Diskvalifikován

  200. Kladno - JumpBee (2x A0 Jump), 27. 03. 2022

  201. 1. Jumping SA0: Diskvalifikován

  202. 2. Jumping SA0: 1/7, 22.75 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  203. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  204. 1. Jumping SA0: 1/2, 22.0 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  205. 2. Jumping SA0: 1/2, 20.38 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  206. Kladno - Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - neděle, 06. 03. 2022

  207. 1. Jumping SA0: 1/2, 21.03 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  208. 2. Jumping SA0: 1/2, 25.46 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  209. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  210. Jumping Začátečníci S I.: 1/4, 24.74 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  211. Jumping Začátečníci S II.: 1/4, 21.25 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  212. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  213. II. jumping A0: 1/5, 17.4 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  214. I. jumping A0: 2/5, 18.54 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s