043819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie - Anna Kociánová, ZKO Kutná Hora

    Arrow_down

Pes

  1. Coca Cola Perla z Polabí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  2. Agility Open M: Diskvalifikován

  3. Jumping Open M: 5/24, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Zkouška MA3: 1/10, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  5. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  6. MA3: 3/4, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  7. MA3 - 2. běh: Diskvalifikován

  8. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  9. Agility M: Diskvalifikován

  10. Jumping M: 17/57, 39.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  11. Tuneliáda M: 10/53, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  12. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  13. Agility: 47/73, 47.99 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  14. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 30/73, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. Jumping: 22/73, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  16. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 27/73, 43.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  17. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  18. 1.zkouška: 4/5, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  19. 2.zkouška: 1/5, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  20. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  21. MA Agility 1: Diskvalifikován

  22. MA Agility 2: 22/77, 50.62 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  23. MA Jumping 1: 40/77, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  24. MA Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  26. QA4 Agility: 12/44, 46.31 s, 5.68 tr. b., 4.75 m/s

  27. QA5 Agility: Diskvalifikován

  28. QA6 Agility: Diskvalifikován

  29. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  30. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  31. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  32. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  33. Agility 1 M: 29/72, 49.35 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  34. Agility 2 M: 16/72, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  35. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 M: 8/69, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  37. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  38. Zkouška M A3 I: 2/7, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  39. Zkouška M A3 II: Diskvalifikován

  40. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  41. QA1 Agility: 9/64, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  42. QA2 Agility: 20/64, 45.19 s, 11.77 tr. b., 4.69 m/s

  43. QA3 Agility: 14/61, 45.29 s, 7.05 tr. b., 4.86 m/s

  44. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ2 Jumping: 35/62, 47.85 s, 19.24 tr. b., 4.24 m/s

  46. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  47. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  48. Agility Open M: 6/18, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  49. Jumping Open M: 11/18, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  50. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  52. 1. zkoušk A3 M: 2/7, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  53. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  54. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  55. 1. Zkouška MA3: 4/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  56. 2. Zkouška MA3: 5/8, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  57. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  58. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MA3: 1/9, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  60. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  61. Agility III 300: 5/29, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  62. Agility II 300: Diskvalifikován

  63. Agility I 300: Diskvalifikován

  64. Jumping III 300: Diskvalifikován

  65. Jumping II 300: 7/30, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  66. Jumping I 300: Diskvalifikován

  67. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  68. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  69. MA3 So I: 2/14, 51.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  70. MA3 So II: Diskvalifikován

  71. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  72. Czech Imp Jump Medium: 7/28, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  73. Jumping 1 - Medium: 6/29, 40.51 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  74. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  76. 1. Jumping M: 2/14, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  77. 2. Jumping M: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. 3. Jumping M: 4/15, 28.48 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  80. Agility 1 M: 29/61, 49.38 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  81. Agility 2 M: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 M: 16/62, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  84. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  85. 1. zkouška: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška: 3/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  87. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  88. 1. Zkouška MA2: 2/5, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  89. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  90. 3. Zkouška MA2: 1/5, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  91. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  92. 1. Zkouška MA2: 1/3, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  93. 2. Zkouška MA2: 3/3, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  94. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  95. ZkA. MA2 I.: 3/7, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  96. ZkA. MA2 II.: 3/7, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  97. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  98. Czech Imp Jump Medium: 8/19, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  99. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  101. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  102. Zkouška 1: Diskvalifikován

  103. Zkouška 2: Diskvalifikován

  104. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  105. Agility Individual: 23/67, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  106. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  107. Jumping Individual: 38/70, 34.49 s, 1.49 tr. b., 4.41 m/s

  108. Jumping Squads as Individual: 60/72, 39.35 s, 10.35 tr. b., 4.17 m/s

  109. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  110. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  111. Jumping 2 Medium: 3/9, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  112. ZK1 Medium 2: Diskvalifikován

  113. ZK2 Medium 2: Diskvalifikován

  114. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  115. Agility M: 18/38, 60.04 s, 9.04 tr. b., 3.58 m/s

  116. Jumping M: 9/40, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  117. Tuneliáda M: 12/37, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  118. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  119. 1. zkouška: 1/5, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  120. 2. zkouška: 5/5, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  121. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  122. Zkouška 1: 1/2, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  123. Zkouška 2: Diskvalifikován

  124. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  125. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  126. I. zkouška A2 M: 1/3, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  128. FINÁLE M: 2/4, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  129. I. agility M: Diskvalifikován

  130. II. agility M: 3/10, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  131. I. jumping M: 3/10, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  132. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  133. I. agility M: Diskvalifikován

  134. II. agility M: 20/67, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  135. II. jumping M: 24/64, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  136. I. jumping M: Diskvalifikován

  137. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  138. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  140. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  141. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  142. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  144. A1 II M: Diskvalifikován

  145. A1 I M: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  146. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  147. 1. Zkouška A1 M: 1/7, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  148. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  150. Czech Imp Jump: 13/28, 27.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  151. Jumping 1: 20/29, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  152. Jumping 2: 18/29, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  153. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  154. II. zkouška MA1: 4/10, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  155. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  157. ZkA. MA1 I.: 6/11, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  158. ZkA. MA1 II.: 7/11, 39.17 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  159. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  160. Czech Imp Jump: 10/20, 23.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  161. Jumping 1: 13/21, 41.05 s, 5.05 tr. b., 4.07 m/s

  162. Jumping 2: Diskvalifikován

  163. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  164. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  165. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  166. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  167. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  168. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  169. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  170. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  171. Jumping 1: Diskvalifikován

  172. Jumping 2 : 4/17, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  173. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  174. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  175. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  176. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  177. Agility: Diskvalifikován

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. Jumping light: 4/18, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  180. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  181. Jumping M: 8/11, 43.87 s, 16.87 tr. b., 3.83 m/s

  182. 1.Zkouška MA1: Diskvalifikován

  183. 2.Zkouška MA1: 1/5, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  184. 3.Zkouška MA1: Diskvalifikován