Cz En

043819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie - Anna Kociánová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Coca Cola Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  2. QA4 Agility: 12/44, 46.31 s, 5.68 tr. b., 4.75 m/s

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  9. Agility 1 M: 29/72, 49.35 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  10. Agility 2 M: 16/72, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 M: 8/69, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  13. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  14. Zkouška M A3 I: 2/7, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  15. Zkouška M A3 II: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  17. QA1 Agility: 9/64, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  18. QA2 Agility: 20/64, 45.19 s, 11.77 tr. b., 4.69 m/s

  19. QA3 Agility: 14/61, 45.29 s, 7.05 tr. b., 4.86 m/s

  20. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: 35/62, 47.85 s, 19.24 tr. b., 4.24 m/s

  22. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  23. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  24. Agility Open M: 6/18, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  25. Jumping Open M: 11/18, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  26. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  28. 1. zkoušk A3 M: 2/7, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  29. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  30. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  31. 1. Zkouška MA3: 4/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  32. 2. Zkouška MA3: 5/8, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  33. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  34. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MA3: 1/9, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  36. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  37. Agility I 300: Diskvalifikován

  38. Agility II 300: Diskvalifikován

  39. Agility III 300: 5/29, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  40. Jumping I 300: Diskvalifikován

  41. Jumping II 300: 7/30, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  42. Jumping III 300: Diskvalifikován

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  44. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  45. MA3 So I: 2/14, 51.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  46. MA3 So II: Diskvalifikován

  47. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  48. Czech Imp Jump Medium: 7/28, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  49. Jumping 1 - Medium: 6/29, 40.51 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  50. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  52. 1. Jumping M: 2/14, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  53. 2. Jumping M: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  54. 3. Jumping M: 4/15, 28.48 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  55. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  56. Agility 1 M: 29/61, 49.38 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. Agility 2 M: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 M: 16/62, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  59. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  61. 1. zkouška: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška: 3/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  63. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  64. 1. Zkouška MA2: 2/5, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  65. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška MA2: 1/5, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  67. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  68. 1. Zkouška MA2: 1/3, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  69. 2. Zkouška MA2: 3/3, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  70. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  71. ZkA. MA2 I.: 3/7, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  72. ZkA. MA2 II.: 3/7, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  73. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  74. Czech Imp Jump Medium: 8/19, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  75. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  77. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  78. Zkouška 1: Diskvalifikován

  79. Zkouška 2: Diskvalifikován

  80. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  81. Agility Individual: 23/67, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  82. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  83. Jumping Individual: 38/70, 34.49 s, 1.49 tr. b., 4.41 m/s

  84. Jumping Squads as Individual: 60/72, 39.35 s, 10.35 tr. b., 4.17 m/s

  85. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  86. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 Medium: 3/9, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  88. ZK1 Medium 2: Diskvalifikován

  89. ZK2 Medium 2: Diskvalifikován

  90. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  91. Agility M: 18/38, 60.04 s, 9.04 tr. b., 3.58 m/s

  92. Jumping M: 9/40, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  93. Tuneliáda M: 12/37, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  94. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  95. 1. zkouška: 1/5, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  96. 2. zkouška: 5/5, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  97. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  98. Zkouška 1: 1/2, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  99. Zkouška 2: Diskvalifikován

  100. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  101. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  102. I. zkouška A2 M: 1/3, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  104. FINÁLE M: 2/4, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  105. I. agility M: Diskvalifikován

  106. II. agility M: 3/10, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  107. I. jumping M: 3/10, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  109. I. agility M: Diskvalifikován

  110. II. agility M: 20/67, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  111. II. jumping M: 24/64, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  112. I. jumping M: Diskvalifikován

  113. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  114. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  116. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  117. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  120. A1 II M: Diskvalifikován

  121. A1 I M: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  122. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  123. 1. Zkouška A1 M: 1/7, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  124. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  126. Czech Imp Jump: 13/28, 27.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  127. Jumping 1: 20/29, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  128. Jumping 2: 18/29, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  129. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  130. II. zkouška MA1: 4/10, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  131. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  133. ZkA. MA1 I.: 6/11, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  134. ZkA. MA1 II.: 7/11, 39.17 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  136. Czech Imp Jump: 10/20, 23.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  137. Jumping 1: 13/21, 41.05 s, 5.05 tr. b., 4.07 m/s

  138. Jumping 2: Diskvalifikován

  139. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  140. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  141. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  142. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  143. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  144. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  146. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  147. Jumping 1: Diskvalifikován

  148. Jumping 2 : 4/17, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  149. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  150. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  151. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  152. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Jumping light: 4/18, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  156. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  157. 1.Zkouška MA1: Diskvalifikován

  158. 2.Zkouška MA1: 1/5, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  159. 3.Zkouška MA1: Diskvalifikován

  160. Jumping M: 8/11, 43.87 s, 16.87 tr. b., 3.83 m/s