Cz En

Marie - Anna Kociánová

  1. Číslo: 003533
  2. OSA: ZKO Kutná Hora
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 008912 (S), Just Remember ze Skalní vyhlídky

  2. 067912 (M), Aida Bonsai She-Kra

  3. 061415 (L), Lina Silber

  4. 043819 (M), Coca Cola Perla z Polabí

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  3. Zkouška 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  4. Zkouška 2, Aida Bonsai She-Kra: 1/10, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  5. Zkouška 2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  6. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  7. Agility Individual, Coca Cola Perla z Polabí: 23/67, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Agility Individual, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  9. Agility Squads as Individual, Aida Bonsai She-Kra: 38/72, 49.87 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  10. Agility Squads as Individual, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual, Coca Cola Perla z Polabí: 38/70, 34.49 s, 1.49 tr. b., 4.41 m/s

  12. Jumping Individual, Aida Bonsai She-Kra: 39/70, 34.66 s, 1.66 tr. b., 4.39 m/s

  13. Jumping Squads as Individual, Aida Bonsai She-Kra: 44/72, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  14. Jumping Squads as Individual, Coca Cola Perla z Polabí: 60/72, 39.35 s, 10.35 tr. b., 4.17 m/s

  15. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  16. Jumping 1 Medium, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 Medium, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 Medium, Aida Bonsai She-Kra: 2/9, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  19. Jumping 2 Medium, Coca Cola Perla z Polabí: 3/9, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. ZK1 Large 2, Lina Silber: Diskvalifikován

  21. ZK1 Medium 2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  22. ZK1 Medium 3, Aida Bonsai She-Kra: 2/8, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  23. ZK2 Medium 2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  24. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  25. Agility M, Coca Cola Perla z Polabí: 18/38, 60.04 s, 9.04 tr. b., 3.58 m/s

  26. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  27. Jumping M, Coca Cola Perla z Polabí: 9/40, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  28. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 21/40, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  29. Tuneliáda M, Coca Cola Perla z Polabí: 12/37, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  30. Tuneliáda M, Aida Bonsai She-Kra: 24/37, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  31. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  32. 1. zkouška, Coca Cola Perla z Polabí: 1/5, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  33. 1. zkouška, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška, Coca Cola Perla z Polabí: 5/5, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  35. 2. zkouška, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  36. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  37. Zkouška 1, Aida Bonsai She-Kra: 1/7, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  38. Zkouška 1, Coca Cola Perla z Polabí: 1/2, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Zkouška 1, Lina Silber: 3/6, 58.64 s, 15.64 tr. b., 3.41 m/s

  40. Zkouška 2, Lina Silber: 1/6, 59.04 s, 9.04 tr. b., 3.49 m/s

  41. Zkouška 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  42. Zkouška 2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  43. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  44. II. zkouška A2 M, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  45. II. zkouška A3 M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  46. I. zkouška A2 M, Coca Cola Perla z Polabí: 1/3, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. I. zkouška A3 M, Aida Bonsai She-Kra: 1/6, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  48. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  49. FINÁLE M, Coca Cola Perla z Polabí: 2/4, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  50. I. agility M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  51. I. agility M, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  52. II. agility M, Coca Cola Perla z Polabí: 3/10, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  53. II. agility M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  54. I. jumping M, Coca Cola Perla z Polabí: 3/10, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. I. jumping M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  56. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  57. I. agility M, Aida Bonsai She-Kra: 25/67, 52.23 s, 15.23 tr. b., 3.94 m/s

  58. I. agility M, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  59. II. agility M, Aida Bonsai She-Kra: 7/67, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  60. II. agility M, Coca Cola Perla z Polabí: 20/67, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  61. II. jumping M, Coca Cola Perla z Polabí: 24/64, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  62. II. jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 37/64, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  63. I. jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 28/67, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. I. jumping M, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  65. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  66. 1. zkouška MA2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška MA2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  68. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  69. 1 zkouška A2, Lina Silber: Diskvalifikován

  70. 1. zkouška A3, Aida Bonsai She-Kra: 2/9, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  71. 2. zkouška A2, Lina Silber: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška A3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  73. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  74. 1. Zkouška MA2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  75. 1. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/9, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. 2. Zkouška MA2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/9, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  79. A1 II M, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  80. A1 I M, Coca Cola Perla z Polabí: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  81. A3 II M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  82. A3 I M, Aida Bonsai She-Kra: 3/8, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  83. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  84. 1. Zkouška A1 M, Coca Cola Perla z Polabí: 1/7, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  85. 2. Zkouška A1 M, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  87. Czech Imp Jump, Coca Cola Perla z Polabí: 13/28, 27.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  88. Czech Imp Jump, Aida Bonsai She-Kra: 18/28, 35.52 s, 16.52 tr. b., 3.38 m/s

  89. Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 14/29, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Jumping 1, Coca Cola Perla z Polabí: 20/29, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  91. Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 9/29, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  92. Jumping 2, Coca Cola Perla z Polabí: 18/29, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  93. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  94. II. zkouška LA2, Lina Silber: 5/11, 53.5 s, 23.5 tr. b., 3.16 m/s

  95. II. zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: 4/10, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  96. I. zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  97. I. zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  99. ZkA. MA1 I., Coca Cola Perla z Polabí: 6/11, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  100. ZkA. MA1 II., Coca Cola Perla z Polabí: 7/11, 39.17 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  101. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  102. Czech Imp Jump, Coca Cola Perla z Polabí: 10/20, 23.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  103. Czech Imp Jump, Aida Bonsai She-Kra: 14/20, 27.6 s, 13.6 tr. b., 3.66 m/s

  104. Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 4/21, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  105. Jumping 1, Coca Cola Perla z Polabí: 13/21, 41.05 s, 5.05 tr. b., 4.07 m/s

  106. Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 9/21, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  107. Jumping 2, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  108. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  109. II. zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  110. II. zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  111. II. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  113. I. zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  114. I. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  115. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  116. ZkA. LA2 I., Lina Silber: Diskvalifikován

  117. ZkA. LA2 II., Lina Silber: Diskvalifikován

  118. ZkA. MA1 I., Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  119. ZkA. MA1 II., Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  120. ZkA. MA3 I., Aida Bonsai She-Kra: 4/13, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  121. ZkA. MA3 II., Aida Bonsai She-Kra: 4/13, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  122. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  123. Czech Imp Jump, Aida Bonsai She-Kra: 5/17, 21.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  124. Czech Imp Jump, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  125. Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  126. Jumping 1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  127. Jumping 2 , Coca Cola Perla z Polabí: 4/17, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  128. Jumping 2 , Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  129. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  130. ZkA. MA1 I., Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  131. ZkA. MA1 II., Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  132. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  133. Agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  134. Agility, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  135. Agility, Lina Silber: Diskvalifikován

  136. Jumping, Lina Silber: 6/24, 49.38 s, 1.38 tr. b., 3.65 m/s

  137. Jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  138. Jumping, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  139. Jumping light, Aida Bonsai She-Kra: 3/18, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  140. Jumping light, Coca Cola Perla z Polabí: 4/18, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. Jumping light, Lina Silber: 7/24, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  142. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  143. 1.Zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  144. 1.Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/6, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.15 m/s

  145. 2.Zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: 1/5, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  146. 2.Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/5, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  147. 3.Zkouška MA1, Coca Cola Perla z Polabí: Diskvalifikován

  148. 3.Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  149. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 3/11, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  150. Jumping M, Coca Cola Perla z Polabí: 8/11, 43.87 s, 16.87 tr. b., 3.83 m/s

  151. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  152. Zkouška 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  153. Zkouška 1, Lina Silber: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  155. Zkouška 2, Lina Silber: Diskvalifikován

  156. Zkouška 3, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  157. Zkouška 3, Lina Silber: 2/6, 44.63 s, 2.63 tr. b., 3.63 m/s

  158. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  159. Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 37/79, 54.23 s, 15.23 tr. b., 3.96 m/s

  160. Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  161. Agility 3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  162. Agility 4, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  163. Agility Trial, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  164. Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 35/79, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  165. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  166. Ne. - Agility II. M, Aida Bonsai She-Kra: 29/52, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  167. Ne. - Jumping II. M, Aida Bonsai She-Kra: 16/52, 43.5 s, 6.5 tr. b., 4.23 m/s

  168. So. - Agility I. M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  169. So. - Jumping I. M, Aida Bonsai She-Kra: 4/52, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  170. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  171. QA4 Agility, Aida Bonsai She-Kra: 15/56, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  172. QA5 Agility, Aida Bonsai She-Kra: 13/56, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  173. QA6 Agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  174. QJ4 Jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  175. QJ5 Jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  176. QJ6 Jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  177. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  178. QA1 agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  179. QA2 agility, Aida Bonsai She-Kra: 29/60, 52.5 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  180. QA3 agility, Aida Bonsai She-Kra: 42/60, 46.05 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  181. QJ1 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  182. QJ2 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  183. QJ3 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  184. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  185. Agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  186. Jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  187. Jumping Veteran, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/6, 47.44 s, 1.44 tr. b., 3.39 m/s

  188. Tuneliáda, Aida Bonsai She-Kra: 23/41, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  189. Tuneliáda Veteran, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/6, 57.93 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  190. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  191. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  192. Agility II, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  193. Jumping I, Aida Bonsai She-Kra: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  194. Jumping II, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  195. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  196. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 4/28, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  197. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  198. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  199. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  200. Jumping III M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  201. Jumping II M, Aida Bonsai She-Kra: 4/11, 43.01 s, 9.01 tr. b., 3.81 m/s

  202. Jumping I M, Aida Bonsai She-Kra: 6/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  203. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  204. 1. Zka - LA2, Lina Silber: 9/20, 56.8 s, 24.8 tr. b., 3.17 m/s

  205. 1. Zka - MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/6, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  206. 2. Zka - LA2, Lina Silber: 5/20, 52.57 s, 14.57 tr. b., 3.42 m/s

  207. 2. Zka - MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  209. Jumping M 1, Aida Bonsai She-Kra: 3/15, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  210. Jumping M 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  211. Jumping M 3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  212. Jumping SV 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 43.26 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  213. Jumping SV2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 42.37 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  214. Jumping SV 3, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 42.46 s, 0.46 tr. b., 3.3 m/s

  215. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  216. III. jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 8/24, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  217. II.jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 8/24, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  218. I. jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 2/24, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  219. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  220. 1. Zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  221. 1. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 2/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  222. 2. zkouška LA2, Lina Silber: 2/9, 48.77 s, 5.77 tr. b., 3.73 m/s

  223. 2. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/11, 46.08 s, 7.08 tr. b., 3.78 m/s

  224. Junioři jump L, Lina Silber: Diskvalifikován

  225. Junioři jump M, Aida Bonsai She-Kra: 2/5, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  226. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  227. Zkouška II LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  228. Zkouška I LA2, Lina Silber: 8/14, 45.94 s, 7.94 tr. b., 3.59 m/s

  229. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  230. J Agility, Aida Bonsai She-Kra: 3/20, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  231. J Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  232. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  233. agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  234. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 9/40, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  235. Tuneliáda M, Aida Bonsai She-Kra: 13/38, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  236. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  237. Ju Agility IV, Aida Bonsai She-Kra: 6/20, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  238. Ju Agility V, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 34.22 s, 0.92 tr. b., 4.82 m/s

  239. Ju Agility VI, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  240. Ju Jumping IV, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 31.11 s, 0.54 tr. b., 5.24 m/s

  241. Ju Jumping V, Aida Bonsai She-Kra: 5/19, 35.42 s, 1.59 tr. b., 4.74 m/s

  242. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  243. I Agility Open, Aida Bonsai She-Kra: 28/69, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  244. II Agility Open, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  245. II Jumping Open, Aida Bonsai She-Kra: 9/66, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  246. I Jumping Open, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  247. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  248. Agility Open M, Aida Bonsai She-Kra: 6/28, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  249. Jumping Open M, Aida Bonsai She-Kra: 5/28, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  250. Zkoušky MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/9, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  251. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  252. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: 2/21, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  253. Agility II, Aida Bonsai She-Kra: 1/21, 46.31 s, 1.22 tr. b., 4.21 m/s

  254. Agility III, Aida Bonsai She-Kra: 3/21, 51.04 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  255. Jumping I, Aida Bonsai She-Kra: 5/21, 41.4 s, 1.82 tr. b., 4.54 m/s

  256. Jumping II, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  257. Jumping III, Aida Bonsai She-Kra: 8/20, 38.77 s, 8.36 tr. b., 4.31 m/s

  258. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  259. II. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  260. I. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 6/9, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.46 m/s

  261. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  262. Zk.A II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/10, 38.12 s, 0.12 tr. b., 4.04 m/s

  263. ZkA. I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  264. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  265. ZkA II. LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  266. ZkA II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/10, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  267. ZkA II. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/15, 48.85 s, 5.85 tr. b., 3.3 m/s

  268. ZkA I. LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  269. ZkA I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 6/10, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  270. ZkA I. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 12/15, 49.68 s, 16.68 tr. b., 3.22 m/s

  271. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  272. 1. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 2/5, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  273. 2. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  274. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  275. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: 23/37, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  276. Jumping I, Aida Bonsai She-Kra: 10/37, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  277. Jumping II, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  278. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  279. 1.zkouška LA2, Lina Silber: 10/26, 55.44 s, 17.44 tr. b., 2.81 m/s

  280. 1.zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/4, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  281. 2.zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  282. 2.zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  283. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  284. 1.běh LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  285. 1.běh MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  286. 2.běh LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  287. 2.běh MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  288. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  289. Agility Ju, Aida Bonsai She-Kra: 3/31, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  290. Agility Ju, Lina Silber: 18/59, 60.09 s, 10.09 tr. b., 3.33 m/s

  291. Agility Squads, Lina Silber: 42/76, 59.6 s, 14.6 tr. b., 3.05 m/s

  292. Agility Squads, Aida Bonsai She-Kra: 19/44, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  293. Hra Ju, Lina Silber: 40/59, 61.11 s, 32.11 tr. b., 2.62 m/s

  294. Hra Ju, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  295. Jumping Ju, Aida Bonsai She-Kra: 2/31, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  296. Jumping Ju, Lina Silber: 36/59, 60.75 s, 19.75 tr. b., 3.26 m/s

  297. Jumping Squads, Aida Bonsai She-Kra: 3/44, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  298. Jumping Squads, Lina Silber: 55/75, 52.56 s, 11.56 tr. b., 3.35 m/s

  299. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  300. QA1 agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  301. QA3 agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  302. QJ1 jumping, Aida Bonsai She-Kra: 18/70, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  303. QJ2 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  304. QJ3 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  305. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  306. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 2/28, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  307. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 11/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  308. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/13, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  309. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  310. Agility open L, Lina Silber: Diskvalifikován

  311. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  312. Agility open S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/2, 56.16 s, 24.16 tr. b., 3.24 m/s

  313. II. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  314. I. zkouška LA1, Lina Silber: 2/5, 39.21 s, 8.21 tr. b., 3.21 m/s

  315. I. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  316. Jumping open L, Lina Silber: 11/24, 39.08 s, 6.08 tr. b., 3.66 m/s

  317. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 1/7, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  318. Jumping open S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 38.91 s, 15.91 tr. b., 3.68 m/s

  319. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  320. Agility 1 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 7/17, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  321. Agility 2 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 4/17, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  322. Agility 3 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 6/17, 42.42 s, 0.4 tr. b., 4.62 m/s

  323. Agility 4 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 1/17, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  324. Jumping 1 Ju, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  325. Jumping 2 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 10/17, 39.03 s, 17.94 tr. b., 3.72 m/s

  326. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  327. Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 9/50, 48.49 s, 6.49 tr. b., 4.12 m/s

  328. Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  329. Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  330. Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 22/50, 52.13 s, 12.13 tr. b., 3.64 m/s

  331. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  332. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  333. Jumping open L, Lina Silber: Diskvalifikován

  334. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 2/21, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  335. Zkoušky LA1, Lina Silber: 2/8, 52.34 s, 7.34 tr. b., 3.02 m/s

  336. Zkoušky MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  337. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  338. 1. zkouška LA1, Lina Silber: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  339. 1. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  340. 2. zkouška LA1, Lina Silber: 1/6, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  341. 2. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  342. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  343. ZkA. II. LA1, Lina Silber: 2/13, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  344. ZkA. II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/8, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.81 m/s

  345. ZkA. I. LA1, Lina Silber: Diskvalifikován

  346. ZkA. I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  347. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  348. ZkA II. LA1, Lina Silber: 3/18, 32.48 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  349. ZkA II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  350. ZkA II. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/15, 51.79 s, 8.79 tr. b., 3.11 m/s

  351. ZkA I. LA1, Lina Silber: 2/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  352. ZkA I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 43.75 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  353. ZkA I. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/15, 52.87 s, 16.87 tr. b., 2.89 m/s

  354. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  355. Agility Final SH, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  356. Agility I SH, Aida Bonsai She-Kra: 8/33, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  357. Agility I SH, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  358. Jumping II SH, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 13/18, 51.11 s, 14.11 tr. b., 3.25 m/s

  359. Jumping II SH, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  360. Jumping I SH, Aida Bonsai She-Kra: 4/33, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  361. Jumping I SH, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 13/18, 51.05 s, 10.05 tr. b., 3.45 m/s

  362. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  363. Agility družstva, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  364. Agility - junioři, Aida Bonsai She-Kra: 5/25, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  365. Jumping družstva, Aida Bonsai She-Kra: 6/41, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  366. Jumping - junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  367. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  368. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  369. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  370. Zk.A MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/6, 40.04 s, 5.04 tr. b., 4.0 m/s

  371. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  372. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Aida Bonsai She-Kra: 5/14, 44.3 s, 5.3 tr. b., 3.7 m/s

  373. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 1/14, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  374. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Aida Bonsai She-Kra: 6/7, 43.67 s, 11.67 tr. b., 3.76 m/s

  375. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  376. J Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 6/20, 42.85 s, 7.16 tr. b., 4.25 m/s

  377. J Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: 3/19, 34.9 s, 1.43 tr. b., 4.33 m/s

  378. J Agility 3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  379. J Agility 4, Aida Bonsai She-Kra: 5/17, 43.38 s, 7.28 tr. b., 4.33 m/s

  380. J Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 5/19, 40.03 s, 4.18 tr. b., 4.3 m/s

  381. J Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 7/18, 31.82 s, 7.94 tr. b., 4.56 m/s

  382. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  383. Agility Open M, Aida Bonsai She-Kra: 1/15, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  384. Jumping Open M, Aida Bonsai She-Kra: 8/15, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  385. Zkoušky MA3, Aida Bonsai She-Kra: 2/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  386. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  387. Heroutice, 1. běh, Aida Bonsai She-Kra: 2/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  388. Heroutice, 2. běh, Aida Bonsai She-Kra: 2/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  389. Heroutice, 3. běh, Aida Bonsai She-Kra: 3/11, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  390. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  391. Zkouska III MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  392. Zkouska II MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  393. Zkouska I MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 45.31 s, 1.31 tr. b., 3.82 m/s

  394. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  395. 1. zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  396. 2. zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 4/8, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  397. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  398. 7.prorubská, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  399. 8.prorubská, Aida Bonsai She-Kra: 2/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  400. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  401. Jumping III. L, Lina Silber: 20/42, 37.61 s, 13.61 tr. b., 3.27 m/s

  402. Jumping III. M, Aida Bonsai She-Kra: 7/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  403. Jumping II. L, Lina Silber: 16/46, 46.46 s, 21.46 tr. b., 3.06 m/s

  404. Jumping II. M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  405. Jumping I. L, Lina Silber: Diskvalifikován

  406. Jumping I. M, Aida Bonsai She-Kra: 8/17, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  407. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  408. 1.zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 42.37 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  409. 2.zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 2/8, 47.68 s, 7.68 tr. b., 3.29 m/s

  410. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  411. Agility, Aida Bonsai She-Kra: 5/34, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  412. Agility - J, Aida Bonsai She-Kra: 16/21, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  413. Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 13/34, 36.12 s, 5.12 tr. b., 3.88 m/s

  414. Jumping - J, Aida Bonsai She-Kra: 6/21, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  415. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  416. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  417. Agility II, Aida Bonsai She-Kra: 2/4, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  418. Agility Open, Aida Bonsai She-Kra: 4/10, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  419. Jumping Open, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  420. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  421. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 1/25, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  422. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 8/26, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  423. Tuneliáda M, Aida Bonsai She-Kra: 11/24, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  424. Zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  425. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  426. Agility III - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  427. Agility II - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: 4/21, 41.43 s, 4.43 tr. b., 3.96 m/s

  428. Agility I - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  429. Agility IV - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: 16/20, 52.54 s, 33.54 tr. b., 3.29 m/s

  430. Jumping II - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  431. Jumping I - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: 12/21, 34.31 s, 9.31 tr. b., 4.23 m/s

  432. SEKVENCE - medium, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  433. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  434. MEDIUM - Czech Imp Jump, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  435. MEDIUM - JUMPING 1, Aida Bonsai She-Kra: 4/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  436. MEDIUM - JUMPING 2, Aida Bonsai She-Kra: 5/23, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  437. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  438. ZkA III. MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  439. ZkA II. MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  440. ZkA I MA2, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 49.65 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  441. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  442. ZkA II MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: 2/5, 47.6 s, 14.6 tr. b., 3.26 m/s

  443. ZkA I MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  444. ZkA NE II MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  445. ZkA NE I MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/5, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.6 m/s

  446. ZkJ MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  447. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  448. Agility jednotlivci, Aida Bonsai She-Kra: 3/6, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  449. Agility jednotlivci, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/13, 78.84 s, 36.84 tr. b., 1.97 m/s

  450. Družstva - Agility, Aida Bonsai She-Kra: 13/34, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  451. Družstva - Agility, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  452. Družstva - Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 24/33, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  453. Družstva - Jumping, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  454. Jumping jednotlivci, Aida Bonsai She-Kra: 1/7, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  455. Jumping jednotlivci, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/14, 58.75 s, 5.75 tr. b., 3.08 m/s

  456. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  457. MA2 - 1., Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  458. MA2 - 2., Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  459. MA2 - 3, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 54.2 s, 11.2 tr. b., 3.21 m/s

  460. SA2 - 1., Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  461. SA2 - 2., Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/6, 78.71 s, 5.0 tr. b., 2.07 m/s

  462. SA2 - 3, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  463. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  464. Agility děti, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 40.73 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  465. Agilty děti, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  466. Jumping děti, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  467. Jumping děti, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/3, 63.42 s, 18.42 tr. b., 2.68 m/s

  468. Zkouška, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/4, 71.64 s, 23.64 tr. b., 2.37 m/s

  469. Zkouška, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  470. Zkouška 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  471. Zkouška 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  472. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  473. Děti Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 2/2, 44.44 s, 20.0 tr. b., 3.31 m/s

  474. Děti Agility 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 6/7, 50.22 s, 9.32 tr. b., 2.93 m/s

  475. Děti Agility 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/7, 76.94 s, 51.94 tr. b., 1.85 m/s

  476. Děti Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  477. Děti Agility 3, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/6, 58.54 s, 11.54 tr. b., 2.68 m/s

  478. Děti Agility 3, Aida Bonsai She-Kra: 1/2, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  479. Děti Agility 4, Aida Bonsai She-Kra: 1/2, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  480. Děti Agility 4, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  481. Děti Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 1/2, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  482. Děti Jumping 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/7, 56.49 s, 19.49 tr. b., 3.03 m/s

  483. Děti Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 2/2, 39.41 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  484. Děti Jumping 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/7, 51.35 s, 14.35 tr. b., 2.59 m/s

  485. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  486. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 5/21, 49.73 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  487. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 5/21, 48.71 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  488. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  489. Zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  490. Zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  491. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  492. Horní Počernice, 1. běh, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  493. Horní Počernice, 2. běh, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  494. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  495. Agility OPEN M, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  496. Agility OPEN S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 18/29, 72.8 s, 16.8 tr. b., 2.4 m/s

  497. Jumping OPEN M, Aida Bonsai She-Kra: 5/9, 46.45 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  498. Jumping OPEN S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 15/32, 57.45 s, 8.45 tr. b., 2.99 m/s

  499. Zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  500. Zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  501. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  502. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 12/21, 52.04 s, 21.04 tr. b., 3.82 m/s

  503. Agility S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  504. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  505. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/23, 44.53 s, 5.53 tr. b., 3.59 m/s

  506. Zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  507. Zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/10, 48.2 s, 0.2 tr. b., 3.42 m/s

  508. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  509. Jumping So MA1, Aida Bonsai She-Kra: 2/4, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  510. Zkouška II MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  511. Zkouška I MA1, Aida Bonsai She-Kra: 2/4, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  512. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  513. 1.zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: 4/14, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  514. 1.zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/10, 70.0 s, 22.0 tr. b., 2.66 m/s

  515. 2.zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: 10/14, 40.4 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  516. 2.zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/9, 71.0 s, 18.0 tr. b., 2.58 m/s

  517. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  518. Agility OPEN M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  519. Agility OPEN S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/20, 71.54 s, 18.54 tr. b., 2.71 m/s

  520. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 46.47 s, 7.47 tr. b., 3.85 m/s

  521. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/19, 73.5 s, 29.5 tr. b., 2.44 m/s

  522. Zkouska MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  523. Zkouska SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/7, 58.83 s, 12.83 tr. b., 2.72 m/s

  524. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  525. DĚTI - Agility, Aida Bonsai She-Kra: 5/6, 43.82 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  526. DĚTI - Agility, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 18/20, 62.26 s, 13.26 tr. b., 2.62 m/s

  527. DĚTI - Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 5/6, 39.55 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  528. DĚTI - Jumping, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 10/20, 48.04 s, 4.04 tr. b., 3.04 m/s

  529. DĚTI - Left or Right, Aida Bonsai She-Kra: 1/6, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  530. DĚTI - Left or Right, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/19, 54.59 s, 7.59 tr. b., 2.56 m/s

  531. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  532. Agility Děti M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  533. Agility Děti S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  534. Jumping Děti M, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  535. Jumping Děti S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/5, 56.5 s, 23.5 tr. b., 2.48 m/s

  536. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  537. Agility, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/19, 65.57 s, 31.57 tr. b., 2.29 m/s

  538. Agility, Aida Bonsai She-Kra: 12/19, 49.99 s, 35.99 tr. b., 3.0 m/s

  539. Jumping, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/19, 50.27 s, 20.27 tr. b., 2.49 m/s

  540. Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 14/19, 41.42 s, 21.42 tr. b., 3.02 m/s

  541. Zkouška A1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/6, 43.22 s, 4.22 tr. b., 2.78 m/s

  542. Zkouška A1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  543. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  544. Agility CACAg M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  545. Agility CACAg S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  546. Jumping CACAg M, Aida Bonsai She-Kra: 7/13, 40.88 s, 7.88 tr. b., 3.74 m/s

  547. Jumping CACAg S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  548. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 7/13, 41.51 s, 7.51 tr. b., 3.81 m/s

  549. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 12/19, 51.65 s, 10.65 tr. b., 3.06 m/s

  550. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  551. Zkouška 1 MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  552. Zkouška 1 SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  553. Zkouška 2 MA1, Aida Bonsai She-Kra: 4/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  554. Zkouška 2 SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/14, 44.33 s, 12.33 tr. b., 3.23 m/s

  555. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  556. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  557. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  558. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/17, 40.03 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  559. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  560. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  561. Zkouška 2 MA1, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 23.01 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  562. Zkouška 2 SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/14, 32.15 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  563. Zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  564. Zkouška SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/14, 52.1 s, 2.1 tr. b., 2.98 m/s

  565. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  566. AGILITY, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  567. JUMPING, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  568. SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/8, 66.28 s, 18.28 tr. b., 2.38 m/s

  569. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  570. Agility CACAG S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  571. Jumping 1 S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  572. Jumping 2 CACAg S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován