Cz En

061415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie - Anna Kociánová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Lina Silber, Krašský ovčák

Výsledky

  1. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  2. Zkouška 1: 3/6, 58.64 s, 15.64 tr. b., 3.41 m/s

  3. Zkouška 2: 1/6, 59.04 s, 9.04 tr. b., 3.49 m/s

  4. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  5. 1 zkouška A2: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  7. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  8. II. zkouška LA2: 5/11, 53.5 s, 23.5 tr. b., 3.16 m/s

  9. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  11. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  14. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  15. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  17. Agility: Diskvalifikován

  18. Jumping: 6/24, 49.38 s, 1.38 tr. b., 3.65 m/s

  19. Jumping light: 7/24, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  20. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  21. Zkouška 1: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2: Diskvalifikován

  23. Zkouška 3: 2/6, 44.63 s, 2.63 tr. b., 3.63 m/s

  24. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  25. 1. Zka - LA2: 9/20, 56.8 s, 24.8 tr. b., 3.17 m/s

  26. 2. Zka - LA2: 5/20, 52.57 s, 14.57 tr. b., 3.42 m/s

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  28. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška LA2: 2/9, 48.77 s, 5.77 tr. b., 3.73 m/s

  30. Junioři jump L: Diskvalifikován

  31. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  32. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška I LA2: 8/14, 45.94 s, 7.94 tr. b., 3.59 m/s

  34. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  35. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  36. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  37. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  38. 1.zkouška LA2: 10/26, 55.44 s, 17.44 tr. b., 2.81 m/s

  39. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  41. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  42. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  43. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  44. Agility Ju: 18/59, 60.09 s, 10.09 tr. b., 3.33 m/s

  45. Agility Squads: 42/76, 59.6 s, 14.6 tr. b., 3.05 m/s

  46. Hra Ju: 40/59, 61.11 s, 32.11 tr. b., 2.62 m/s

  47. Jumping Ju: 36/59, 60.75 s, 19.75 tr. b., 3.26 m/s

  48. Jumping Squads: 55/75, 52.56 s, 11.56 tr. b., 3.35 m/s

  49. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  50. Agility open L: Diskvalifikován

  51. I. zkouška LA1: 2/5, 39.21 s, 8.21 tr. b., 3.21 m/s

  52. Jumping open L: 11/24, 39.08 s, 6.08 tr. b., 3.66 m/s

  53. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  54. Jumping open L: Diskvalifikován

  55. Zkoušky LA1: 2/8, 52.34 s, 7.34 tr. b., 3.02 m/s

  56. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  57. 1. zkouška LA1: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  58. 2. zkouška LA1: 1/6, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  59. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  60. ZkA. II. LA1: 2/13, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  61. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  63. ZkA II. LA1: 3/18, 32.48 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  64. ZkA I. LA1: 2/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  65. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  66. Jumping III. L: 20/42, 37.61 s, 13.61 tr. b., 3.27 m/s

  67. Jumping II. L: 16/46, 46.46 s, 21.46 tr. b., 3.06 m/s

  68. Jumping I. L: Diskvalifikován