Cz En

Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 09. 08. 2020 v 23:59.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20284
  2. Datum: 12. 08. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  7. Stránky: https://agility-kutna-hora.webnode.cz
  8. Propozice: https://agility-kutna-hora.webnode.cz/akce/odpoledni-last-minute-dvojzkousky/
  9. Zodpovědná osoba: Marie - Anna Kociánová
  10. Upřesnění místa: Karlov 247, Kutná Hora
  11. GPS: 49.9430736111111, 15.2687047222222

Kontakt

agikh@seznam.cz +420776628158

Poznámka

Program: 2 zkoušky A1, 2 zkoušky A3, 2 zkoušky A2

Prezence A1 – do 15:30, měření psů 15:25, prohlídka 1. zkoušky A1 15:30

Časy prezencí kategorie A3 a A2 budou doplněny po uzávěrce. V případě menšího počtu účastníků může být začátek kategorie A1 posunut na 16:00.

Statistika přihlášených

12. 08. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 1 0 1 0 2
S 2 3 2 0 7
M 1 1 5 0 7
ML 0 0 3 0 3
L 5 6 4 0 15
Celkem 10 10 15 0 35
15 volných míst

Přihlášky

046818 A1 Eliška Hospodková Fittipaldi de Decembre Banataj Wind
Člen KA
069615 LA1 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai
041219 LA1 Andrea Ladrová Fífa
Člen KA
000020 LA1 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp
Člen KA
075318 LA1 Karolína Tittlová Artaban From the Czech Land
039017 LA1 Tereza Štočková Kessi
Člen KA
066419 LA2 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land
Člen KA
061415 LA2 Marie - Anna Kociánová Lina Silber
Člen KA
039619 LA2 Markéta Procházková Roger Bluff Springs
044817 LA2 Barbora Sádovská Viki
Člen KA
032619 LA2 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin
079419 LA2 Martin Žilík Argo ze Skřinářova
Člen KA
019414 LA3 Markéta Procházková Rafael SHR
Člen KA
070117 LA3 Jitka Slánská Ginny Czech Imp
Člen KA
062413 LA3 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova
Člen KA
087116 LA3 Hana Veselá Endy
Člen KA
056019 MA1 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále
Člen KA
043819 MA2 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí
Člen KA
030116 MA3 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej
Člen KA
012617 MA3 Olga Kirshina Crystal Dewdrop from Lavendermist Meadow
Člen KA
067912 MA3 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra
Člen KA
019216 MA3 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás
Člen KA
090818 MA3 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp
Člen KA
026616 MLA3 Jana Pešková Viktorka
Člen KA
086918 MLA3 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins
Člen KA
093614 MLA3 Luboš Slavík Astor
010820 SA1 Helena Rybníčková Alizey Diamond Silky Dafnee
038920 SA1 Daniel Soukup Connie from Oplatil Lake
Člen KA
052618 SA2 Lenka Bednářová Best Fantasia Alathea
Člen KA
078416 SA2 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene
Člen KA
036418 SA2 Ivana Liškova Blossom Lilly Alathea
Člen KA
026214 SA3 Ivana Liškova Khandra Merlin Bohemia
Člen KA
035113 SA3 Ivana Liškova Jenna Queen Merlin Bohemia
Člen KA
027020 XSA1 Olga Kirshina Manjerico de Viamonte
Člen KA
023416 XSA3 Lenka Doláková Clint Brilliant Bohemia

Nepotvrzené přihlášky (17)

Člen KA
018417 LA1 Barbora Blechová Alexander the Great Oaklet´s dogstory
Člen KA
049518 LA1 Jana Hladíková Becky z Miketova dvora
Člen KA
085716 LA1 Radka Karčová Frankie Czech Imp
Člen KA
035219 LA1 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli
Člen KA
002319 LA1 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies
Člen KA
091315 LA2 Jana Hladíková Niki
Člen KA
004117 LA3 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer
Člen KA
053317 MA1 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard
017519 MA1 Kamila Krupičková Rebel Rikko Manepo Ideal
Člen KA
019218 MA3 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika
Člen KA
076816 MA3 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp
Člen KA
082419 MLA1 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire
038919 MLA2 Marie Kolářová Helish Storm Fitmin
Člen KA
088618 MLA2 Denisa Korbářová Charlie
Člen KA
075517 SA1 Šárka Karlová Charlie
Člen KA
060819 SA1 Marika Samcová Chimeera Toutou Velu
Člen KA
099015 SA3 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál