Cz En

Agility Squads

  1. Datum: 23. 09. 2017
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 36.38 5.0 V V
2 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 36.44 4.99 V V
3 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 0 0 0.0 0.0 37.58 4.84 V V
4 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 38.74 4.7 V V
5 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 39.11 4.65 V V
6 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 0 0 0.0 0.0 39.21 4.64 V V
7 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 0 0.0 0.0 40.66 4.48 V V
8 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.0 0.0 41.73 4.36 V V
9 083116 Veronika Dohnanská Bady 0 0 0.0 0.0 41.84 4.35 V V
10 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 0 0 0.0 0.0 41.92 4.34 V V
11 085115 Lucie Švandová Britney 0 0 0.0 0.0 42.42 4.29 V V
12 088014 Natálie Šišovská Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 47.64 3.82 V V
13 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 0.0 0.0 48.13 3.78 V V
14 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 0 1.1 1.1 51.1 3.56 V V
15 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 0 0.0 5.0 34.26 5.31 V V
16 047317 Aneta Řeháková Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 35.72 5.1 V V
17 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 0 0.0 5.0 35.8 5.08 V V
18 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 36.15 5.03 V V
19 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 37.02 4.92 V V
20 002717 Anna Maroušková Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 37.81 4.81 V V
21 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 38.06 4.78 V V
22 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 0 0.0 5.0 38.32 4.75 V V
23 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 0.0 5.0 38.95 4.67 V V
24 086512 Nikola Mrvová Sára 1 0 0.0 5.0 39.25 4.64 V V
25 014915 Aneta Launová Tína 0 1 0.0 5.0 40.83 4.46 V V
26 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 1 0 0.0 5.0 41.22 4.42 V V
27 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 1 0 0.0 5.0 42.51 4.28 V V
28 011416 Monika Pláničková Flíček 1 0 0.0 5.0 47.31 3.85 V V
29 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 1 0 0.0 5.0 49.91 3.65 V V
30 040816 Zuzana Šmídová Amazing Flynn od Zrzavé tlapky 0 1 1.55 6.55 51.55 3.53 VD VD
31 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 1 0 2.28 7.28 52.28 3.48 VD VD
32 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 1 1 0.0 10.0 34.56 5.27 VD VD
33 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 2 0 0.0 10.0 40.37 4.51 VD VD
34 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 2 0 0.0 10.0 40.39 4.51 VD VD
35 077515 Hana Kejzlarová Tobi 1 1 0.0 10.0 40.46 4.5 VD VD
36 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr 1 1 0.0 10.0 43.04 4.23 VD VD
37 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 43.11 4.22 VD VD
38 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 1 1 0.0 10.0 43.94 4.14 VD VD
39 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 2 0 0.0 10.0 45.71 3.98 VD VD
40 009115 Adéla Čejková Jessica 1 1 0.0 10.0 48.63 3.74 VD VD
41 077013 Eliška Machová Asmin Bell D´argento Suerte 0 2 0.68 10.68 50.68 3.59 VD VD
42 061415 Marie - Anna Kociánová Lina Silber 1 0 9.6 14.6 59.6 3.05 VD VD
43 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind 2 1 0.0 15.0 35.44 5.14 VD VD
44 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 2 0.0 15.0 43.06 4.23 VD VD
45 077116 Natálie Nezvalová Ember Dai Muratori 2 1 0.0 15.0 43.18 4.21 VD VD
46 038615 Kateřina Kolářová Thomas 2 1 0.0 15.0 45.53 4.0 VD VD
47 027914 Hana Kejzlarová Sam 2 1 0.66 15.66 50.66 3.59 VD VD
48 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 2 1 1.16 16.16 51.16 3.56 D D
49 034317 Ondřej Plašek Isabelle Z Ohrádek 2 0 7.53 17.53 57.53 3.16 D D
50 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 2 0.0 20.0 45.55 4.0 D D
51 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 2 10.04 20.04 60.04 3.03 D D
52 082315 Adriana Švecová Blue 2 2 3.62 23.62 53.62 3.39 D D
53 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 3 2 0.0 25.0 43.33 4.2 D D
DIS 058915 Daniela Horská Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055717 Eliška Hrůzová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001217 Anna Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068916 Tereza Pálová Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054914 Monika Koutná Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005917 Adéla Šaling Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003916 Daniela Kučerová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052817 Monika Pláničková Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055615 Lucie Krpcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030316 Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO