Cz En

072313

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Amanita Navy Thiwahe, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  2. Czech Imp Jump: 36/52, 29.75 s, 16.75 tr. b., 4.2 m/s

  3. Jumping 1: 22/52, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  4. Jumping 2: 31/52, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  5. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  6. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  7. TRIAL I. LA2: 8/17, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  8. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  9. Jumping A2+3: 9/18, 58.38 s, 37.38 tr. b., 3.39 m/s

  10. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  11. Zkouška I LA2: 3/10, 53.1 s, 23.1 tr. b., 3.39 m/s

  12. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  13. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  14. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  17. Special Agility: 78/159, 50.36 s, 27.36 tr. b., 3.81 m/s

  18. Special Jumping: Diskvalifikován

  19. Tachyon Trophy A2A3: 43/106, 45.94 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  20. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  21. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  22. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  23. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  24. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  27. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  28. TRIAL I. LA2: 11/23, 46.5 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  29. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  30. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  31. Trial II. LA2: 4/11, 42.81 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  32. Trial I. LA2: 6/11, 43.77 s, 21.77 tr. b., 3.61 m/s

  33. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  34. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. I. zkouška LA2: 6/19, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  37. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  38. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  39. Zkoušky LA2: 6/17, 47.35 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  40. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  41. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  42. Trial I. LA2: 6/23, 42.85 s, 30.0 tr. b., 3.92 m/s

  43. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  44. Agility Ju: Diskvalifikován

  45. Agility Squads: Diskvalifikován

  46. Hra Ju: Diskvalifikován

  47. Jumping Ju: 28/59, 43.21 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  48. Jumping Squads: 52/75, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  49. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  50. 1. Zk LA2: 14/23, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  51. 2. Zk LA2: 11/23, 49.61 s, 25.0 tr. b., 3.65 m/s

  52. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  53. Agility Trial I: Diskvalifikován

  54. Agility Trial II: Diskvalifikován

  55. Agility Trial III: 7/12, 55.22 s, 22.22 tr. b., 3.19 m/s

  56. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  57. Zkouška: Diskvalifikován

  58. Zkouška II: 6/21, 37.91 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  59. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  60. 1Q Jumping: 64/157, 35.1 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  61. 2Q Agility: 67/157, 56.34 s, 27.34 tr. b., 3.55 m/s

  62. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  63. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 43/117, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  64. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  65. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  66. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  67. Agility Open: 24/43, 45.46 s, 25.0 tr. b., 3.96 m/s

  68. Agility Trial: 2/22, 40.48 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  69. Jumping Special A2 + A3: 27/35, 33.48 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  70. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  71. zkouška 1 LA2: 4/22, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  72. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  73. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  74. Agility Trial I: 15/24, 48.8 s, 32.8 tr. b., 3.42 m/s

  75. Agility Trial II: Diskvalifikován

  76. Agility Trial III: 10/24, 44.08 s, 21.08 tr. b., 3.38 m/s

  77. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  78. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška LA2: 5/16, 48.58 s, 33.58 tr. b., 3.19 m/s

  80. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  81. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  84. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  85. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  87. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  90. 15.prorubská: Diskvalifikován

  91. 16.prorubská: Diskvalifikován

  92. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  93. 1. zkouška LA2: 12/34, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  94. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  97. 1. zkouška LA2: 8/27, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  98. 2. zkouška LA2: 9/27, 38.08 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  99. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  100. Agility LA: Diskvalifikován

  101. Jumping LA: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  104. Agility Trial I: 14/23, 60.15 s, 41.15 tr. b., 2.89 m/s

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Agility Trial III: 7/23, 44.97 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  107. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  108. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Jumping open L: 6/23, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  111. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  112. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  116. Agility Trial I: 13/24, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  117. Agility Trial II: Diskvalifikován

  118. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  119. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  120. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  121. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  122. Horní Počernice, 3. běh: 6/19, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  123. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  124. Agility družstva: Diskvalifikován

  125. Agility - junioři: Diskvalifikován

  126. Jumping družstva: 55/77, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  127. Jumping - junioři: 40/54, 45.01 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  128. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  129. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  130. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  131. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  132. Agility Open: Diskvalifikován

  133. Agility Trial: 6/15, 41.68 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  134. Jumping Open: Diskvalifikován

  135. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  136. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. 3. zkouška LA2: 4/15, 46.25 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  139. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  140. Agility Open: 9/31, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  141. Agility Trial: Diskvalifikován

  142. Jumping Open: 11/31, 32.34 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  143. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  144. Agility L: 10/34, 46.19 s, 16.19 tr. b., 4.01 m/s

  145. Jumping L: Diskvalifikován

  146. Zk LA2: Diskvalifikován

  147. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  148. Agility L: Diskvalifikován

  149. Jumping L: Diskvalifikován

  150. Zkoušky LA2: 10/18, 55.3 s, 29.3 tr. b., 2.77 m/s

  151. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  152. Agility 1 L: Diskvalifikován

  153. Agility L: Diskvalifikován

  154. Jumping 1 L: 10/34, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  155. Jumping L L: 7/31, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  156. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  157. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  158. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  159. Jumping 1 L: 7/28, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  160. Jumping 2 L: 16/28, 45.47 s, 19.47 tr. b., 3.56 m/s

  161. Jumping 3 L: 11/28, 40.98 s, 20.98 tr. b., 3.42 m/s

  162. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  163. Agility L: Diskvalifikován

  164. Jumping L: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2: 1/8, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  166. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  167. Agility I: 5/16, 37.44 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  168. Agility II: Diskvalifikován

  169. TUNELIADA: 15/43, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  170. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  171. QA5 Agility: Diskvalifikován

  172. QA6 Agility: Diskvalifikován

  173. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  174. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  175. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  176. agility L: Diskvalifikován

  177. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  178. zkouška 2 LA2: 7/14, 47.64 s, 20.64 tr. b., 3.53 m/s

  179. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  180. QA3 Agility: 76/176, 48.31 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  181. QA4 Agility: Diskvalifikován

  182. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  183. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  184. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  185. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  186. Zkouska VI LA2: 9/27, 49.15 s, 23.15 tr. b., 3.72 m/s

  187. Zkouska V LA2: 4/29, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  188. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  189. J Agility 1: Diskvalifikován

  190. J Agility 2: Diskvalifikován

  191. J Agility 3: Diskvalifikován

  192. J Agility 4: Diskvalifikován

  193. J Jumping 1: 15/46, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  194. J Jumping 2: 11/45, 30.44 s, 0.13 tr. b., 4.76 m/s

  195. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  196. Agility I: 13/19, 41.55 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  197. Agility II: 9/19, 52.32 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  198. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  199. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška A2 LA2: 12/22, 59.41 s, 22.41 tr. b., 3.37 m/s

  201. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 4/20, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  202. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  203. Druhá LA2: Diskvalifikován

  204. První LA2: Diskvalifikován

  205. Třetí LA2: 11/15, 45.55 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  206. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  207. LA2-1: 7/20, 43.99 s, 18.99 tr. b., 3.34 m/s

  208. LA2-2: 8/20, 39.73 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  209. LA2-3: Diskvalifikován

  210. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  211. Agility I: 3/11, 43.25 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  212. Agility II: 4/11, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  213. Jumping 2+3: 14/23, 38.77 s, 10.77 tr. b., 4.26 m/s

  214. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  215. Agility I: Diskvalifikován

  216. Agility III: Diskvalifikován

  217. Aglility II: 9/28, 42.27 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  218. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  219. II.zkouška LA2: 3/14, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  220. I.zkouška LA2: 4/14, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  221. JUMPING L: Diskvalifikován

  222. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  223. Agility: 36/72, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  224. Agility - J: 24/49, 54.79 s, 23.79 tr. b., 3.54 m/s

  225. Jumping: Diskvalifikován

  226. Jumping - J: Diskvalifikován

  227. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  228. Agility I: 8/11, 65.6 s, 33.6 tr. b., 2.8 m/s

  229. Agility II: Diskvalifikován

  230. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  231. Tuneliáda A2 + A3 L: 10/25, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  232. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  233. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  234. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  235. Agi L: Diskvalifikován

  236. Jump L: Diskvalifikován

  237. Zk 1 LA2: Diskvalifikován

  238. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  239. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. I. zkouška LA2: 8/16, 51.22 s, 22.22 tr. b., 3.16 m/s

  241. Jumping L: 17/38, 59.84 s, 30.84 tr. b., 2.96 m/s

  242. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  243. druhá zkouška LA2: 4/19, 49.56 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  244. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  245. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  247. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  248. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  249. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  250. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  251. Jumping II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  252. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  253. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  254. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  255. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  256. 2.Zkouška LA2: 9/17, 45.49 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  257. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  258. 1.Zkouška LA2: 6/17, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  259. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  260. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  261. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  262. A2 druhá LA2: 5/24, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  263. A2 první LA2: 8/24, 47.8 s, 15.8 tr. b., 2.95 m/s

  264. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  265. Agility I: Diskvalifikován

  266. Agility II: 10/22, 54.09 s, 24.09 tr. b., 3.09 m/s

  267. Agility III: Diskvalifikován

  268. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  269. Zkouška Agility 1 LA2: Diskvalifikován

  270. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  271. I. Agility: 20/30, 37.96 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  272. II. Agility: Diskvalifikován

  273. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  274. II.zkouška LA2: 7/14, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  275. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. Jumping L: Diskvalifikován

  277. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů v agility 2014, 12. 10. 2014

  278. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  279. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  280. Agility jednotlivci: 13/17, 42.48 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  281. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  282. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  283. Jumping jednotlivci: 12/17, 53.18 s, 26.18 tr. b., 3.4 m/s

  284. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  285. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  286. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  287. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  288. I. Agility: 7/15, 73.19 s, 27.19 tr. b., 2.6 m/s

  289. II. Agility: Diskvalifikován

  290. Jumping Open: Diskvalifikován

  291. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  292. AGILITY: Diskvalifikován

  293. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  294. LA2: Diskvalifikován

  295. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  296. Zkouška III. LA2: Diskvalifikován

  297. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  298. Zkouška I. LA2: 6/17, 42.64 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  299. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  300. Zkouška: Diskvalifikován

  301. Zkouška II: 3/12, 43.9 s, 12.9 tr. b., 3.76 m/s

  302. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  303. 1. zkouška LA2: 8/15, 54.67 s, 21.67 tr. b., 3.33 m/s

  304. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  305. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  306. 1. LA2: Diskvalifikován

  307. 2. LA2: Diskvalifikován

  308. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  309. II. LA2: 5/9, 45.57 s, 13.57 tr. b., 3.58 m/s

  310. I. LA2: Diskvalifikován

  311. Jumping: Diskvalifikován

  312. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  313. I Agility: Diskvalifikován

  314. II Agility: Diskvalifikován

  315. III Agility: Diskvalifikován

  316. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  317. (Ne-1) Trixina zkouška: Diskvalifikován

  318. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  319. (So-1) Apačova zkouška: 2/21, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  320. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  321. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  322. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  323. II. LA1: 6/16, 39.67 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  324. I. LA1: 2/16, 35.82 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  325. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  326. II. LA1: Diskvalifikován

  327. I. LA1: 2/14, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  328. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  329. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  330. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  331. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  332. 1.zkouška LA1: 8/21, 43.22 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  333. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  334. 3.zkouška LA1: Diskvalifikován

  335. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  336. agility ne L: Diskvalifikován

  337. jumping ne L: Diskvalifikován

  338. zkouška ne LA1: Diskvalifikován

  339. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  340. Agility I.: 7/23, 46.61 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  341. Agility II.: 7/23, 44.16 s, 10.0 tr. b., 3.13 m/s