Cz En

Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping

  1. Datum: 03. 06. 2017
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií
  3. Rozhodčí: Pires, Jorge (PT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 32.68 5.81 V V
2 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 32.98 5.76 V V
3 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 33.05 5.75 V V
4 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 33.3 5.71 V V
5 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 33.53 5.67 V V
6 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 33.55 5.66 V V
7 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.59 5.66 V V
8 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 34.64 5.48 V V
9 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.01 5.43 V V
10 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 35.33 5.38 V V
11 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 36.0 5.28 V V
12 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 36.53 5.2 V V
13 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 40.09 4.74 V V
14 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.7 4.35 V V
15 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 33.23 5.72 V V
16 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 33.71 5.64 V V
17 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 34.13 5.57 V V
18 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 1 0.0 5.0 35.6 5.34 V V
19 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 35.92 5.29 V V
20 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 1 0 0.0 5.0 36.34 5.23 V V
21 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.5 5.21 V V
22 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.53 5.2 V V
23 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 1 0.0 5.0 36.72 5.17 V V
24 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.98 5.0 V V
25 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 1 0.0 5.0 37.99 5.0 V V
26 Monika Marciniak AWESOME WILD ONE Mystique Regni 1 0 0.0 5.0 39.31 4.83 V V
27 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.33 4.83 V V
28 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 39.74 4.78 V V
29 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 39.91 4.76 V V
30 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 1 0.0 5.0 40.43 4.7 V V
31 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 40.85 4.65 V V
32 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 0 1 0.0 5.0 41.18 4.61 V V
33 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 1 0 0.0 5.0 41.22 4.61 V V
34 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 41.33 4.6 V V
35 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 33.95 5.6 VD VD
36 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 1 1 0.0 10.0 34.38 5.53 VD VD
37 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 34.71 5.47 VD VD
38 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 2 0 0.0 10.0 38.34 4.96 VD VD
39 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 2 0.0 10.0 40.3 4.71 VD VD
40 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 1 1 0.0 10.0 41.28 4.6 VD VD
41 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 1 2 0.0 15.0 38.4 4.95 VD VD
42 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 3 0 0.0 15.0 41.19 4.61 VD VD
43 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox 1 2 7.01 22.01 52.01 3.65 D D
44 049410 Kateřina Jírová Rebecca Foxy Fox 2 2 20.84 40.84 65.84 2.89 BO BO
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdaléna Kasprzyk Yoda Ears Master Jah Jah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037717 Martina Vaškebová Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michal Ondrášek Daisy biely tesák farma al zahra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS