Cz En

029014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Vaškebová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Debby Ferenčík, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  2. 1. Jumping L: 3/25, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  3. Agility L: 2/12, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  4. Agility L: 4/25, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  5. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. Agility I: 11/80, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Jumping I: 15/80, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  8. Jumping II: 26/79, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  9. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  10. Agility LA: 5/30, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  11. Jumping LA: 2/32, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  12. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  14. ZkA I: 3/8, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  15. ZkA II: 3/8, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  16. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  17. AgilityL: 3/34, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  18. JumpingL: Diskvalifikován

  19. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  20. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  21. Agility L: 6/32, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  22. Finále L Jump.: 6/17, 29.46 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  23. Jumping L: 2/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  24. Zkouška LA3: 7/15, 40.89 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  25. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  26. Agility Large: 6/24, 42.29 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  27. Jumping Large: 8/25, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  28. Zkouška LA3: 4/11, 42.32 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  29. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  30. Agility Squads as Individual: 69/137, 41.56 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  31. Jumping Open: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: 64/138, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  33. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  34. 1. Zkouška LA3: 5/14, 41.44 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. 2. Zkouška LA3: 2/13, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  36. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  37. Agility I: 20/85, 42.62 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  38. Agility II: 15/85, 40.1 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  39. Jumping I: Diskvalifikován

  40. Jumping II: Diskvalifikován

  41. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  42. 1. Jumping L: 1/32, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  43. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Agility L: Diskvalifikován

  45. Finále - Agi L: Diskvalifikován

  46. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  47. Agility L: 3/31, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  48. Jumping L: 3/30, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  49. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  50. 1. Jumping L: 6/28, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  51. 2. Jumping L: 2/28, 30.84 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  52. 3. Agility L: 2/28, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  53. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  54. Jumping LA: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3: 3/22, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  56. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  57. Agility LA: 2/33, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  58. Jumping LA: 11/33, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  59. Zkouška LA3: 1/10, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  60. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  61. Agility DRUZSTVA: 25/97, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  62. Jumping: Diskvalifikován

  63. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  64. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  65. Agility Large: Diskvalifikován

  66. Jumping Large: 2/30, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  67. Zkouška LA3: 3/5, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  68. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  69. 1. Zkouška LA3: 1/10, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  70. 2. Zkouška LA3: 1/10, 38.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  72. 1. Jumping L: 9/24, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. 2. Jumping L: 2/24, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  74. 3. Jumping L: 1/23, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  75. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  76. QA4 Agility: Diskvalifikován

  77. QA5 Agility: 43/93, 37.17 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  78. QA6 Agility: Diskvalifikován

  79. QJ4 Jumping: 26/95, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. QJ5 Jumping: 20/90, 41.49 s, 1.49 tr. b., 4.75 m/s

  81. QJ6 Jumping: 10/77, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  82. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  83. Finále Ag L: 1/21, 25.12 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  84. I. Agility L: 6/42, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  85. I. Jumping L: Diskvalifikován

  86. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  87. QA1 agility: Diskvalifikován

  88. QA2 agility: 20/125, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  89. QA3 agility: 48/125, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  90. QJ1 jumping: 43/126, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  91. QJ2 jumping: 6/126, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  92. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  93. Agility A2A3: Diskvalifikován

  94. Agility Squads as individual: 5/157, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  95. Jumping A2A3: 42/113, 40.11 s, 10.11 tr. b., 4.54 m/s

  96. Jumping Squads as Individual: 63/162, 30.86 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  97. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  98. Special Agility: 4/159, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  99. Special Final: 2/28, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. Special Jumping: 13/153, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  101. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  102. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  103. Agility L Ne: 2/98, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  104. Agility L So: 31/99, 37.91 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  105. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  106. Jumping L So: 6/100, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  107. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  108. Agility LA: 1/34, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  109. Jumping LA: 7/34, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  110. Zkouška LA3: 1/8, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  111. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  112. Agility LA: Diskvalifikován

  113. Jumping LA: Diskvalifikován

  114. Zkouška LA3: 1/15, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  115. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  116. Agility L: 10/25, 36.7 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  117. Finále L Jump: 1/13, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Zk LA3: Diskvalifikován

  120. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  121. Agility L: 2/28, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  122. Jumping L: 1/31, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  123. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  124. Agility družstev: 22/88, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  125. Agility jednotlivců: 25/87, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  126. Jumping družstev: 9/88, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  127. Jumping jednotlivců: 7/87, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  128. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  129. Zkouška LA3: 7/26, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  130. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  131. Agility Large: 2/28, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  132. Jumping Large: 7/29, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  133. Zk LA3: 1/9, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  134. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  135. 1. Zk LA3: 1/9, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  136. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  138. QA4 agility: 37/99, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  139. QA5 agility: 31/97, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  140. QA6 agility: 35/95, 34.94 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  141. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  143. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  144. 1Q Jumping: 31/157, 28.75 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  145. 3Q Finále: Diskvalifikován

  146. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  147. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 4/117, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  148. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  149. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 2/121, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  150. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  151. Agility L Fin: Diskvalifikován

  152. Agility l. L: 9/28, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  153. Jumping II. L: 4/31, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  154. Jumping I. L: 9/31, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  155. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  156. Agility So L L: 2/28, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  157. Jumping So L L: 1/28, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  158. Zkouška So LA3 LA3: 4/8, 41.2 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  159. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  160. Agility Lar Ne: 24/85, 35.59 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  161. Agility Lar So: 15/87, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  162. Jumping Lar Ne: 45/85, 28.05 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  163. Jumping Lar So: 2/87, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  164. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  165. Agility LA: 5/43, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  166. Jumping LA: 2/46, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  167. Zkouška LA3: 4/23, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  169. Agility LA L: Diskvalifikován

  170. Jumping II LA L: 2/34, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  171. Jumping I LA L: 5/35, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  172. Zkouška LA3 LA3: 3/11, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  173. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  174. Agility LA: Diskvalifikován

  175. Jumping LA: 4/42, 24.75 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  176. Zkouška LA3: 1/14, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  177. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  178. Agility LA: 20/41, 36.14 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  179. Jumping LA: 1/46, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  180. Zkouška LA3: 6/21, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  181. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  182. Agility So L: Diskvalifikován

  183. Jumping So L: 17/47, 29.4 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  184. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  185. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  186. Agility LA sobota: 3/18, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  187. Jumping LA sobota: 9/19, 29.18 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  188. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  189. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  190. III.zkouška LA3: Diskvalifikován

  191. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  193. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  194. 1. Zk LA3: 1/10, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  195. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  196. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  197. Agility L: 9/35, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  198. Jump L: 18/35, 29.12 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  199. Zkouška LA3: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  200. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  201. Agility L: Diskvalifikován

  202. Jumping L: 2/51, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  203. Zk LA3: 8/16, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  204. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  205. 1Q Jumping: 25/131, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  206. 2Q Agility: Diskvalifikován

  207. Družstva - Agility: 8/140, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  208. Družstva - Jumping: 60/139, 30.94 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  209. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  210. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 2/102, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  211. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  212. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  213. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  214. Agility L: 6/36, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  215. Jumping I. L: Diskvalifikován

  216. Jumping ll. L: 7/27, 32.52 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  217. L Final: 7/20, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  218. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  219. QA3 Agility: 25/176, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  220. QA4 Agility: 20/174, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  221. QJ3 Jumping: 45/176, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  222. QJ4 Jumping: 41/174, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  223. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  224. QA1 Agility: Diskvalifikován

  225. QA2 Agility: Diskvalifikován

  226. QJ1 Jumping: 42/213, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  227. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  228. Agility I: 3/42, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  229. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  230. LA3 II sobota LA3: Diskvalifikován

  231. LA3 I sobota LA3: Diskvalifikován

  232. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  233. Agility So L: Diskvalifikován

  234. Jumping So L: 9/41, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  235. Zkouška So LA3: 3/14, 34.75 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  236. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  237. Agility LA L: 1/35, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  238. Jumping LA L: 17/35, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  239. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  240. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  241. Agility L L: 14/39, 35.81 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  242. Jumping L L: 7/39, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  243. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  244. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  245. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. I. zkouška LA2: 1/16, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  247. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  248. Agility L L: 18/44, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  249. Jumping L L: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  251. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  252. Agility sobota L: 14/30, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  253. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  254. zkouška sobota LA2: 4/9, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  255. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  256. Agility L: 6/31, 39.43 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  257. Jumping L: 5/31, 31.2 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  258. Zk LA2: Diskvalifikován

  259. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  260. Agility Open L: Diskvalifikován

  261. Jump Open L: 26/45, 30.18 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  262. Zkouška I LA2: 2/15, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  263. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  264. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  265. první zkouška LA2: 5/15, 36.66 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  266. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  267. Agility: 8/15, 38.39 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  268. Agility Open (so): Diskvalifikován

  269. Jumping Open (so): 3/38, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  270. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  271. Agility L: Diskvalifikován

  272. Jumping II. L: Diskvalifikován

  273. Jumping I. L: 14/41, 27.64 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  274. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  275. Agility: Diskvalifikován

  276. Agility I: Diskvalifikován

  277. Agility II: 32/181, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  278. Agility III: Diskvalifikován

  279. Agility IV: Diskvalifikován

  280. Jumping I: Diskvalifikován

  281. Jumping II: 8/169, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  282. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  283. Agility L: 8/33, 41.22 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  284. Jumping L: Diskvalifikován

  285. Zk: 4/16, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  286. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  287. Agility So: 12/151, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  288. Jumping Ne: 58/133, 33.03 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  289. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  290. Agility družstva: 31/133, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  291. Jumping družstva: 77/133, 32.6 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  292. Mistrovství A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  293. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  294. Power & Speed A2/A3: 9/83, 23.56 s, 3.56 tr. b., 4.5 m/s

  295. Speciální závod - Agility: 18/140, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  296. Speciální závod - Jumping: 36/127, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  297. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  298. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  299. Agility II Open: Diskvalifikován

  300. Agility I Open: 9/165, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  301. Jumping II Open: 44/162, 34.07 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  302. Jumping I Open: Diskvalifikován

  303. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  304. Agility: 20/48, 39.9 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  305. Jumping: 17/51, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  306. Zk LA2: Diskvalifikován

  307. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  308. Agility: 5/31, 31.96 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  309. Jumping: 1/31, 27.25 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  310. Zk LA2: Diskvalifikován

  311. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  312. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  313. LA2 I LA2: Diskvalifikován

  314. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  315. AGILITY: Diskvalifikován

  316. JUMPING: 8/37, 35.95 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  317. LA2: 1/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  318. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  319. Agility: 2/35, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  320. Jumping: 9/36, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  321. Zk LA2: 4/11, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  322. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  323. Agility Individual: Diskvalifikován

  324. Agility Squads: Diskvalifikován

  325. Jumping Individual: Diskvalifikován

  326. Jumping Individual: Diskvalifikován

  327. Jumping Squads: 20/84, 27.33 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  328. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  329. Agility: Diskvalifikován

  330. Jumping: 12/34, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  331. Zk: Diskvalifikován

  332. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  333. Jumping So L: Diskvalifikován

  334. Zkouška II So LA2: 1/17, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  335. Zkouška I So LA2: 1/18, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  336. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  337. Agility LARGE: Diskvalifikován

  338. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  339. zkouška LA 2: 3/11, 30.89 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  340. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  341. Zkouška LA2 - I.: Diskvalifikován

  342. Zkouška LA2 - II. : 2/13, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  343. Zkouška LA2 - III.: Diskvalifikován

  344. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  345. Agility: 1/17, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  346. Finale Krmiva Hulin: Diskvalifikován

  347. Jumping: 6/17, 29.53 s, 15.0 tr. b., 5.55 m/s

  348. Majsa Jumping: 18/47, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  349. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  350. Agility: Diskvalifikován

  351. Jumping: 11/32, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  352. LA1: 6/12, 25.58 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  353. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  354. druhá zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  355. první zkouška LA1 LA1: 1/6, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  356. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  357. Ctvrte Agility: 3/13, 30.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  358. Treti Agility: Diskvalifikován

  359. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  360. LA1: Diskvalifikován