Cz En

Jumping II

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 36.99 5.95 V V
2 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 37.3 5.9 V V
3 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 37.81 5.82 V V
4 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 38.45 5.72 V V
5 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 39.11 5.63 V V
6 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive 0 0 0.0 0.0 39.22 5.61 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.45 5.58 V V
8 058517 Martina Cabáková Brown Surprise Green May-T 0 0 0.0 0.0 40.12 5.48 V V
9 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 40.65 5.41 V V
10 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 41.43 5.31 V V
11 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela 0 0 0.0 0.0 41.46 5.31 V V
12 029315 Adéla Karbusová Brixiee 0 0 0.0 0.0 42.04 5.23 V V
13 085018 Robin Solanský Caesar 0 0 0.0 0.0 42.95 5.12 V V
14 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 43.32 5.08 V V
15 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 43.52 5.06 V V
16 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 43.77 5.03 V V
17 045619 Gabriela Řehořová Charlie 0 0 0.0 0.0 44.6 4.93 V V
18 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 0 0.0 0.0 44.69 4.92 V V
19 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 45.99 4.78 V V
20 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 35.31 6.23 V V
21 Petra Matušíková Lujza 1 0 0.0 5.0 36.77 5.98 V V
22 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 37.81 5.82 V V
23 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 38.25 5.75 V V
24 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 38.39 5.73 V V
25 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 38.86 5.66 V V
26 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 38.97 5.65 V V
27 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 39.35 5.59 V V
28 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 40.12 5.48 V V
29 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 40.76 5.4 V V
30 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 41.32 5.32 V V
31 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 1 0.0 5.0 42.1 5.23 V V
32 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 0 1 0.0 5.0 42.49 5.18 V V
33 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas 1 0 0.0 5.0 42.8 5.14 V V
34 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire 0 1 0.0 5.0 44.74 4.92 V V
35 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 1 0 0.0 5.0 47.28 4.65 V V
36 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 0 1 0.0 5.0 47.33 4.65 V V
37 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 35.64 6.17 VD VD
38 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 2 0 0.0 10.0 36.89 5.96 VD VD
39 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 2 0 0.0 10.0 39.38 5.59 VD VD
40 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 42.66 5.16 VD VD
41 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 1 1 0.0 10.0 43.85 5.02 VD VD
42 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 2 0 0.0 10.0 45.84 4.8 VD VD
43 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 45.86 4.8 VD VD
44 065917 Vladimír Macura Meggie 0 2 0.0 10.0 46.31 4.75 VD VD
45 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 2 0 0.01 10.01 48.01 4.58 VD VD
46 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda 3 0 0.0 15.0 43.87 5.01 VD VD
47 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 2 1 0.0 15.0 43.99 5.0 VD VD
48 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star 0 2 8.11 18.11 56.11 3.92 D D
DIS 012520 Peter Paško Asperugo Vento in Anima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073318 Jana Ullver TyTy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005320 Jana Trojková One in a Beelion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004519 Simona Machalová Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042015 Darina Rýznarová Lexa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO