Cz En

085018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Robin Solanský, Valašagi

    Člen KA

Pes

  1. Caesar, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 5/18, 47.75 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. Jumping III: 4/17, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: 29/108, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  10. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  11. JUMPING ORIGINAL II L: 4/30, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  12. JUMPING ORIGINAL I L: 12/31, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  13. ZKOUŠKA LA3: 3/11, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  14. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  15. 1. zkouška: 1/6, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  16. 2. zkouška: 2/6, 45.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  18. Agility L: 14/33, 46.64 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  19. Jumping L: Diskvalifikován

  20. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  22. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  23. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  24. zkouška LA3 3: Diskvalifikován

  25. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  26. ZkA I: 4/12, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  27. ZkA II: Diskvalifikován

  28. ZkA III: Diskvalifikován

  29. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  30. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA3: 4/8, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  32. 3. Zkouška LA3: 4/7, 45.76 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  33. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. Agility I: 40/80, 55.28 s, 22.28 tr. b., 3.98 m/s

  35. Agility II: 32/73, 50.3 s, 5.3 tr. b., 4.27 m/s

  36. Jumping I: 25/80, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  37. Jumping II: 13/79, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  39. 1. zkouška: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška: 3/4, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  42. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  45. Agility L: Diskvalifikován

  46. Jumping L: Diskvalifikován

  47. ZkouškaLA2: 1/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  48. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  49. TRIAL I.: 3/17, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  50. TRIAL II.: 7/17, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  51. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  52. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  53. I zkouška A2 L: 2/12, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  54. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  55. ZkA I: Diskvalifikován

  56. ZkA II: 7/19, 42.0 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  57. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  58. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A2 L: 1/8, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  60. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  61. Zk Agility I: Diskvalifikován

  62. Zk Agility II: 3/10, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  63. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  64. 1. zkouška LA2: 4/13, 35.02 s, 15.0 tr. b., 3.68 m/s

  65. 2. zkouška LA2: 4/13, 46.36 s, 11.36 tr. b., 2.93 m/s

  66. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  67. Agility LA sobota: 5/40, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  68. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA2 sobota: 4/12, 70.28 s, 29.28 tr. b., 2.49 m/s

  70. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  71. ZkA I: Diskvalifikován

  72. ZkA II: 12/19, 41.1 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s

  73. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  74. ZkA I: Diskvalifikován

  75. ZkA II: 3/9, 36.69 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  76. ZkA III: 5/9, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  77. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  78. III. Zkouška: Diskvalifikován

  79. II: Zkouška: 3/9, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  80. I. Zkouška : Diskvalifikován

  81. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  82. Zkouška II. LA2: 2/12, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  83. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  84. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  85. AgilityL: Diskvalifikován

  86. JumpingL: 9/35, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  88. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  89. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška L A2: 2/12, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  92. 1. zkouška: 10/18, 42.61 s, 5.61 tr. b., 3.8 m/s

  93. 2. zkouška: Diskvalifikován

  94. 3. zkouška: 6/19, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  95. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  96. Jumping 1: 8/38, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  97. Jumping 2: Diskvalifikován

  98. Zkoušky: 3/12, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  99. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  100. Agility L: 5/19, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  101. Jumping special L: 7/17, 23.39 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  102. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  104. d - 1. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  105. j - 2. Zkouška LA2 LA2: 1/6, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  106. JUMPING L L: Diskvalifikován

  107. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  108. druhá zkouška LA1: 2/11, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  109. první zkouška LA1: 3/11, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  110. třetí zkouška LA1: 2/11, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  111. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  112. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA1 LA1: 2/15, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  114. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  115. druhá zkouška LA1: 2/10, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  116. první zkouška LA1: 5/10, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  117. třetí zkouška LA1: 3/10, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  118. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  119. Agility: 7/31, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  120. Agility Trial: 2/6, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  123. Agility Trial I: 14/30, 52.27 s, 26.27 tr. b., 2.41 m/s

  124. Agility Trial II: Diskvalifikován

  125. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  126. Zkouška č.1 LA1: 2/23, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  127. Zkouška č.2 LA1: 3/23, 40.66 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  128. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  129. Trial I: 16/26, 50.83 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  130. Trial II: Diskvalifikován

  131. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  132. Zkouška 1 LA1: 3/17, 47.35 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  133. Zkouška 2 LA1: 5/17, 46.51 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  134. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  135. 1. zkouška LA1: 5/15, 54.8 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  136. 2. zkouška LA1: 5/15, 39.57 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  137. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  138. 1. zkouška LA1: 5/21, 51.84 s, 20.84 tr. b., 2.55 m/s

  139. 2. zkouška LA1: 9/21, 46.06 s, 13.06 tr. b., 3.0 m/s