Cz En

085018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Robin Solanský, Valašagi

Pes

  1. Caesar, Border kolie

Výsledky

  1. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  2. Zkouška II. LA2: 2/12, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  4. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  5. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška L A2: 2/12, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  7. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  8. 1. zkouška: 10/18, 42.61 s, 5.61 tr. b., 3.8 m/s

  9. 2. zkouška: Diskvalifikován

  10. 3. zkouška: 6/19, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  12. Jumping 1: 8/38, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  13. Jumping 2: Diskvalifikován

  14. Zkoušky: 3/12, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  15. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  16. Agility L: 5/19, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  17. Jumping special L: 7/17, 23.39 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  18. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  20. d - 1. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  21. j - 2. Zkouška LA2 LA2: 1/6, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  22. JUMPING L L: Diskvalifikován

  23. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  24. druhá zkouška LA1: 2/11, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  25. první zkouška LA1: 3/11, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  26. třetí zkouška LA1: 2/11, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  27. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  28. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA1 LA1: 2/15, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  30. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  31. druhá zkouška LA1: 2/10, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  32. první zkouška LA1: 5/10, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  33. třetí zkouška LA1: 3/10, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  34. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  35. Agility: 7/31, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  36. Agility Trial: 2/6, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  37. Jumping: Diskvalifikován

  38. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  39. Agility Trial I: 14/30, 52.27 s, 26.27 tr. b., 2.41 m/s

  40. Agility Trial II: Diskvalifikován

  41. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  42. Zkouška č.1 LA1: 2/23, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  43. Zkouška č.2 LA1: 3/23, 40.66 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  44. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  45. Trial I: 16/26, 50.83 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  46. Trial II: Diskvalifikován

  47. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  48. Zkouška 1 LA1: 3/17, 47.35 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  49. Zkouška 2 LA1: 5/17, 46.51 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  50. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  51. 1. zkouška LA1: 5/15, 54.8 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  52. 2. zkouška LA1: 5/15, 39.57 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  53. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  54. 1. zkouška LA1: 5/21, 51.84 s, 20.84 tr. b., 2.55 m/s

  55. 2. zkouška LA1: 9/21, 46.06 s, 13.06 tr. b., 3.0 m/s