Jumping II L

  1. Datum: 18. 06. 2023
  2. Závod: Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Fried, Katharina (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 33.74 6.08 V
2 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 34.03 6.02 V
3 063622 Anežka Štihlová B’Yoko Never Never Land 0 0 0.0 0.0 34.18 6.0 V
4 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 34.75 5.9 V
5 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 35.32 5.8 V
6 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.76 5.73 V
7 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 37.77 5.43 V
8 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 0 0.0 0.0 38.36 5.34 V
9 010523 Aneta Hrdličková Galaxia Black Dabbeeco 1 0 0.0 5.0 35.24 5.82 V
10 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 0 0.0 5.0 36.44 5.63 V
11 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils 1 0 0.0 5.0 36.93 5.55 V
12 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 37.89 5.41 V
13 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 1 0 0.0 5.0 39.5 5.19 V
14 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 1 0 0.0 5.0 40.54 5.06 V
15 006617 Kristýna Schreierová A3Ch Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 41.35 4.96 V
16 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 1 0.0 5.0 42.4 4.83 V
17 004322 Marián Broda Bella Dragon Matter of the Heart 0 1 0.0 5.0 42.77 4.79 V
18 033720 Venuše Kopřivíková Brunette Ble-chacha Kaiannco 0 1 0.0 5.0 43.04 4.76 V
19 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes 0 1 0.0 5.0 43.18 4.75 V
20 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 2 0 0.0 10.0 34.96 5.86 VD
21 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land 2 0 0.0 10.0 35.06 5.85 VD
22 004422 Jana Brodová Super Mario z Černobílých 2 0 0.0 10.0 35.37 5.8 VD
23 023122 Lucie Marková Bizzi Bajlo 2 0 0.0 10.0 36.08 5.68 VD
24 005521 Zuzana Palyzová Bonnie 2 0 0.0 10.0 37.02 5.54 VD
25 085018 Robin Solanský A3Ch Caesar 2 0 0.0 10.0 39.26 5.22 VD
26 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 1 1 0.0 10.0 40.46 5.07 VD
27 035320 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok 1 1 0.0 10.0 40.49 5.06 VD
28 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 2 0 0.0 10.0 40.98 5.0 VD
29 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden 2 0 0.0 10.0 42.46 4.83 VD
30 005920 Sabina Šubrtová Channel Šťastný koutek 2 0 0.0 10.0 43.38 4.73 VD
31 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 1 1 0.0 10.0 43.44 4.72 VD
32 041121 Klára Braunerová Baghíra Svěží vítr 1 1 0.12 10.12 46.12 4.44 VD
33 085117 Ivana Ondrušová A3Ch Bellis Wallachian Flower 3 0 0.0 15.0 35.28 5.81 VD
34 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 3 0 0.0 15.0 35.59 5.76 VD
35 029722 Veronika Javorová Do My Best Neverending Force 2 1 0.0 15.0 36.2 5.66 VD
36 017220 Eliška Kaletová Raven Misty Highland 3 0 0.0 15.0 36.41 5.63 VD
37 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About 1 2 0.0 15.0 37.35 5.49 VD
38 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech 3 0 0.0 15.0 37.9 5.41 VD
39 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs 2 1 0.0 15.0 40.54 5.06 VD
40 074520 Zuzana Kubicová Ace of Hearts Magic Bond 3 0 0.0 15.0 41.94 4.89 VD
41 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 1 2 0.0 15.0 44.83 4.57 VD
42 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 3 0 0.0 15.0 45.32 4.52 VD
43 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas 2 1 3.32 18.32 49.32 4.16 D
44 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras 1 0 15.6 20.6 61.6 3.33 D
45 001223 Jana Rohálová Amolette Witalpi 2 2 4.29 24.29 50.29 4.08 D
46 089322 Aneta Vavrušová Hi, I am Angelic Bohemia Grant 3 2 0.0 25.0 41.02 5.0 D
47 090918 Nikola Šemberová Breeze Bardi from Remay Land 3 2 0.8 25.8 46.8 4.38 D
48 043721 Miroslav Voříšek Zeky Zlataslava Royal Hermelin 1 1 15.91 25.91 61.91 3.31 D
49 058818 Kateřina Brokešová Annie 2 1 13.17 28.17 59.17 3.46 BO
50 054820 Tereza Škodová Katty 3 1 11.29 31.29 57.29 3.58 BO
51 002121 Kateřina Šťastná Gugas Diandra 3 1 14.02 34.02 60.02 3.42 BO
DIS 034219 Petra Ušelová Coco Mary Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 115622 Vanda Bradová Always and forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017522 Monika Krejčí Be my Nym Trust and Follow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015222 Alexandra Alfery Arya Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 106922 Marcel Funiok Arista Charlii Kostelečák DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013122 Robin Solanský Amazing Rio Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069022 Kateřina Navrátilová Be My Rio Gold'N Rebeits DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003820 Kamila Materová Zara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010021 Julie Krátká Balli Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063722 Barbora Kabátová Here I am Mr. Speck Simple Reason DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085621 Martina Straková Jackaroo Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013118 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021320 Eva Andělová Catch Me If You Can Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083518 Kamila Doležalová Drifty Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004622 Lenka Šulíková Black Jack Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024421 Markéta Malinčíková Best Spook Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková A3Ch Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034518 Ivana Kozubová Ejmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Rohálová Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018822 Anna Dušánková Grace Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038918 Barbora Hoňková Beauty Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001621 Lucie Mocová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO