Miroslav Honěk

  1. Číslo: 004523
  2. OSA: Sportdogs
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 023214 (I), Babet Z Ričího chovu

    Arrow_down
  2. 045115 (I), Angel Moravia Star

    Arrow_down
  3. 012916 (L), Jessi

    Arrow_down
  4. 079521 (L), Sunflower Alkyra

    Arrow_down
  5. 091422 (L), Beauty Elegant rascal

    Arrow_down
  6. 091522 (I), Aero Rodeo z Ranche na Hranici

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  2. 1. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  4. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  5. A3 L 1.zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  6. A3 L 2.zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  7. Jumping A3 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  8. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  9. 1. zkouška Dogplace, Sunflower Alkyra: 7/12, 49.36 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  10. 2. zkouška Dogplace, Sunflower Alkyra: 4/12, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  11. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  12. 1. zkouška L A3, Sunflower Alkyra: 3/5, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  13. 2. zkouška L A3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  14. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  15. 1. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  17. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  18. A3 L 1.zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  19. A3 L 2.zkouška, Sunflower Alkyra: 3/7, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  20. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  21. A3 L 1.zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  22. A3 L 2.zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  23. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  24. 1. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  26. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  27. 1. zkouška L A3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška L A3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  29. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  30. 1. Zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška, Sunflower Alkyra: 2/7, 59.67 s, 14.67 tr. b., 3.69 m/s

  32. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  33. 1. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: 2/5, 46.4 s, 16.4 tr. b., 3.9 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  36. 1. zkouška agility, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška agility, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  38. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  39. 1. Zkouška Agility, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška Agility, Sunflower Alkyra: 6/15, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  42. 1. zkouška L A3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška L A3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  44. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  45. Jumping I., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  46. Jumping II., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  47. Jumping III., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  49. Zkouška I., Sunflower Alkyra: 3/10, 53.16 s, 3.16 tr. b., 3.69 m/s

  50. Zkouška II., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  51. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  52. Zkouška I., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  53. Zkouška II., Sunflower Alkyra: 2/5, 50.83 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  54. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  55. Zkouška A3 II L, Sunflower Alkyra: 3/6, 47.11 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  56. Zkouška A3 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  57. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  58. Zkouška I., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  59. Zkouška II., Sunflower Alkyra: 4/14, 52.33 s, 9.33 tr. b., 3.69 m/s

  60. Zkouška III., Sunflower Alkyra: 4/13, 57.95 s, 4.95 tr. b., 3.71 m/s

  61. Zkouška IV., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  62. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  63. 1. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  65. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  66. Zkouška 1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  67. Zkouška 1, Beauty Elegant rascal: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2, Beauty Elegant rascal: Diskvalifikován

  69. Zkouška 2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  70. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  71. Jumping 1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  72. Jumping 2, Sunflower Alkyra: 1/4, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  73. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  74. 1.zkouška, Sunflower Alkyra: 1/7, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  75. 2. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  76. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  77. Zkouška Agility 1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  78. Zkouška Agility 2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  79. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  80. AGILITY dry L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  81. AGILITY extra dry L, Sunflower Alkyra: 10/39, 54.94 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  82. JUMPING brut L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  83. JUMPING zero brut L, Sunflower Alkyra: 10/39, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  84. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  85. Zkouška II. LA3, Sunflower Alkyra: 1/6, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  86. Zkouška I. LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  87. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  88. Agility 1 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  89. Agility 2 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  90. Agility 4 L, Sunflower Alkyra: 44/115, 56.61 s, 22.61 tr. b., 3.89 m/s

  91. Exam LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  94. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  95. Agility II L, Sunflower Alkyra: 46/84, 48.49 s, 10.49 tr. b., 3.75 m/s

  96. Agility I L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  97. Jumping II L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  98. Jumping I L, Sunflower Alkyra: 49/93, 42.32 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  99. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  100. LA3 1. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  101. LA3 2. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  102. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  103. Mistrovství jednotlivců OPEN L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  104. Power & Speed OPEN L, Sunflower Alkyra: 7/50, 21.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  105. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  106. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Sunflower Alkyra: 15/106, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  107. Tachyon Trophy OPEN L, Sunflower Alkyra: 17/50, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  108. Závod družstev OPEN + MASTERS L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  109. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  110. Agility Trial, Sunflower Alkyra: 1/7, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  111. Jumping Norníkovo bludiště, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  112. Jumping Žabákova cesta, Sunflower Alkyra: 14/26, 33.83 s, 16.83 tr. b., 4.2 m/s

  113. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  114. Agility 1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  115. Agility 2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  116. Jumping 1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  117. Jumping 2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  118. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  119. Druhý jumping L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  120. LA3, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  121. První jumping L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  122. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  123. zkouška LA2 1, Sunflower Alkyra: 2/11, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  124. zkouška LA2 2, Sunflower Alkyra: 2/10, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  125. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  126. 1. Zkouška LA2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA2, Sunflower Alkyra: 2/10, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  128. 3. Zkouška LA2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  129. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  130. 1. zkouška A2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška A2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  132. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  133. 1. zkouška LA2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška LA2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  135. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  136. Agility Trial Natures Wolf I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  137. Agility Trial Natures Wolf II, Sunflower Alkyra: 3/16, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  138. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  139. 1. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  140. 2. zkouška, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  141. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  142. 1. zkouška LA2, Sunflower Alkyra: 3/11, 47.96 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  143. 2. zkouška LA2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  144. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  145. Agility Trial II s JK Animals, Sunflower Alkyra: 5/16, 51.09 s, 14.09 tr. b., 3.6 m/s

  146. Agility Trial I s JK Animals, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  147. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  148. Agility Trial Dogplace I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  149. Agility Trial Dogplace II, Sunflower Alkyra: 5/15, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  150. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  151. Zkouška 1., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  152. Zkouška 2., Sunflower Alkyra: 5/9, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  153. Zkouška 3., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  154. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  155. Agility Trial I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  156. Agility Trial II, Sunflower Alkyra: 1/4, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  157. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  158. Agility Trial I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  159. Agility Trial II, Sunflower Alkyra: 3/14, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  160. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  161. 1. Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  162. 2.Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  163. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  164. zkouška LA1 1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  165. zkouška LA1 2, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  166. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  167. Frizzante LA1, Sunflower Alkyra: 2/14, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  168. Spumante LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  169. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  170. Agility Trial I, Sunflower Alkyra: 5/10, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  171. Agility Trial II, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  172. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  173. 1. Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  175. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  176. Agility I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  177. Agility II, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  178. Jumping I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  179. Jumping II, Sunflower Alkyra: 25/63, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  180. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  181. Zkouška A1 L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  182. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  183. Agility Trial I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  184. Agility Trial II, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  185. Agility Trial III, Sunflower Alkyra: 1/18, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  186. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  187. Agility II L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  188. Agility I L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  189. Agility lepší běh L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  190. Jumping II L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  191. Jumping I L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  192. Jumping lepší běh L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  193. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  194. Agility I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  195. Agility II, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  196. Jumping I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  197. Jumping II, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  198. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  199. TRIAL I., Sunflower Alkyra: 5/10, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  200. TRIAL II., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  201. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  202. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L, Sunflower Alkyra: 2/32, 15.53 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  203. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  204. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L, Sunflower Alkyra: 5/32, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  205. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  206. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  207. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  208. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  209. Agility Trial I, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  210. Agility Trial II, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  211. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  212. lll. Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  213. 1. Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: 4/8, 42.43 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  214. 2. Zkouška LA1, Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  215. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  216. Zkouška I., Sunflower Alkyra: 1/8, 50.63 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  217. Zkouška II., Sunflower Alkyra: Diskvalifikován

  218. Zkouška III., Sunflower Alkyra: 3/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  219. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  220. Agility Open, Jessi: Diskvalifikován

  221. Agility Trial, Jessi: Diskvalifikován

  222. Jumping Open, Jessi: Diskvalifikován

  223. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  224. Agility Open, Jessi: Diskvalifikován

  225. Agility Trial, Jessi: 3/11, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  226. Jumping Open, Jessi: Diskvalifikován

  227. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  228. CURRICULUM L, Jessi: 20/39, 44.6 s, 10.6 tr. b., 4.42 m/s

  229. TRIAL II. LA1, Jessi: Diskvalifikován

  230. TRIAL I. LA1, Jessi: Diskvalifikován

  231. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  232. 1.zkouška LA1, Jessi: 6/26, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  233. 2.zkouška LA1, Jessi: Diskvalifikován

  234. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  235. Jumping II L, Jessi: Diskvalifikován

  236. Jumping I. L, Jessi: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA1, Jessi: Diskvalifikován

  238. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  239. Agility Open, Jessi: 16/37, 44.79 s, 21.79 tr. b., 3.57 m/s

  240. Agility Trial, Jessi: Diskvalifikován

  241. Jumping Open, Jessi: 16/38, 43.47 s, 26.47 tr. b., 3.54 m/s

  242. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  243. 1. zkouška LA1, Jessi: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška LA1, Jessi: 10/22, 45.02 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  245. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  246. 1. zkouška LA1, Jessi: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA1, Jessi: Diskvalifikován

  248. 3. zkouška LA1, Jessi: Diskvalifikován

  249. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  250. Agility Trial I, Jessi: Diskvalifikován

  251. Agility Trial II, Jessi: 5/13, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  252. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  253. 1.běh LA1, Jessi: 4/13, 26.99 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  254. 2. běh LA1, Jessi: Diskvalifikován

  255. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  256. Agility Open, Jessi: Diskvalifikován

  257. Agility Trial, Jessi: Diskvalifikován

  258. Jumping Open, Jessi: Diskvalifikován

  259. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  260. Agility L, Jessi: Diskvalifikován

  261. Jumping L, Jessi: Diskvalifikován

  262. Zkouška LA1, Jessi: 7/11, 40.43 s, 13.43 tr. b., 3.12 m/s

  263. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  264. Zkouška LA1, Babet Z Ričího chovu: Diskvalifikován

  265. 1. jumping L, Babet Z Ričího chovu: Diskvalifikován

  266. 2. jumping L, Babet Z Ričího chovu: Diskvalifikován

  267. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  268. Power & Speed A1, Angel Moravia Star: Diskvalifikován

  269. Speciální závod - Jumping, Angel Moravia Star: Diskvalifikován

  270. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Angel Moravia Star: Diskvalifikován

  271. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  272. Zkoušky LA1 1 LA1, Babet Z Ričího chovu: Diskvalifikován

  273. Zkoušky LA1 2 LA1, Babet Z Ričího chovu: Diskvalifikován

  274. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  275. 1.zkouška LA1, Babet Z Ričího chovu: Diskvalifikován

  276. 2.zkouška LA1, Babet Z Ričího chovu: 4/17, 47.22 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  277. 3.zkouška LA1, Babet Z Ričího chovu: 5/17, 49.31 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s