079521

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miroslav Honěk, Sportdogs

    Arrow_down

Pes

  1. Sunflower Alkyra, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  2. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. A3 L 2.zkouška: 3/7, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  5. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. A3 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  8. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  11. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  13. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  14. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška: 2/7, 59.67 s, 14.67 tr. b., 3.69 m/s

  16. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  17. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška LA3: 2/5, 46.4 s, 16.4 tr. b., 3.9 m/s

  19. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  20. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  22. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  23. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška Agility: 6/15, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  26. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  28. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  29. Jumping I.: Diskvalifikován

  30. Jumping II.: Diskvalifikován

  31. Jumping III.: Diskvalifikován

  32. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  33. Zkouška I.: 3/10, 53.16 s, 3.16 tr. b., 3.69 m/s

  34. Zkouška II.: Diskvalifikován

  35. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  36. Zkouška I.: Diskvalifikován

  37. Zkouška II.: 2/5, 50.83 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  38. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  39. Zkouška A3 II L: 3/6, 47.11 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  40. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  41. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  42. Zkouška I.: Diskvalifikován

  43. Zkouška II.: 4/14, 52.33 s, 9.33 tr. b., 3.69 m/s

  44. Zkouška III.: 4/13, 57.95 s, 4.95 tr. b., 3.71 m/s

  45. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  46. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  47. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  50. Zkouška 1: Diskvalifikován

  51. Zkouška 2: Diskvalifikován

  52. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: 1/4, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  55. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  56. 1.zkouška: 1/7, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  57. 2. zkouška: Diskvalifikován

  58. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  59. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  60. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  61. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  62. AGILITY dry L: Diskvalifikován

  63. AGILITY extra dry L: 10/39, 54.94 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  64. JUMPING brut L: Diskvalifikován

  65. JUMPING zero brut L: 10/39, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  66. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  67. Zkouška II. LA3: 1/6, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  69. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  70. Agility 1 L: Diskvalifikován

  71. Agility 2 L: Diskvalifikován

  72. Agility 4 L: 44/115, 56.61 s, 22.61 tr. b., 3.89 m/s

  73. Exam LA3: Diskvalifikován

  74. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  76. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  77. Agility II L: 46/84, 48.49 s, 10.49 tr. b., 3.75 m/s

  78. Agility I L: Diskvalifikován

  79. Jumping II L: Diskvalifikován

  80. Jumping I L: 49/93, 42.32 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  81. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  82. LA3 1. zkouška: Diskvalifikován

  83. LA3 2. zkouška: Diskvalifikován

  84. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  85. Mistrovství jednotlivců OPEN L: Diskvalifikován

  86. Power & Speed OPEN L: 7/50, 21.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  88. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 15/106, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  89. Tachyon Trophy OPEN L: 17/50, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  90. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  91. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  92. Agility Trial: 1/7, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  93. Jumping Norníkovo bludiště: Diskvalifikován

  94. Jumping Žabákova cesta: 14/26, 33.83 s, 16.83 tr. b., 4.2 m/s

  95. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  96. Agility 1: Diskvalifikován

  97. Agility 2: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  101. Druhý jumping L: Diskvalifikován

  102. LA3: Diskvalifikován

  103. První jumping L: Diskvalifikován

  104. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  105. zkouška LA2 1: 2/11, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  106. zkouška LA2 2: 2/10, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  107. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  108. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA2: 2/10, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  110. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  112. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  114. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  115. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  118. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  119. Agility Trial Natures Wolf II: 3/16, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  120. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  121. 1. zkouška: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška: Diskvalifikován

  123. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  124. 1. zkouška LA2: 3/11, 47.96 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  125. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  127. Agility Trial II s JK Animals: 5/16, 51.09 s, 14.09 tr. b., 3.6 m/s

  128. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  129. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  130. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  131. Agility Trial Dogplace II: 5/15, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  132. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  133. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  134. Zkouška 2.: 5/9, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  135. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  136. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  137. Agility Trial I: Diskvalifikován

  138. Agility Trial II: 1/4, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  139. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: 3/14, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  142. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  143. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  145. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  146. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  147. zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  148. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  149. Frizzante LA1: 2/14, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. Spumante LA1: Diskvalifikován

  151. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  152. Agility Trial I: 5/10, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  153. Agility Trial II: Diskvalifikován

  154. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  155. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  158. Agility I: Diskvalifikován

  159. Agility II: Diskvalifikován

  160. Jumping I: Diskvalifikován

  161. Jumping II: 25/63, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  162. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  163. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  164. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  165. Agility Trial I: Diskvalifikován

  166. Agility Trial II: Diskvalifikován

  167. Agility Trial III: 1/18, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  168. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  169. Agility II L: Diskvalifikován

  170. Agility I L: Diskvalifikován

  171. Agility lepší běh L: Diskvalifikován

  172. Jumping II L: Diskvalifikován

  173. Jumping I L: Diskvalifikován

  174. Jumping lepší běh L: Diskvalifikován

  175. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: Diskvalifikován

  178. Jumping I: Diskvalifikován

  179. Jumping II: Diskvalifikován

  180. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  181. TRIAL I.: 5/10, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  182. TRIAL II.: Diskvalifikován

  183. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  184. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: 2/32, 15.53 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  185. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  186. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 5/32, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  187. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  188. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  189. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  190. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  191. Agility Trial I: Diskvalifikován

  192. Agility Trial II: Diskvalifikován

  193. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  194. lll. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  195. 1. Zkouška LA1: 4/8, 42.43 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  196. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  197. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  198. Zkouška I.: 1/8, 50.63 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  199. Zkouška II.: Diskvalifikován

  200. Zkouška III.: 3/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s