069221

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Hadačová

    Arrow_down

Pes

  1. Surprise Fighter Stars Power Dogs, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s JK Animals, 20. 07. 2024

  2. Zkouška I. A3 L: Diskvalifikován

  3. Zkouška II. A3 L: Diskvalifikován

  4. Zkouška III. A3 L: Diskvalifikován

  5. Přerov - Přerovem letem skokem posedmé, 25. 05. 2024

  6. Agility: 4/11, 33.57 s, 15.0 tr. b., 5.42 m/s

  7. Jumping: 6/11, 34.11 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  8. Zkoušky Agility: Diskvalifikován

  9. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  10. QA4 Agility: 10/140, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  11. QA5 Agility: 64/140, 47.0 s, 12.0 tr. b., 4.34 m/s

  12. QA6 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 Jumping: 38/137, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  15. QJ6 Jumping: 81/132, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  17. QA1 Agility: Diskvalifikován

  18. QA2 Agility: Diskvalifikován

  19. QA3 Agility: 23/127, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  20. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ3 Jumping: 7/161, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  23. Brno - Zimní Brno 2, 17. 02. 2024

  24. Agility L: Diskvalifikován

  25. Jumping L: 6/28, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  26. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Malhostovice - Výbušná koťátka, 16. 02. 2024

  28. 1. Zkouška LA3: 4/8, 44.73 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  29. 2. Zkouška LA3: 3/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  30. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  31. Agility III 600: Diskvalifikován

  32. Agility II 600: Diskvalifikován

  33. Agility I 600: Diskvalifikován

  34. Jumping III 600: Diskvalifikován

  35. Jumping II 600: Diskvalifikován

  36. Jumping I 600: 11/49, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  37. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA3: 16/23, 41.36 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  41. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  42. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška A3 L: 5/10, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  44. Brno - Zimní OPEN s Dogfitness.cz, 06. 01. 2024

  45. AGILITY OPEN L: Diskvalifikován

  46. JUMPING OPEN L: Diskvalifikován

  47. Zkouška A2 L: 1/11, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  48. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  49. Zkouška II. LA2: 2/12, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  50. Zkouška I. LA2: 1/13, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  51. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  52. Jumping III. L: Diskvalifikován

  53. Jumping II. L: Diskvalifikován

  54. Jumping I. L: Diskvalifikován

  55. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  56. Jumping L: 1/29, 33.51 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  57. Open L: Diskvalifikován

  58. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  59. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  60. Agility L: Diskvalifikován

  61. Jumping L: 10/23, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  62. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  63. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 16. 09. 2023

  64. 1. zkouška: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška: Diskvalifikován

  66. 3. zkouška: Diskvalifikován

  67. Heroltice - Táborový závod, 23. 08. 2023

  68. A2.1: Diskvalifikován

  69. A2.2: Diskvalifikován

  70. Šumperk - Havliczech 68 - 4 x A2 speciál s Calibrou, 11. 08. 2023

  71. Zkouška I.: Diskvalifikován

  72. Zkouška II.: Diskvalifikován

  73. Zkouška III.: 5/12, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  74. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  75. Třebíč - Závody agility - 2x ZK i J0, 29. 07. 2023

  76. II.Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  77. I.Zkouška A2 L: 2/4, 36.18 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  78. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  79. Agility II L: Diskvalifikován

  80. Agility I L: Diskvalifikován

  81. Jumping II L: 39/94, 40.54 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  82. Jumping I L: Diskvalifikován

  83. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  84. Mistrovství jednotlivců OPEN L: 17/51, 35.34 s, 6.34 tr. b., 4.64 m/s

  85. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  86. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 59/112, 28.61 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  87. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  88. Tachyon Trophy OPEN L: 26/50, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  89. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  90. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  91. Agility L: 10/31, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  92. Finále L: Diskvalifikován

  93. Jumping II. L: 12/29, 50.02 s, 20.02 tr. b., 3.6 m/s

  94. Jumping I. L: 4/31, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  95. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  96. Agility 1: 37/117, 45.33 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  97. Agility 2: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: 60/116, 38.18 s, 20.0 tr. b., 5.34 m/s

  100. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  101. Jumping 1 L: 1/39, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  102. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  103. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  104. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 20. 08. 2022

  105. Agility Trial I: 5/13, 34.71 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  106. Agility Trial II: Diskvalifikován

  107. Agility Trial III: 4/12, 39.84 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  108. Heroltice (u Brna) - Táborový agi hop LVT 2022, 10. 08. 2022

  109. Open Jumping L: 1/13, 30.07 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  110. Zkouška LA2: 1/4, 34.51 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  111. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  112. 1. Zkouška LA2: 4/13, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  113. 2. Zkouška LA2: 7/13, 44.04 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  114. Třešť - Červencové odpolední zkoušky, 30. 07. 2022

  115. 1.zkouška LA2: 4/9, 29.63 s, 10.0 tr. b., 6.24 m/s

  116. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 29. 07. 2022

  118. Zkouška L2-1.zkouška: Diskvalifikován

  119. Zkouška L2-2.zkouška: 2/3, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  120. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  121. I. Zkouška LA2: 4/8, 36.14 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  122. lll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. ll. Zkouška LA2: 6/8, 31.96 s, 20.0 tr. b., 6.04 m/s

  124. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  125. III. Zkouška LA2: 1/7, 34.36 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  126. II. Zkouška LA2: 3/8, 35.54 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  127. I. Zkouška LA2: 2/8, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  128. Třešť - Sváteční zkoušky, 05. 07. 2022

  129. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  132. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  134. Agility I: Diskvalifikován

  135. Jumping I: Diskvalifikován

  136. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  137. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  138. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  139. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  140. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  141. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  142. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  143. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  144. Agility LA: Diskvalifikován

  145. Jumping LA: Diskvalifikován

  146. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  148. QA1 Agility: Diskvalifikován

  149. QA2 Agility: 52/107, 38.71 s, 20.0 tr. b., 5.66 m/s

  150. QA3 Agility: Diskvalifikován

  151. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  152. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  153. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  154. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  155. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  158. 1.Zk. LA2 neděle: 1/9, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  159. 2.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  160. 3.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  161. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  162. Agility LA: Diskvalifikován

  163. Jumping LA: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  166. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  169. Zkouška I.: 1/7, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  170. Zkouška II.: 1/7, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  171. Zkouška III.: 3/7, 30.89 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  172. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  173. Agility LA: Diskvalifikován

  174. Jumping LA: 2/31, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  175. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  177. TRIAL I.: Diskvalifikován

  178. TRIAL II.: 1/15, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s