QA6 Agility

  1. Datum: 05. 05. 2024
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie
  3. Rozhodčí: Van Der Stock, ​Thora (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.53 6.02 V
2 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 36.66 6.0 V
3 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 36.75 5.99 V
4 029722 Veronika Javorová Do My Best Neverending Force 0 0 0.0 0.0 37.02 5.94 V
5 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 0 0.0 0.0 37.12 5.93 V
6 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.4 5.88 V
7 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 0 0.0 0.0 37.44 5.88 V
8 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 38.15 5.77 V
9 099122 Marie Wertheimová Erith Ťapka 0 0 0.0 0.0 38.41 5.73 V
10 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 38.42 5.73 V
11 085319 Monika Svatošová A3Ch Hell Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.12 5.62 V
12 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 39.14 5.62 V
13 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.48 5.57 V
14 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 0 0.0 0.0 39.83 5.52 V
15 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland 0 0 0.0 0.0 39.88 5.52 V
16 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 0 0 0.0 0.0 39.98 5.5 V
17 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 0 0 0.0 0.0 40.65 5.41 V
18 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 0 0.0 0.0 41.06 5.36 V
19 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 42.38 5.19 V
20 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 0 0 0.0 0.0 43.11 5.1 V
21 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 43.5 5.06 V
22 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 43.68 5.04 V
23 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 45.1 4.88 V
24 038823 Neky Dahlgren Yogobella's Beast of Burden 0 0 0.0 0.0 46.05 4.78 V
25 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard 0 0 0.0 0.0 46.72 4.71 V
26 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 1 0 0.0 5.0 36.78 5.98 V
27 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 37.21 5.91 V
28 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 37.29 5.9 V
29 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.33 5.89 V
30 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 37.43 5.88 V
31 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.98 5.79 V
32 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 1 0 0.0 5.0 38.1 5.77 V
33 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land 1 0 0.0 5.0 38.25 5.75 V
34 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 1 0 0.0 5.0 38.68 5.69 V
35 110622 Martina Jírová Baya Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 38.85 5.66 V
36 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land 1 0 0.0 5.0 38.91 5.65 V
37 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 39.34 5.59 V
38 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 0 0.0 5.0 40.34 5.45 V
39 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils 1 0 0.0 5.0 41.44 5.31 V
40 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley 1 0 0.0 5.0 41.9 5.25 V
41 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu 1 0 0.0 5.0 42.68 5.15 V
42 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 1 0 0.0 5.0 43.76 5.03 V
43 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 1 0 0.0 5.0 44.2 4.98 V
44 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 1 0 0.0 5.0 45.14 4.87 V
45 077018 Michaela Koucká A3Ch Arnošt Šťastná smečka 1 0 0.96 5.96 48.96 4.49 V
46 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love 2 0 0.0 10.0 37.69 5.84 VD
47 010523 Aneta Hrdličková Galaxia Black Dabbeeco 2 0 0.0 10.0 38.55 5.71 VD
48 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 2 0 0.0 10.0 38.87 5.66 VD
49 115622 Vanda Bradová Always and forever 1 1 0.0 10.0 39.4 5.58 VD
50 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 1 0.0 10.0 39.98 5.5 VD
51 108622 Monika Zapletalová Cintra Misty Highland 2 0 0.0 10.0 40.2 5.47 VD
51 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 1 1 0.0 10.0 40.2 5.47 VD
53 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 40.45 5.44 VD
54 003422 Jitka Hrdinová An Orange Müsli from Malibo land 2 0 0.0 10.0 41.12 5.35 VD
55 115722 Klára Volfová Abayomi Bissau Waniyetu 1 1 0.0 10.0 41.87 5.25 VD
56 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 42.1 5.23 VD
57 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 2 0 0.0 10.0 43.27 5.08 VD
58 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík 1 1 0.0 10.0 43.34 5.08 VD
59 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 1 1 0.0 10.0 44.3 4.97 VD
60 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 1 1 0.0 10.0 46.04 4.78 VD
61 222221 Jan Unger Frisky Fantine z Čertovy kazatelny 3 0 0.0 15.0 35.85 6.14 VD
62 001323 Adéla Oberleitnerová Btw I'm Pulz Full of Rush 3 0 0.0 15.0 37.35 5.89 VD
63 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 3 0 0.0 15.0 37.62 5.85 VD
64 015222 Alexandra Alfery Arya Misty Highland 3 0 0.0 15.0 37.97 5.79 VD
65 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 3 0 0.0 15.0 39.39 5.59 VD
66 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil 2 1 0.0 15.0 40.35 5.45 VD
67 016122 Miroslav Ludík Cajetan Corlan Gi 2 1 0.0 15.0 43.42 5.07 VD
68 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow 3 0 0.0 15.0 43.94 5.01 VD
69 094522 Pavel Zapletal Amazing Meraxes Black Antea 1 2 0.76 15.76 48.76 4.51 VD
70 020822 Pavla Gregorova Dallin Ballarat 2 1 0.88 15.88 48.88 4.5 VD
71 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 3 0 1.84 16.84 49.84 4.41 D
72 033818 Petra Vyplelová A3Ch Flank “Ray” Ballarat 4 0 0.0 20.0 39.85 5.52 D
DIS 079820 Eva Vostřáková Jet ISDS PL/368396 DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 107622 Eva Knapková Avalanche April Jantarová Země DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 109122 Michaela Podloucká Future Fizz Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028820 Anna Rybová Goji the Great DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222220 Adriana Konečná Bestagility Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044821 Martina Vyhlídková Borůvka Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080522 Nikola Králová Briliant Baffy Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková A3Ch Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026020 Jarmila Davidová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076019 Martina Vyhlídková Amundsen Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022723 Jana Němcová Apollo Black Via Karneda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087622 Natálie Mládková Alias Waya Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050022 Michaela Hadrbolcová Chiquita Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078722 Tereza Kleprlíková Tiny pancake Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000620 Eva Uhrová Destiny Riverbank DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková A3Ch Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010021 Julie Krátká Balli Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová A3Ch Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO