Cz En

003016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sandra Mikscheová, SpokojenýPes.cz

    Člen KA

Pes

  1. Hot Pink From Let´s Border, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 3/31, 42.07 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 23/47, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  9. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  10. QA1 Agility: Diskvalifikován

  11. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  13. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  14. SO - 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  15. SO - 2. zkoušku A3 L: 1/3, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  17. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  20. 1. Zkouška LA3: 1/2, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  21. 2. Zkouška LA3: 2/2, 51.06 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  22. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  23. Agility L: 13/24, 41.71 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  24. Agility Large: Diskvalifikován

  25. Jumping L: 6/24, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  26. Jumping Large: 5/24, 33.84 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  27. Zkouška LA3: 4/11, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  28. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  29. Jumping Open 1 L: Diskvalifikován

  30. Jumping Open 2 L: 3/9, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  31. Jumping Special L: 2/10, 29.67 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  32. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  33. 1. Jumping L: 7/23, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  34. 2. Jumping L: 11/23, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  35. 3. Jumping L: 4/23, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  36. 4. Jumping L: 3/23, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  37. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  38. AGILITY II L: 1/12, 43.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. AGILITY I L: 3/11, 38.47 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  40. FNINÁLE - jumping L: 5/8, 35.83 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  41. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  43. AGILITY II L: 7/16, 48.32 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  44. AGILITY I L: Diskvalifikován

  45. FINÁLE - jumping L: 5/14, 34.97 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  46. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  47. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  48. Agility 1 L: Diskvalifikován

  49. Agility 2 L: Diskvalifikován

  50. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  52. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  53. 1. jumping L: 4/14, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  54. 2. jumping L: Diskvalifikován

  55. 3. jumping L: 2/12, 31.14 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  56. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  57. Jumping II L A3: Diskvalifikován

  58. Jumping I L A3: 3/6, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  59. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  60. Agility L: Diskvalifikován

  61. Jumping L: 12/25, 29.36 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  62. Zkouška A3 L: 3/11, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  63. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  64. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3: 2/3, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  66. 3. Zkouška LA3: 2/3, 46.85 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  67. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  68. Jumping 1 - L: 11/29, 33.01 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  69. Jumping 2 - L: 10/29, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  70. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  72. I. agility L: Diskvalifikován

  73. II. agility L: Diskvalifikován

  74. II. jumping L: Diskvalifikován

  75. I. jumping L: Diskvalifikován

  76. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  77. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  78. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  79. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  80. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  81. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  82. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  83. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  86. III. jumping L: Diskvalifikován

  87. II. jumping L: 2/43, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  88. I. jumping L: Diskvalifikován

  89. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  90. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. I. zkouška LA3: 1/19, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  92. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  93. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  94. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  95. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  96. LA3_neděle: 5/19, 53.04 s, 21.04 tr. b., 3.98 m/s

  97. LA3_sobota: 6/20, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  98. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  99. Agility Open: Diskvalifikován

  100. Jumping Open: Diskvalifikován

  101. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  102. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  103. 1.zkouška LA3 : Diskvalifikován

  104. 2. zkouška LA3 : 4/12, 49.28 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  105. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  106. Finále Agility: Diskvalifikován

  107. Jumping 1: 14/63, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  108. Jumping 2: 6/62, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  109. Jumping 3: Diskvalifikován

  110. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  111. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  114. Agility 1: Diskvalifikován

  115. Agility 2: Diskvalifikován

  116. Agility 3: Diskvalifikován

  117. Agility 4: Diskvalifikován

  118. Agility Trial: 31/129, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  119. Jumping 1: Diskvalifikován

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  122. 1. Jumping L: 7/22, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  123. 2. Jumping L: 4/27, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  124. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA3 II: 6/17, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  127. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  128. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  129. So. - Agility I. L: 28/105, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  130. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  131. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  132. II.zkouška LA3: 1/13, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  133. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  135. QA4 Agility: Diskvalifikován

  136. QA5 Agility: Diskvalifikován

  137. QA6 Agility: Diskvalifikován

  138. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  139. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  140. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  142. QA1 agility: Diskvalifikován

  143. QA2 agility: Diskvalifikován

  144. QA3 agility: 73/120, 47.15 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  145. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  146. QJ2 jumping: 46/122, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  147. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  148. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  149. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  150. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  151. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  152. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  153. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  154. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  155. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 76/170, 36.59 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  156. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  157. Zkouska LA2 1: 1/13, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  158. Zkouska LA2 2: 3/13, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  159. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  160. Agility I: Diskvalifikován

  161. Agility II: Diskvalifikován

  162. Jumping I: 12/169, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  163. Jumping II: Diskvalifikován

  164. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  165. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  168. Batmanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. Supermanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  171. Jumping: Diskvalifikován

  172. Zkouška 1: Diskvalifikován

  173. Zkouška 2: Diskvalifikován

  174. Zkouška 3: 8/16, 38.0 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  175. Zkouška 4: 7/16, 34.98 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  176. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  177. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  178. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  179. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  180. Zkoušky LA2 neděle: 10/21, 29.0 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  181. Zkoušky LA2 sobota: 4/24, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  182. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  183. 1. běh LA2: 1/10, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  184. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  185. 3. běh LA2: 1/10, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  186. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  187. 1.Zka - LA2: Diskvalifikován

  188. 2.Zka - LA2: 5/11, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  189. 3.Zka - LA2: 3/11, 32.59 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  190. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  191. Zkouška LA2: 2/5, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  192. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  193. Zkouška LA2: 3/6, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  194. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  195. Agility 1: Diskvalifikován

  196. Agility 2: Diskvalifikován

  197. Agility 3: Diskvalifikován

  198. Agility 4: Diskvalifikován

  199. Agility Trial: 6/50, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  200. Jumping 1: Diskvalifikován

  201. Jumping 2: Diskvalifikován

  202. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  203. III. jumping L: Diskvalifikován

  204. II. Jumping L: Diskvalifikován

  205. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  206. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  207. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. I. zkouška LA2: 1/13, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  209. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  210. QA4 Agility: Diskvalifikován

  211. QA5 Agility: Diskvalifikován

  212. QA6 Agility: 51/88, 45.83 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  213. QJ4 Jumping: 54/95, 46.74 s, 11.74 tr. b., 4.11 m/s

  214. QJ5 Jumping: 52/90, 43.62 s, 23.62 tr. b., 4.52 m/s

  215. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  216. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  217. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška LA2: 6/14, 30.16 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  219. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  220. QA1 agility: Diskvalifikován

  221. QA2 agility: Diskvalifikován

  222. QA3 agility: Diskvalifikován

  223. QJ1 jumping: 18/126, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  224. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  225. QJ3 jumping: 64/122, 43.58 s, 15.58 tr. b., 4.27 m/s

  226. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  227. Agility Trial: 1/8, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  228. Jumping Trial: Diskvalifikován

  229. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  230. Agility A2A3: 25/95, 45.76 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  231. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  232. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  233. Jumping Squads as Individual: 80/162, 35.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  234. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  235. Special Agility: Diskvalifikován

  236. Special Jumping: Diskvalifikován

  237. Tachyon Trophy A2A3: 39/106, 45.29 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  238. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  239. III. zkouška LA2: 6/20, 34.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  240. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  241. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  242. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  243. I Agility Open: 52/139, 45.25 s, 10.25 tr. b., 4.24 m/s

  244. II Agility Open: 2/137, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  245. II Jumping Open: Diskvalifikován

  246. I Jumping Open: Diskvalifikován

  247. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  248. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  249. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  250. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  251. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  252. Jumping LA neděle: 29/62, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  253. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  254. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  255. Zkoušky LA2 neděle: 11/25, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  256. Zkoušky LA2 sobota: 3/22, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  257. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  258. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  259. I. zkouška LA2: 7/31, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  260. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  261. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  262. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  263. Jumping LA sobota: 28/61, 26.03 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  264. Zkoušky LA2 neděle: 7/15, 33.27 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  265. Zkoušky LA2 sobota: 3/16, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  266. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  267. II. zkouška LA2: 6/30, 26.82 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  268. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  269. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  270. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  271. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  272. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  273. I. zkouška LA2: 10/19, 32.84 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  274. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  275. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  277. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  278. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  279. Zkouška II LA2: 4/21, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  280. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  281. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  282. Agility - Ne: 16/91, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  283. Agility - So: Diskvalifikován

  284. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  285. Jumping - So: Diskvalifikován

  286. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  287. 1Q Jumping: 73/157, 41.48 s, 33.48 tr. b., 3.69 m/s

  288. 2Q Agility: Diskvalifikován

  289. Jednotlivci A1 - Agility: 12/46, 41.95 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  290. Jednotlivci A1 - Jumping: 22/46, 29.38 s, 20.0 tr. b., 5.11 m/s

  291. Power & speed A1: 7/45, 14.36 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  292. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 20/46, 32.14 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  293. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  294. Zkouška LA2: 7/17, 39.75 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  295. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  296. 1.zkouška LA2: 7/24, 33.98 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  297. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  298. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  299. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  300. II. zkouška LA1: 7/12, 33.73 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  301. IV. zkouška LA1: Diskvalifikován

  302. I.zkouška LA1: Diskvalifikován

  303. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  304. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  305. II. zkouška LA1: 2/16, 29.74 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  306. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  307. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  308. Agility: Diskvalifikován

  309. Fun Jumping: 25/31, 31.12 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  310. Jumping: Diskvalifikován

  311. Zkouška LA1: 2/4, 31.43 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  312. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  313. 1. zkouška LA1: 2/6, 26.2 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  314. 2. zkouška LA1: 2/6, 30.83 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  315. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  316. Zkouška pro Balloo LA1: 4/14, 30.92 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  317. Zkouška pro Fly LA1: Diskvalifikován

  318. Zkouška pro Ria LA1: 3/14, 22.26 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  319. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  320. 1. zkouška LA1: 6/24, 35.95 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  321. 2. zkouška LA1: 9/24, 29.8 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  322. 3. zkouška LA1: 6/23, 28.9 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  323. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  324. Agility Ne L: Diskvalifikován

  325. Agility So L: Diskvalifikován

  326. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  327. Jumping So L: Diskvalifikován

  328. Zkouška Ne LA1: 4/14, 35.11 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  329. Zkouška So LA1: 3/12, 43.38 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  330. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  331. 1. Zka - LA1: 5/18, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  332. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  333. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  334. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  335. Zkouška I. LA1: 9/15, 35.42 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  336. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  337. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  338. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  339. Zkouška LA1: 3/7, 34.36 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  340. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  341. 1. zkouška LA1: 5/17, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  342. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  343. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  344. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  345. 2Q Agility: Diskvalifikován

  346. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  347. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  348. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  349. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  350. Power & speed A1: Diskvalifikován

  351. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 14/38, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  352. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  353. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  355. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  356. Běh dvojic: 10/44, 0.0 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  357. JUMPING: Diskvalifikován

  358. LA1: 7/15, 37.3 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  359. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  360. Agility I: Diskvalifikován

  361. Agility II: 6/13, 48.99 s, 25.0 tr. b., 3.33 m/s