Jumping 2 L

  1. Datum: 18. 06. 2023
  2. Závod: Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 26.94 6.12 V
2 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 0 0 0.0 0.0 27.1 6.09 V
3 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 27.56 5.99 V
4 018218 Eliška Hurdálková A3Ch Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 27.75 5.95 V
5 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 28.17 5.86 V
6 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force 0 0 0.0 0.0 28.58 5.77 V
7 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 0 0.0 0.0 28.8 5.73 V
8 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 28.86 5.72 V
9 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 0 0.0 0.0 29.88 5.52 V
10 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo 0 0 0.0 0.0 31.26 5.28 V
11 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 31.61 5.22 V
12 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley 0 0 0.0 0.0 32.71 5.04 V
13 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent 0 0 0.0 0.0 32.97 5.0 V
14 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 33.96 4.86 V
15 012122 Jana Caffrey Carlotta Black Bella Danado 0 0 0.66 0.66 37.66 4.38 V
16 105922 Eliška Hurdálková Marwie Origin Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 27.78 5.94 V
17 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi 1 0 0.0 5.0 28.01 5.89 V
18 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 1 0 0.0 5.0 28.03 5.89 V
19 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 28.09 5.87 V
20 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish 1 0 0.0 5.0 28.79 5.73 V
21 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 0 0.0 5.0 29.16 5.66 V
22 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin 1 0 0.0 5.0 29.17 5.66 V
23 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies 1 0 0.0 5.0 30.01 5.5 V
24 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 1 0 0.0 5.0 30.15 5.47 V
25 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 30.87 5.34 V
26 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu 1 0 0.0 5.0 31.18 5.29 V
27 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 1 0 0.0 5.0 31.22 5.29 V
28 001323 Adéla Oberleitnerová Btw I'm Pulz Full of Rush 1 0 0.0 5.0 31.54 5.23 V
29 020721 Natálie Jičínská Birgit Ginger Storm 0 1 0.0 5.0 32.46 5.08 V
30 017821 Aneta Kárníková Amy Strážce palisád 1 0 0.0 5.0 32.64 5.06 V
31 020822 Pavla Gregorova Dallin Ballarat 0 1 0.0 5.0 34.4 4.8 V
32 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 35.17 4.69 V
33 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 1 3.76 8.76 40.76 4.05 VD
33 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland 0 1 3.76 8.76 40.76 4.05 VD
35 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 2 0 0.0 10.0 26.91 6.13 VD
36 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 2 0 0.0 10.0 28.5 5.79 VD
37 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition 2 0 0.0 10.0 28.85 5.72 VD
38 023721 Jana Stupková Babetta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 30.63 5.39 VD
39 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 1 1 0.0 10.0 32.16 5.13 VD
40 012921 Irena Kochová A3Ch Mystical Vip 1 1 0.0 10.0 32.18 5.13 VD
41 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 33.5 4.93 VD
42 020219 Nikola Lišková Beatle 1 1 0.0 10.0 34.26 4.82 VD
43 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky 1 1 0.0 10.0 34.91 4.73 VD
44 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka 0 2 0.11 10.11 37.11 4.45 VD
45 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 1 1 0.21 10.21 37.21 4.43 VD
46 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 1 1 1.34 11.34 38.34 4.3 VD
47 035223 Michaela Míčová Geraldt Blue Dabbeeco 2 0 2.45 12.45 39.45 4.18 VD
48 073422 Neky Dahlgren Xio gos Sweetness dreams 0 2 3.29 13.29 40.29 4.1 VD
49 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different 3 0 0.0 15.0 27.3 6.04 VD
50 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 3 0 0.0 15.0 28.42 5.81 VD
51 071522 Aneta Kárníková Bombard Ino Tibi Ipsi Crede 3 0 0.0 15.0 29.46 5.6 VD
52 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil 2 1 0.0 15.0 31.32 5.27 VD
53 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power 1 2 0.0 15.0 31.5 5.24 VD
54 072920 Nela Nýdrlová Twice As Nice Jeffija 2 1 0.0 15.0 32.19 5.13 VD
55 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska 2 1 0.0 15.0 33.44 4.93 VD
56 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 3 0 0.0 15.0 33.81 4.88 VD
57 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil 2 1 0.0 15.0 35.62 4.63 VD
58 050022 Michaela Hadrbolcová Chiquita Dai Muratori 1 2 0.69 15.69 37.69 4.38 VD
59 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo 0 2 6.61 16.61 43.61 3.78 D
60 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 2 2.78 17.78 39.78 4.15 D
61 026020 Jarmila Davidová Monty 1 0 12.81 17.81 49.81 3.31 D
62 020015 Václav Hejcman A3Ch Bandita Czech Black 1 1 9.82 19.82 46.82 3.52 D
63 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 3 1 0.0 20.0 36.14 4.57 D
64 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi 2 2 3.31 23.31 40.31 4.09 D
65 007819 Veronika Vičíková December Gift Rebell Represent 2 2 3.96 23.96 40.96 4.03 D
DIS 082522 Aneta Obrusníková Angry Know Black Antea DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060822 Vladimíra Hanzlíková Forever&Ever&Ever Zip Zap DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080520 Ondřej Rambousek Barracuda Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034021 Viktorie Klemová Haru DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081821 Tereza Wimmerová Dessert Sand Dabbeeco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001721 Soňa Hejcmanová Black Angel Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000620 Eva Uhrová Destiny Riverbank DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098622 Petra Haspeklová Bria Markies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023521 Aneta Sahulová Brilliant Baffi Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042420 Lucie Trčková Affable Bohemia Rapid Race DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová A3Ch Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Sequensová Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík A3Ch Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Rambousková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014422 Julie Wohanková Chamonix Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO