018218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hurdálková

    Arrow_down

Pes

  1. Lady B von Brünn Hardy Horde, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  2. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  5. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky: Diskvalifikován

  6. Jumping L Collalloc: 8/25, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  7. Zkouška LA3 Vetys: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 11/100, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 34/102, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  13. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  14. Agility 1 L: 31/84, 38.86 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  15. Agility 2 L: 13/84, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  16. Jumping 1 L: 5/87, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  17. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  18. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  19. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  21. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  22. Agility 1 L: Diskvalifikován

  23. Agility 2 L: 26/88, 43.82 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  24. Jumping 1 L: 32/91, 38.81 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  25. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  26. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  27. 1. zkouška A3 L: 1/3, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  28. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  29. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  30. Agility III 500: 10/25, 43.95 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. Agility II 500: Diskvalifikován

  32. Agility I 500: Diskvalifikován

  33. Jumping III 500: Diskvalifikován

  34. Jumping II 500: Diskvalifikován

  35. Jumping I 500: Diskvalifikován

  36. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  37. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška A3 ML: 3/4, 37.64 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  39. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  40. 1. Zkouška MLA3: 5/6, 50.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  41. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  42. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  44. 1.zkouška MLA3: 3/4, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  45. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  46. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  47. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  48. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  50. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška MLA3: 2/4, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  52. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  53. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  54. I. zkoušk A3 ML: 2/4, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  55. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  56. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  58. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  59. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  60. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 2/23, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  61. Jumping FirstAnimal ML: 2/23, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  62. Zkouška A3 Josera ML: 4/10, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  63. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  64. Agility Individual - J: 2/33, 42.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  65. Agility Squads as Individual: 1/41, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  66. Jumping Individual - J: 13/33, 40.07 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  67. Jumping Squads as Individual: 5/41, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  69. 1.zkouška: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  72. 1. Jumping ML: 3/10, 36.46 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  73. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  74. 3. Jumping ML: 1/10, 24.94 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  75. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  76. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  78. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  79. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  80. 1. Zkouška LA3: 5/13, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  81. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. 3. Zkouška LA3: 9/14, 42.73 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  83. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  84. 1. Zkouška LA3: 11/19, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. 2. Zkouška LA3: 5/20, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  86. 3. Zkouška LA3: 4/19, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  87. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  88. 1. Zkouška LA3: 2/4, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  89. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  91. Finále: Diskvalifikován

  92. 1.kvalifikace: 8/38, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  93. 2.kvalifikace: 3/38, 27.38 s, 0.0 tr. b., 6.83 m/s

  94. 3.kvalifikace: 5/36, 36.11 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  95. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  96. Agility Individual: 24/106, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. Agility Squads as Individual: 23/109, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  98. Jumping Individual: 55/108, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  99. Jumping Squads as Individual: 47/108, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  100. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  101. Trial I.: Diskvalifikován

  102. TRIAL II.: 6/14, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  103. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  104. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  105. 2. běh LA3: 1/5, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  106. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  107. Agility J Individual: 9/51, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. Agility Squads: 11/61, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  109. Jumping J Individual: 3/51, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  110. Jumping Squads: 2/61, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  111. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  112. 1. zkouška: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška: Diskvalifikován

  114. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  115. Finále Agility: Diskvalifikován

  116. Jumping 1: 16/53, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  117. Jumping 2: 7/53, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  118. Jumping 3: 5/52, 32.15 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  119. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  120. Jumping: 4/20, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  121. 1.zkouška: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška: Diskvalifikován

  123. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  124. I. agility L: Diskvalifikován

  125. II. agility L: Diskvalifikován

  126. II. jumping L: 29/97, 33.36 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  127. I. jumping L: 9/97, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  128. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  129. Jumping: Diskvalifikován

  130. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  131. 2.Zkouška: 1/13, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  132. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  133. 7.studenecká: Diskvalifikován

  134. 8.studenecká: Diskvalifikován

  135. 9.studenecká: 4/8, 38.73 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  136. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  137. 1.běh bez zón: 20/53, 28.06 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  138. 1.běh se zónami : 10/53, 20.69 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  139. 2.běh bez zón: 5/50, 20.34 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  140. 2.běh se zónami: 5/53, 24.95 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  141. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  142. 4.studenecká: 3/7, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  143. 5.studenecká: Diskvalifikován

  144. 6.studenecká: 1/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  145. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  146. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška A3 L: 4/13, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  148. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  149. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  152. III. zkouška LA3: 1/11, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  153. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. I. zkouška LA3: 8/11, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  155. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  156. 1.studenecká: Diskvalifikován

  157. 2.studenecká: 3/9, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  158. 3.studenecká: 2/9, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  159. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  160. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  161. ZkA. LA3 II.: 10/16, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  162. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  163. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška LA2: 1/5, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  165. 3. Jumping LA2: 1/5, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  166. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  167. Batmanův jumping L: 8/21, 31.52 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  168. Jumping superhrdinů L: 8/21, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  169. Kapitánský jumping L: Diskvalifikován

  170. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  171. Batmanova zkouška LA2: 1/8, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  172. Supermanova zkouška LA2: 5/8, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  173. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  174. Agility J: 24/49, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  175. Agility Squads as Individual: 6/63, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  176. Jumping J: Diskvalifikován

  177. Jumping Squads as Individual: 34/63, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  178. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  179. Zkouška 1: 3/6, 46.36 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  180. Zkouška 2: 1/6, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  181. Zkouška 3: 3/6, 27.92 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  182. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  183. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  186. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  187. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  188. Zkouška LA2: 2/6, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  189. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  190. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  191. Zkouška LA2 II: 6/7, 36.63 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  192. 1. Jumping L: 1/22, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  193. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  194. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  195. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 33/109, 22.47 s, 12.47 tr. b., 3.78 m/s

  196. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 61/169, 42.5 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  197. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  198. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 23/175, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  199. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 15/110, 47.6 s, 11.6 tr. b., 4.41 m/s

  200. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  201. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  202. AGILITY L: Diskvalifikován

  203. JUMPING L: Diskvalifikován

  204. ZKOUŠKA LA2: 3/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  205. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  206. Zkouska LA2 1: 6/13, 38.97 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  207. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  208. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  209. LA2 I.: 8/14, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  210. LA2 II.: 1/14, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  211. LA2 III.: 5/14, 32.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  212. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  213. LA2 I.: Diskvalifikován

  214. LA2 II.: 7/17, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  215. LA2 III.: 5/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  216. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  217. J Agility I: 10/29, 49.85 s, 16.88 tr. b., 3.83 m/s

  218. J Agility II: 12/29, 50.49 s, 20.91 tr. b., 3.96 m/s

  219. J Agility III: Diskvalifikován

  220. J Jumping I: Diskvalifikován

  221. J Jumping II: Diskvalifikován

  222. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  223. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  224. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  225. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  226. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  229. 1. Zka - LA2: 1/20, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  230. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  231. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  232. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  233. I. zkouška LA2: 6/16, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  234. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  235. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  236. První zkouška LA1: 1/7, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  237. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  238. II. zkouška LA1: 2/17, 41.71 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  239. II. zkouška LA1: 2/12, 39.36 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  240. I. zkouška LA1: 3/17, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  241. I. zkouška LA1: 5/12, 36.32 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  242. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  243. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  245. jumping LA1: Diskvalifikován

  246. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  247. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  248. JUMPING 2 L: 10/24, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  249. Zkouška LA1: 1/9, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  250. Zkouška 2 LA1: 4/9, 38.35 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s