Cz En

018218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hurdálková

    Člen KA

Pes

  1. Lady B von Brünn Hardy Horde, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping: 4/20, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  5. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. I. agility L: Diskvalifikován

  7. II. agility L: Diskvalifikován

  8. II. jumping L: 29/97, 33.36 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  9. I. jumping L: 9/97, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  10. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  11. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  12. 2.Zkouška: 1/13, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Jumping: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  15. 7.studenecká: Diskvalifikován

  16. 8.studenecká: Diskvalifikován

  17. 9.studenecká: 4/8, 38.73 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  18. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  19. 1.běh bez zón: 20/53, 28.06 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  20. 1.běh se zónami : 10/53, 20.69 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  21. 2.běh bez zón: 5/50, 20.34 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  22. 2.běh se zónami: 5/53, 24.95 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  23. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  24. 4.studenecká: 3/7, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  25. 5.studenecká: Diskvalifikován

  26. 6.studenecká: 1/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  27. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  28. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška A3 L: 4/13, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  30. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  31. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  34. III. zkouška LA3: 1/11, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. I. zkouška LA3: 8/11, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  37. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  38. 1.studenecká: Diskvalifikován

  39. 2.studenecká: 3/9, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. 3.studenecká: 2/9, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  41. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  42. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  43. ZkA. LA3 II.: 10/16, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  44. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  45. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA2: 1/5, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  47. 3. Jumping LA2: 1/5, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  48. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  49. Batmanův jumping L: 8/21, 31.52 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  50. Jumping superhrdinů L: 8/21, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  51. Kapitánský jumping L: Diskvalifikován

  52. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  53. Batmanova zkouška LA2: 1/8, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  54. Supermanova zkouška LA2: 5/8, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  55. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  56. Agility J: 24/49, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  57. Agility Squads as Individual: 6/63, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  58. Jumping J: Diskvalifikován

  59. Jumping Squads as Individual: 34/63, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  60. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  61. Zkouška 1: 3/6, 46.36 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  62. Zkouška 2: 1/6, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  63. Zkouška 3: 3/6, 27.92 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  64. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  65. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  68. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  69. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA2: 2/6, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  71. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  72. 1. Jumping L: 1/22, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  73. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA2 II: 6/7, 36.63 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  76. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  77. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 33/109, 22.47 s, 12.47 tr. b., 3.78 m/s

  78. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 61/169, 42.5 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  79. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  80. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 23/175, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  81. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 15/110, 47.6 s, 11.6 tr. b., 4.41 m/s

  82. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  83. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  84. AGILITY L: Diskvalifikován

  85. JUMPING L: Diskvalifikován

  86. ZKOUŠKA LA2: 3/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  87. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  88. Zkouska LA2 1: 6/13, 38.97 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  89. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  90. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  91. LA2 I.: 8/14, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  92. LA2 II.: 1/14, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  93. LA2 III.: 5/14, 32.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  94. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  95. LA2 I.: Diskvalifikován

  96. LA2 II.: 7/17, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  97. LA2 III.: 5/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  98. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  99. J Agility I: 10/29, 49.85 s, 16.88 tr. b., 3.83 m/s

  100. J Agility II: 12/29, 50.49 s, 20.91 tr. b., 3.96 m/s

  101. J Agility III: Diskvalifikován

  102. J Jumping I: Diskvalifikován

  103. J Jumping II: Diskvalifikován

  104. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  105. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  106. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  107. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  108. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  111. 1. Zka - LA2: 1/20, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  112. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  113. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  114. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA2: 6/16, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  116. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  117. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  118. První zkouška LA1: 1/7, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  119. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  120. II. zkouška LA1: 2/12, 39.36 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  121. II. zkouška LA1: 2/17, 41.71 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  122. I. zkouška LA1: 3/17, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  123. I. zkouška LA1: 5/12, 36.32 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  124. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  125. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. jumping LA1: Diskvalifikován

  128. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  129. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  130. JUMPING 2 L: 10/24, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  131. Zkouška 2 LA1: 4/9, 38.35 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  132. Zkouška LA1: 1/9, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s