Agility 6 L

  1. Datum: 04. 06. 2023
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 39.39 5.59 V
2 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 0 0 0.0 0.0 39.44 5.58 V
3 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 40.58 5.42 V
4 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.7 5.41 V
5 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 40.76 5.4 V
6 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 42.21 5.21 V
7 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 42.74 5.15 V
8 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 42.98 5.12 V
9 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 0 0 0.0 0.0 43.35 5.07 V
10 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 0 0 0.0 0.0 44.89 4.9 V
11 047817 Alexandra Alfery A3Ch C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 45.28 4.86 V
12 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 0 0.0 0.0 47.3 4.65 V
13 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 51.21 4.3 V
14 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 38.62 5.7 V
15 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 39.58 5.56 V
16 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 0 0.0 5.0 41.75 5.27 V
17 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 1 0 0.0 5.0 42.06 5.23 V
18 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 42.2 5.21 V
19 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 1 0 0.0 5.0 42.38 5.19 V
20 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 1 0 0.0 5.0 45.11 4.88 V
21 077018 Michaela Koucká A3Ch Arnošt Šťastná smečka 1 0 0.0 5.0 53.27 4.13 V
22 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 2 0.0 10.0 50.96 4.32 VD
23 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 1 1 0.0 10.0 53.31 4.13 VD
24 027621 Martina Holcová Pix 2 1 0.0 15.0 41.79 5.26 VD
25 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 2 1 0.0 15.0 42.61 5.16 VD
26 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 2 1 0.0 15.0 43.73 5.03 VD
27 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin 3 0 0.0 15.0 44.93 4.9 VD
28 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 2 1 0.17 15.17 54.17 4.06 VD
29 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 4 0 0.0 20.0 48.96 4.49 D
30 074520 Zuzana Kubicová Ace of Hearts Magic Bond 5 0 0.0 25.0 45.51 4.83 D
DIS 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018822 Anna Dušánková Grace Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková A3Ch Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí A3Ch Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034518 Ivana Kozubová Ejmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO