Cz En

Zuzana Hudcová

  1. Číslo: 000351
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 11. 01. 2011
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 160900 (S), Rony

  2. 049608 (M), Fanny Hepta

  3. 073311 (L), Ar Moravia Liand

  4. 053519 (ML), Burning Heart Devlynn Z

Výsledky

  1. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  2. Agility L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  3. Jumping L, Burning Heart Devlynn Z: 2/24, 30.96 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  4. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: 1/6, 29.87 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  5. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  6. TRIAL I., Burning Heart Devlynn Z: 2/10, 32.57 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  7. TRIAL II., Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  8. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  9. Sobota Jumping L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  10. Sobota zkouška L A2, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  11. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  12. 1. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: 6/8, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  13. 2. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  14. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  15. TRIAL I., Burning Heart Devlynn Z: 2/7, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  16. TRIAL II., Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  17. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  18. TRIAL I., Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  19. TRIAL II., Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  20. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  21. Agility 1 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L, Burning Heart Devlynn Z: 32/115, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  23. Agility 3 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  24. Agility 4 L, Burning Heart Devlynn Z: 10/108, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  25. Jumping 1 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  28. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  29. Agility L, Burning Heart Devlynn Z: 1/40, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  30. Jumping L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: 1/12, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  32. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  33. Agility 1 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  34. Agility 2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  37. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  38. 1. zkouška A2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  39. 1. zkouška A2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška A2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška A2 L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  42. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  43. 1. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: 3/11, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  44. 2. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: 1/10, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  46. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  47. 1. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: 11/16, 35.59 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  48. 2. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška LA2, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  50. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  51. 1. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: 2/15, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  53. 3. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: 1/15, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  54. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  55. 1. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  57. 3. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: 2/9, 35.56 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  58. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  59. 1. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: 1/17, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  61. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  62. Jumping L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA1, Burning Heart Devlynn Z: 1/16, 28.33 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  64. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  65. III. jumping L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  66. II. jumping L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  67. I. jumping L, Burning Heart Devlynn Z: Diskvalifikován

  68. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  69. Agility L Ne, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  70. Agility L So, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  71. Jumping L Ne, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  72. Jumping L So, Ar Moravia Liand: 39/100, 29.81 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  73. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  74. Agility 1, Ar Moravia Liand: 26/77, 47.94 s, 20.94 tr. b., 3.9 m/s

  75. Agility 2, Ar Moravia Liand: 19/77, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  76. Jumping 1, Ar Moravia Liand: 9/77, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  77. Jumping 2, Ar Moravia Liand: 30/77, 40.36 s, 6.36 tr. b., 4.06 m/s

  78. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  79. QA4 agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  80. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  81. 2Q Agility, Ar Moravia Liand: 43/157, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  82. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  83. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  84. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  85. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  86. QA1 agility, Ar Moravia Liand: 24/135, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. QA2 agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  88. QA3 agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  89. QJ1 jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  90. QJ2 jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  91. QJ3 jumping, Ar Moravia Liand: 43/118, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  92. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  93. Agility Lar Ne, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  94. Agility Lar So, Ar Moravia Liand: 40/87, 39.88 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  95. Jumping Lar Ne, Ar Moravia Liand: 60/85, 30.62 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  96. Jumping Lar So, Ar Moravia Liand: 38/87, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  97. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  98. Agility družstva, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  99. Agility jednotlivci, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  100. Jumping družstva, Ar Moravia Liand: 42/66, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  101. Jumping jednotlivci, Ar Moravia Liand: 33/65, 31.33 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  102. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  103. QA5 Agility, Ar Moravia Liand: 65/182, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  104. QA6 Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  105. QJ5 Jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  106. QJ6 Jumping, Ar Moravia Liand: 14/182, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  107. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  108. QA3 Agility, Ar Moravia Liand: 24/176, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  109. QA4 Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  110. QJ3 Jumping, Ar Moravia Liand: 78/176, 31.3 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  111. QJ4 Jumping, Ar Moravia Liand: 7/174, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  112. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  113. QA1 Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  114. QA2 Agility, Ar Moravia Liand: 53/204, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  115. QJ1 Jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  116. QJ2 Jumping, Ar Moravia Liand: 92/197, 39.87 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  117. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  118. Agility, Ar Moravia Liand: 5/43, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  119. Agility squads, Ar Moravia Liand: 23/48, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  120. Jumping, Ar Moravia Liand: 25/50, 34.71 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  121. Jumping Squads, Ar Moravia Liand: 9/47, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  122. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  123. Agility Final L, Ar Moravia Liand: 8/21, 33.72 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  124. Agility L, Ar Moravia Liand: 2/43, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  125. Jumping I. L, Ar Moravia Liand: 18/41, 32.24 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  126. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  127. Agility II Open, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  128. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  129. Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  130. Jumping, Ar Moravia Liand: 15/51, 27.91 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  131. Zk LA3, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  132. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  133. Agility 1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  134. Agility 2, Ar Moravia Liand: 16/175, 45.16 s, 1.16 tr. b., 4.27 m/s

  135. Jumping 1, Ar Moravia Liand: 7/184, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  136. Jumping 2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  137. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  138. I. Agility, Ar Moravia Liand: 2/30, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  139. II. Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  140. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  141. Agility, Ar Moravia Liand: 11/30, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  142. Jumping, Ar Moravia Liand: 12/32, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  143. LA2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  144. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  145. I. Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  146. I. Jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  147. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  148. Agility 1, Ar Moravia Liand: 16/122, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  149. Agility 2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  150. Jumping 1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  151. Jumping 2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  152. Zkouška, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  153. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  154. Agility Open, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  155. Agility "Zkoušky", Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  156. Agility "Zkoušky", Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  157. Jumping Open, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  158. Jumping Open II, Ar Moravia Liand: 6/69, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  159. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  160. Neděle agility L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  161. Neděle Jumping L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  162. Neděle zkouška LA2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  163. Sobota Agility Large L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  164. Sobota Jumping Large L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  165. Sobota zkouška LA2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  166. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  167. Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  168. Agility, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  169. Jumping, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  170. Jumping , Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  171. LA2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  172. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  173. Agility 1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  174. Agility 2, Ar Moravia Liand: 25/85, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  175. Finále, Ar Moravia Liand: 6/17, 42.24 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  176. Jumping 1, Ar Moravia Liand: 3/90, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  177. Jumping 2, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  178. Zkouška, Ar Moravia Liand: 8/33, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  179. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  180. Agility L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  181. Jumping L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  182. Zkouška LA1, Ar Moravia Liand: 1/21, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  183. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  184. Agility III / Parkur A L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  185. Agility II / Parkur A L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  186. Agility I / Parkur B L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  187. Agility IV / Parkur A L, Ar Moravia Liand: 13/80, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  188. Jumping II / Parkur B L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  189. Jumping I / Parkur A L, Ar Moravia Liand: 53/121, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  190. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  191. Test Agility / Parkur A LA1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  192. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  193. Agility Open - neděle L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  194. Agility Open - sobota L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  195. Jumping Open - neděle L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  196. Jumping Open - sobota L, Ar Moravia Liand: 5/74, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  197. Zkoušky neděle LA1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  198. Zkoušky sobota LA1, Ar Moravia Liand: 1/9, 36.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  199. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  200. 1.LA1, Ar Moravia Liand: 1/20, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  201. 2.LA1, Ar Moravia Liand: 5/20, 44.45 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  202. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  203. AGILITY, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  204. JUMPING, Ar Moravia Liand: 6/34, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  205. LA1, Ar Moravia Liand: 3/9, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  206. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  207. AGILITY I, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  208. AGILITY II, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  209. JUMPING I, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  210. JUMPING II, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  211. JUMPING III, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  212. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  213. Ne-Agility L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  214. Ne-Jumping L, Ar Moravia Liand: 9/42, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  215. Ne- LA1, Ar Moravia Liand: 6/12, 25.29 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  216. So-Agility L, Ar Moravia Liand: 10/63, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  217. So-Jumping L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  218. So- LA1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  219. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  220. Agility L, Ar Moravia Liand: 13/33, 51.39 s, 16.39 tr. b., 3.13 m/s

  221. Jumping L, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  222. Zkouška LA1, Ar Moravia Liand: Diskvalifikován

  223. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  224. Agility M, Fanny Hepta: Diskvalifikován

  225. Jumping M, Fanny Hepta: Diskvalifikován

  226. Zkoušky 1 MA1, Fanny Hepta: 4/9, 40.47 s, 0.0 tr. b., 3.01 m/s