053519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Hudcová

    Arrow_down

Pes

  1. Burning Heart Devlynn Z, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 L: Diskvalifikován

  3. Agility 2 L: Diskvalifikován

  4. Agility 4 L: Diskvalifikován

  5. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  6. Jumping 2 L: 54/152, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. Warm Up LA3: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  9. QA4 Agility: 5/140, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  10. QA5 Agility: 33/140, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  11. QA6 Agility: 5/137, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  12. QJ4 Jumping: 51/140, 37.15 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  13. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  15. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  16. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  18. Agility 1 L: Diskvalifikován

  19. Agility 2 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 L: 14/33, 35.71 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  21. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  22. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  23. Agility 1 L: Diskvalifikován

  24. Agility 2 L: Diskvalifikován

  25. Finals L: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 L: 7/39, 35.84 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  27. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  28. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  29. Agility II L: 4/84, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  30. Agility I L: Diskvalifikován

  31. Jumping II L: Diskvalifikován

  32. Jumping I L: Diskvalifikován

  33. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  34. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: Diskvalifikován

  35. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 5/60, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  36. Power & Speed MASTERS L: 3/58, 18.7 s, 0.0 tr. b., 11.76 m/s

  37. Speciální závod - Finále L: 5/28, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  38. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 9/112, 29.17 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  39. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  40. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 2/109, 36.69 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  41. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  42. Agility 4 L: Diskvalifikován

  43. Agility 5 L: 15/71, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  44. Agility 6 L: Diskvalifikován

  45. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  46. Jumping 5 L: 4/69, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  47. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  48. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  49. Agility 1: Diskvalifikován

  50. Agility 2: Diskvalifikován

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2: 30/116, 33.87 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  53. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  54. Jumping L: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  57. QA1 Agility: Diskvalifikován

  58. QA2 Agility: 1/114, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  59. QA3 Agility: Diskvalifikován

  60. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  61. QJ2 Jumping: 26/112, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  63. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  64. LA3 I: 1/22, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  65. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  66. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  69. Agility LA: Diskvalifikován

  70. Jumping LA: 12/34, 35.6 s, 10.0 tr. b., 6.18 m/s

  71. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  73. zkouška II / L / A3: Diskvalifikován

  74. zkouška I / L / A3: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  76. Agility III 600: Diskvalifikován

  77. Agility II 600: Diskvalifikován

  78. Agility I 600: Diskvalifikován

  79. Jumping III 600: 2/53, 35.66 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  80. Jumping II 600: Diskvalifikován

  81. Jumping I 600: Diskvalifikován

  82. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  83. Agility II / L: 2/36, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  84. Agility I / L: Diskvalifikován

  85. Finále / L: 8/18, 41.72 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  86. Jumping III / L: Diskvalifikován

  87. Jumping II / L: Diskvalifikován

  88. Jumping I / L: 17/31, 39.19 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  89. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  90. Agility: 3/100, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  91. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  92. Jumping: Diskvalifikován

  93. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 31/102, 33.66 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  94. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  95. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA3: 1/19, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  97. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  98. lll. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. ll. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. l. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  102. LA Agility 1: Diskvalifikován

  103. LA Agility 2: Diskvalifikován

  104. LA Agility 4: Diskvalifikován

  105. LA Jumping 1: 71/141, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  106. LA Jumping 2: 26/140, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  107. Zkouška Exam L A3: Diskvalifikován

  108. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  109. QA4 Agility: 1/73, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  110. QA5 Agility: 45/70, 37.45 s, 15.0 tr. b., 5.55 m/s

  111. QA6 Agility: 7/60, 39.73 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  112. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ5 Jumping: 19/72, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  114. QJ6 Jumping: 26/69, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  115. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  116. Agility I: 15/96, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  117. Agility II: 30/91, 39.86 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  118. Jumping I: 2/94, 31.4 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  119. Jumping II: Diskvalifikován

  120. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  121. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  122. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  123. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  124. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  125. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 31/76, 39.9 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  126. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  127. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  128. QA1 Agility: Diskvalifikován

  129. QA2 Agility: Diskvalifikován

  130. QA3 Agility: 9/66, 42.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  131. QJ1 Jumping: 12/109, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  132. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  133. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  134. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  135. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  138. Agility III 600: Diskvalifikován

  139. Agility II 600: Diskvalifikován

  140. Agility I 600: 6/36, 38.04 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  141. Jumping III 600: Diskvalifikován

  142. Jumping II 600: 15/37, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  143. Jumping I 600: 1/37, 33.89 s, 0.0 tr. b., 6.46 m/s

  144. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  145. II. zkouška A2 L: 1/11, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  146. I. ZKOUŠKA A2 L: 1/11, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  147. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  148. Jumping LA: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  151. Agility L: Diskvalifikován

  152. Jumping L: 2/24, 30.96 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  153. Zkouška LA2: 1/6, 29.87 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  154. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  155. TRIAL I.: 2/10, 32.57 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  156. TRIAL II.: Diskvalifikován

  157. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  158. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  159. Sobota zkouška L A2: Diskvalifikován

  160. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  161. 1. Zkouška LA2: 6/8, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  162. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  164. TRIAL I.: 2/7, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  165. TRIAL II.: Diskvalifikován

  166. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  167. TRIAL I.: Diskvalifikován

  168. TRIAL II.: Diskvalifikován

  169. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  170. Agility 1 L: Diskvalifikován

  171. Agility 2 L: 32/115, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  172. Agility 3 L: Diskvalifikován

  173. Agility 4 L: 10/108, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  174. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  175. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  176. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  178. Agility L: 1/40, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  179. Jumping L: Diskvalifikován

  180. Zkouška LA2: 1/12, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  181. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  182. Agility 1 L: Diskvalifikován

  183. Agility 2 L: Diskvalifikován

  184. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  185. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  186. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  187. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  188. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  190. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  191. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  192. 1. Zkouška LA2: 3/11, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  193. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. 3. Zkouška LA2: 1/10, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  195. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  196. 1. Zkouška LA2: 11/16, 35.59 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  197. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  200. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  201. 2. Zkouška LA1: 2/15, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  202. 3. Zkouška LA1: 1/15, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  203. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  204. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  206. 3. Zkouška LA1: 2/9, 35.56 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  207. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  208. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  209. 2. Zkouška LA1: 1/17, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  210. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  211. Jumping L: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA1: 1/16, 28.33 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  213. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  214. III. jumping L: Diskvalifikován

  215. II. jumping L: Diskvalifikován

  216. I. jumping L: Diskvalifikován