Cz En

029117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radana Píšťková, ROSA Zlín

    Člen KA

Pes

  1. Eywa Ria Wonderfull Dream, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 3/55, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 20/57, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  6. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  7. TRIAL I.: Diskvalifikován

  8. TRIAL II.: Diskvalifikován

  9. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  10. Agility Trial I: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. Agility Trial II: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  13. 1. Zkouška MLA3: 2/9, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  16. Czech Imp Jump Large: 26/36, 23.07 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  17. Jumping 1 - Large: 6/36, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  18. Jumping 2 - Large: 15/36, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  20. Agility Trial I: 1/1, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  21. Agility Trial II: 1/1, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  22. Agility Trial III: Diskvalifikován

  23. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  24. VITAR Agility Trial I: 3/5, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  25. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  26. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  27. Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II: 3/4, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  29. Agility Trial III: Diskvalifikován

  30. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  31. TRIAL I.: 8/8, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  32. TRIAL II.: Diskvalifikován

  33. TRIAL III.: Diskvalifikován

  34. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  35. Agility Open L: 2/19, 42.94 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. Jumping Open L: 7/19, 42.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  37. Zkouška LA3: 3/7, 35.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  39. Agility L: 1/28, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  40. Jumping L: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  43. III. Jumping A2&A3: 4/11, 45.95 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  44. II. Jumping A2&A3: 2/11, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  45. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  46. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  47. Agility Individual: Diskvalifikován

  48. Agility Squads as Individual: 58/94, 52.44 s, 22.44 tr. b., 4.2 m/s

  49. Jumping Individual: 17/94, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  50. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  52. 1. zkouška: 10/17, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  53. 2. zkouška: 4/15, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  54. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  55. Agility Trial I: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II: 1/5, 34.2 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  57. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  58. Agility Brut L: Diskvalifikován

  59. Demi Z LA3: 9/14, 45.17 s, 30.0 tr. b., 4.87 m/s

  60. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  62. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  63. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA3: 7/16, 45.72 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  65. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  66. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  69. Agility I: 47/103, 50.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  70. Agility II: 35/99, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  71. Jumping I: Diskvalifikován

  72. Jumping II: 25/101, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  73. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  74. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  78. Jumping I: 2/18, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  79. Jumping II: Diskvalifikován

  80. Jumping III: Diskvalifikován

  81. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  82. Jumping I: 1/23, 31.73 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  83. Jumping II: 9/23, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  84. Jumping III: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  86. 1. Jumping A2/A3: 6/9, 25.93 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  87. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  88. 3. jumping A2/A3: 1/9, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  89. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  90. 1. Jumping L: 19/29, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  91. 2. Jumping L: 10/29, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  94. Finále: 4/12, 24.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  95. JUMPING I.: 19/27, 33.17 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  96. JUMPING II.: 14/27, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  97. JUMPING III.: 3/26, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  98. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  99. Zk agility I: Diskvalifikován

  100. Zk agility II: Diskvalifikován

  101. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  102. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  103. Zkouška I. LA3: 6/12, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  104. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  105. Zkouška II. LA2: 1/8, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  106. Zkouška I. LA2: 2/8, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  107. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  108. Agility Open: Diskvalifikován

  109. Agility Zk: 1/12, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  110. Jumping Open: 17/36, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  111. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  112. 1. zkouška: 6/18, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  113. 2. zkouška: 2/19, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  114. 3. zkouška: 2/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  115. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  116. Jumping 1: 15/38, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  117. Jumping 2: Diskvalifikován

  118. Zkoušky: 2/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  119. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  120. Agility I: 44/85, 50.19 s, 16.19 tr. b., 4.32 m/s

  121. Agility II: 52/85, 46.88 s, 25.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Jumping I: Diskvalifikován

  123. Jumping II: 48/84, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  124. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  125. Agility L: 4/19, 26.64 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  126. Jumping special L: 16/17, 29.44 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  127. Zkouška LA2: 1/9, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  128. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  129. QA4 Agility: Diskvalifikován

  130. QA5 Agility: Diskvalifikován

  131. QA6 Agility: Diskvalifikován

  132. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  133. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  134. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  135. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  136. d - 1. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  137. j - 2. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  138. JUMPING L L: Diskvalifikován

  139. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  140. QA1 agility: Diskvalifikován

  141. QA2 agility: 80/120, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  142. QA3 agility: Diskvalifikován

  143. QJ1 jumping: 91/123, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  144. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  145. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  146. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  147. Agility Trial I: 3/9, 41.69 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  148. Agility Trial II: 1/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  149. Jumping Open: Diskvalifikován

  150. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  151. TRIAL III. LA2: 3/18, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  152. TRIAL II. LA2: 4/21, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  153. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  154. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  155. Agility Trial I: 6/14, 42.61 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  156. Agility Trial II: Diskvalifikován

  157. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  158. Jumping I: Diskvalifikován

  159. Jumping II: Diskvalifikován

  160. Jumping III: Diskvalifikován

  161. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  162. Agility Large: Diskvalifikován

  163. Jumping Large: 10/27, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  164. Zkouška LA2: 3/11, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  165. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  166. 1.Zkouška LA2: 9/17, 47.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  167. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. 3.Zkouška LA2: 8/17, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  169. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  170. Agility Open: 14/32, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  171. Agility Trial: Diskvalifikován

  172. Jumping Open: 16/35, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  173. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  174. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  175. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. 3. Zkouška LA2: 2/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  177. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  178. Agility I: Diskvalifikován

  179. Agility II: Diskvalifikován

  180. Jumping I: 26/76, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  181. Jumping II: 31/73, 36.67 s, 9.67 tr. b., 4.04 m/s

  182. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  183. QA4 Agility: Diskvalifikován

  184. QA5 Agility: 55/93, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  185. QA6 Agility: Diskvalifikován

  186. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  187. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  188. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  189. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  190. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  191. Zkouška II LA2: 1/10, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  192. Zkouška I LA2: 1/10, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  194. QA1 agility: Diskvalifikován

  195. QA2 agility: Diskvalifikován

  196. QA3 agility: 57/125, 51.1 s, 17.1 tr. b., 3.82 m/s

  197. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  198. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  199. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  200. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  201. druhá zkouška LA1: 4/6, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  202. první zkouška LA1: 2/6, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  203. třetí zkouška LA1: 3/6, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  204. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  205. Agility L: Diskvalifikován

  206. Jumping L: 3/33, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  207. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  208. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  209. druhá zkouška LA1: 3/8, 32.58 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  210. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  211. třetí zkouška LA1: 2/8, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  212. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  213. Agility L Ne: Diskvalifikován

  214. Agility L So: Diskvalifikován

  215. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  216. Jumping L So: 56/100, 39.39 s, 28.39 tr. b., 4.06 m/s

  217. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  218. Agility hra: 3/4, 38.37 s, 13.37 tr. b., 3.13 m/s

  219. Agility Open: Diskvalifikován

  220. Tuneliada: 8/16, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  221. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  222. Jumping I: 3/26, 33.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  223. Jumping II: Diskvalifikován

  224. Jumping III: Diskvalifikován

  225. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  226. druhá zkouška LA1: 2/9, 34.35 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  227. první zkouška LA1: 3/9, 26.75 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  228. třetí zkouška LA1: 6/9, 23.71 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  229. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  230. Agility Trial I: Diskvalifikován

  231. Agility Trial II: 8/11, 56.59 s, 31.59 tr. b., 2.77 m/s

  232. Jumping I: 12/24, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  233. Jumping II: Diskvalifikován

  234. Jumping Open: Diskvalifikován

  235. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  236. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  237. Agility Open: Diskvalifikován

  238. Agility Trial: Diskvalifikován

  239. Jumping Special: 2/5, 29.51 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s