Cz En

Radana Píšťková

  1. Číslo: 000267
  2. OSA: ROSA Zlín
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 151700 (L), A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre

  2. 024807 (L), A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream

  3. 000709 (S), A3Ch Be My Jousee Tantum Auri

  4. 007710 (ML), A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream

  5. 029117 (ML), Eywa Ria Wonderfull Dream

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  2. Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  3. Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/5, 36.03 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Zkoušky, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  5. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  6. Zkouška I., Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/6, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  7. Zkouška II., Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/5, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  8. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  9. Agility OPEN ML, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  10. Jumping OPEN ML, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/12, 51.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  11. ZkA. III. MLA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  12. ZkA. II. MLA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/3, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. ZkA. I. MLA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  14. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  15. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  16. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/43, 42.67 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/44, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  18. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 11/43, 34.94 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  20. QA4 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 29/73, 50.44 s, 18.99 tr. b., 4.36 m/s

  21. QA5 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 25/70, 37.61 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  22. QA6 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 26/60, 50.09 s, 25.42 tr. b., 4.39 m/s

  23. QJ4 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: 39/73, 38.77 s, 15.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. QJ5 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: 26/72, 41.21 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  25. QJ6 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  26. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  27. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  28. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/55, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  29. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  30. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 20/57, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  31. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  32. TRIAL I., Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  33. TRIAL II., Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  34. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  35. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  36. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  38. 1. Zkouška MLA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/9, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  39. 2. Zkouška MLA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  40. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  41. Czech Imp Jump Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: 26/36, 23.07 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  42. Jumping 1 - Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/36, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  43. Jumping 2 - Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: 15/36, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  45. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/1, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/1, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  47. Agility Trial III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  49. VITAR Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/5, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  50. VITAR Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  51. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  52. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/4, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  54. Agility Trial III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  55. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  56. TRIAL I., Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/8, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  57. TRIAL II., Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  58. TRIAL III., Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  59. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  60. Agility Open L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/19, 42.94 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  61. Jumping Open L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 7/19, 42.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  62. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/7, 35.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  63. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  64. Agility L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/28, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  68. III. Jumping A2&A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/11, 45.95 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. II. Jumping A2&A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/11, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  70. I. Jumping A2&A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  72. Agility Individual, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  73. Agility Squads as Individual, Eywa Ria Wonderfull Dream: 58/94, 52.44 s, 22.44 tr. b., 4.2 m/s

  74. Jumping Individual, Eywa Ria Wonderfull Dream: 17/94, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  75. Jumping Squads as Individual, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  76. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  77. 1. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 10/17, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  78. 2. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/15, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  79. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  80. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  81. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/5, 34.2 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  82. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  83. Agility Brut L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  84. Demi Z LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/14, 45.17 s, 30.0 tr. b., 4.87 m/s

  85. Jumping Extra Dry L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  86. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  87. Agility OPEN L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  88. Jumping OPEN I. L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 7/16, 45.72 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  91. 1.zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  93. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  94. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 47/103, 50.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  95. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 35/99, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  97. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 25/101, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  98. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  99. 1. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  101. 3. Zkouška LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  102. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  103. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/18, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  104. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  105. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  106. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  107. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/23, 31.73 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  108. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  109. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  110. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/10, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  111. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/23, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  112. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  113. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  114. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  115. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  116. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  117. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/10, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  118. 1. Jumping A2/A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/9, 25.93 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  119. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/10, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  120. 2. Jumping A2/A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  121. 3. jumping A2/A3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/9, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  122. 3. jumping A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/10, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  123. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  124. 1. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 19/29, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  125. 2. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 10/29, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  126. 3. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  127. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  128. Finále, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/12, 24.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  129. JUMPING I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/13, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  130. JUMPING I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/18, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  131. JUMPING I., Eywa Ria Wonderfull Dream: 19/27, 33.17 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  132. JUMPING II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/13, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  133. JUMPING II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/18, 47.08 s, 7.08 tr. b., 3.82 m/s

  134. JUMPING II., Eywa Ria Wonderfull Dream: 14/27, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  135. JUMPING III., Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/26, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  136. JUMPING III., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/13, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  137. JUMPING III., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/18, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  138. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  139. FINALE O bezovou hulku, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  140. Zk agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  141. Zk agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  142. Zk agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  143. Zk agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  144. Zk agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  145. Zk agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  146. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  147. Zkouška II. LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  148. Zkouška I. LA3, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/12, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  149. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  150. Zkouška II. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/8, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  151. Zkouška I. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/8, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  152. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  153. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/36, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  154. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  155. Agility Zk, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/12, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  156. Agility Zk, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/15, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  157. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: 17/36, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  158. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  159. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  160. 1. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/18, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  161. 2. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/19, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  162. 3. zkouška, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  163. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  164. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/14, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  165. Jumping 1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 15/38, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  166. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/38, 49.65 s, 13.65 tr. b., 3.99 m/s

  167. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  168. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/36, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  169. Jumping 2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  170. Zkoušky, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  171. Zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/13, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  172. Zkoušky, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/6, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  173. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  174. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/40, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  175. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 33/85, 51.29 s, 7.29 tr. b., 4.23 m/s

  176. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 44/85, 50.19 s, 16.19 tr. b., 4.32 m/s

  177. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/85, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  178. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 52/85, 46.88 s, 25.0 tr. b., 4.63 m/s

  179. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  180. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/85, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  181. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  182. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  183. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/40, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  184. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 48/84, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  185. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 54/84, 49.23 s, 20.23 tr. b., 3.86 m/s

  186. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  187. Agility L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/19, 26.64 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  188. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/19, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  189. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/16, 30.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. Jumping special L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/17, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  191. Jumping special L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 16/17, 29.44 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  192. Jumping special S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/16, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  193. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/9, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  194. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/4, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  195. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/4, 49.43 s, 15.43 tr. b., 3.64 m/s

  196. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  197. QA4 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 36/97, 46.17 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  198. QA4 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  199. QA4 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  200. QA5 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/36, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  201. QA5 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  202. QA5 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  203. QA6 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 19/93, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. QA6 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/35, 49.05 s, 6.05 tr. b., 4.49 m/s

  205. QA6 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  206. QJ4 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/36, 53.62 s, 12.62 tr. b., 3.95 m/s

  207. QJ4 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 45/96, 48.38 s, 17.38 tr. b., 4.24 m/s

  208. QJ4 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  209. QJ5 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 22/94, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  210. QJ5 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 23/36, 54.97 s, 15.97 tr. b., 3.64 m/s

  211. QJ5 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  212. QJ6 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 57/87, 45.94 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  213. QJ6 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  214. QJ6 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  215. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  216. c - 1. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  217. d - 1. Zkouška LA2 LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  218. i - 2. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  219. j - 2. Zkouška LA2 LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  220. JUMPING L L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/29, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  221. JUMPING L L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  222. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  223. QA1 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 33/123, 48.49 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  224. QA1 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  225. QA1 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  226. QA2 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 80/120, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  227. QA2 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  228. QA2 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  229. QA3 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 56/120, 50.36 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  230. QA3 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  231. QA3 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  232. QJ1 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 25/48, 49.3 s, 13.3 tr. b., 3.96 m/s

  233. QJ1 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 89/123, 44.35 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  234. QJ1 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: 91/123, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  235. QJ2 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 59/122, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  236. QJ2 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  237. QJ2 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  238. QJ3 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  239. QJ3 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  240. QJ3 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  241. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  242. Agility LA, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/16, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  243. Agility SA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/15, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  244. Jumping LA, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/16, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  245. Jumping SA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/15, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  246. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/5, 48.38 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  247. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  248. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  249. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/9, 41.69 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  250. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  251. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  252. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  253. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/20, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  254. GRAND FINAL, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/11, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  255. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  256. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/20, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  257. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  258. TRIAL III. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/18, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  259. TRIAL II. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/21, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  260. TRIAL I. LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  261. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  262. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/14, 42.61 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  263. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  264. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  265. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/23, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  266. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  267. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/22, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  268. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  269. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/23, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  270. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  271. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  272. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  273. Agility DRUZSTVA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  274. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/57, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  275. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  276. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  277. Agility Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  278. Agility Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  279. Jumping Large, Eywa Ria Wonderfull Dream: 10/27, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  280. Jumping Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/30, 37.56 s, 1.56 tr. b., 4.31 m/s

  281. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/11, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  282. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/13, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  283. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  284. 1.Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 9/17, 47.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  285. 2.Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  286. 3.Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/17, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  287. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  288. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/32, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  289. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: 14/32, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  290. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  291. Agility Trial, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  292. Agility Trial, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/10, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  293. Agility Trial, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  294. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  295. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: 16/35, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  296. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  297. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  298. 1. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  299. 1. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  300. 1. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/8, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  301. 2. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  302. 2. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/7, 47.53 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  303. 2. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  304. 3. Zkouška LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  305. 3. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  306. 3. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/8, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  307. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  308. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/75, 48.02 s, 23.02 tr. b., 3.96 m/s

  309. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  310. Agility I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  311. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/74, 40.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  312. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  313. Agility II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  314. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/47, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  315. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/76, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  316. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 26/76, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  317. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 20/73, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  318. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 31/73, 36.67 s, 9.67 tr. b., 4.04 m/s

  319. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  320. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  321. QA4 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/45, 45.94 s, 7.94 tr. b., 3.74 m/s

  322. QA4 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  323. QA4 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  324. QA5 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 16/45, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  325. QA5 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 34/93, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  326. QA5 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 55/93, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  327. QA6 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 26/43, 50.19 s, 11.19 tr. b., 3.91 m/s

  328. QA6 Agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  329. QA6 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  330. QJ4 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/95, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  331. QJ4 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  332. QJ4 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  333. QJ5 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 37/45, 43.36 s, 13.36 tr. b., 4.04 m/s

  334. QJ5 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 44/90, 43.5 s, 13.5 tr. b., 4.53 m/s

  335. QJ5 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  336. QJ6 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/42, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  337. QJ6 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 39/77, 41.19 s, 11.19 tr. b., 4.22 m/s

  338. QJ6 Jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  339. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  340. Jumping A2+3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/18, 38.43 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  341. Jumping A2+3, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  342. Jumping A2+3 , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  343. Zkouška II LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/10, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  344. Zkouška II LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/7, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  345. Zkouška II SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/11, 46.98 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  346. Zkouška I LA2, Eywa Ria Wonderfull Dream: 1/10, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  347. Zkouška I LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  348. Zkouška I SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/11, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  349. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  350. QA1 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/53, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  351. QA1 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  352. QA1 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  353. QA2 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 15/125, 46.63 s, 0.63 tr. b., 4.42 m/s

  354. QA2 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/53, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  355. QA2 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  356. QA3 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 23/52, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  357. QA3 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 45/125, 36.05 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  358. QA3 agility, Eywa Ria Wonderfull Dream: 57/125, 51.1 s, 17.1 tr. b., 3.82 m/s

  359. QJ1 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/53, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  360. QJ1 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 50/126, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  361. QJ1 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  362. QJ2 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 71/126, 52.54 s, 27.54 tr. b., 3.79 m/s

  363. QJ2 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  364. QJ2 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  365. QJ3 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/53, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  366. QJ3 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 48/122, 40.83 s, 7.83 tr. b., 4.56 m/s

  367. QJ3 jumping, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  368. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  369. druhá zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 4/6, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  370. první zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/6, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  371. třetí zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/6, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  372. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  373. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/32, 46.3 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  374. Agility L, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  375. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  376. Jumping L, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/33, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  377. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/33, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  378. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/27, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  379. Zkoušky LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  380. Zkoušky LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/9, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  381. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  382. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  383. druhá zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/8, 32.58 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  384. první zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  385. třetí zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/8, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  386. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  387. Agility L Ne, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  388. Agility L So, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  389. Agility S Ne , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 26/66, 39.07 s, 10.07 tr. b., 4.15 m/s

  390. Agility S So , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/65, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  391. Jumping L Ne, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  392. Jumping L So, Eywa Ria Wonderfull Dream: 56/100, 39.39 s, 28.39 tr. b., 4.06 m/s

  393. Jumping S Ne , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/66, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  394. Jumping S So , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 38/65, 39.6 s, 14.61 tr. b., 3.71 m/s

  395. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  396. Agility hra, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/13, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  397. Agility hra, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/4, 38.37 s, 13.37 tr. b., 3.13 m/s

  398. Agility hra, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/7, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  399. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/20, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  400. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/39, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  401. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  402. Tuneliada, Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/16, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  403. Tuneliada, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/16, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  404. Tuneliada, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 25/33, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  405. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  406. 1. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/14, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  407. 2. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  408. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  409. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/21, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  410. Agility II FINAL, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/10, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  411. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/21, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  412. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  413. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  414. Agility Trial I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  415. Agility Trial II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/10, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  416. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  417. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/26, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  418. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/20, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  419. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/26, 33.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  420. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/26, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  421. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/20, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  422. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  423. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/26, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  424. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/19, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  425. Jumping III, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  426. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  427. druhá zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/9, 34.35 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  428. druhá zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  429. první zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 3/9, 26.75 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  430. první zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/6, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  431. třetí zkouška LA1, Eywa Ria Wonderfull Dream: 6/9, 23.71 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  432. třetí zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  433. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  434. Agility družstev, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/54, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  435. Agility jednotlivců, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 33/54, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  436. Jumping družstev, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/55, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  437. Jumping jednotlivců, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 23/54, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  438. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  439. Agility Trial I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  440. Agility Trial I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  441. Agility Trial I, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  442. Agility Trial II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/8, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  443. Agility Trial II, Eywa Ria Wonderfull Dream: 8/11, 56.59 s, 31.59 tr. b., 2.77 m/s

  444. Agility Trial II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/14, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  445. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/23, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  446. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/24, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  447. Jumping I, Eywa Ria Wonderfull Dream: 12/24, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  448. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  449. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/24, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  450. Jumping II, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  451. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/37, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  452. Jumping Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  453. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  454. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/24, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  455. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  456. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  457. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  458. Agility 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 18/77, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  459. Agility 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  460. Agility 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/45, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  461. Agility 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  462. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/45, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  463. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/77, 43.5 s, 15.5 tr. b., 3.91 m/s

  464. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/45, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  465. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 26/77, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  466. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  467. QA4 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/56, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  468. QA4 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  469. QA5 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/55, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  470. QA5 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 27/97, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  471. QA6 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/95, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  472. QA6 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  473. QJ4 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/98, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  474. QJ4 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 35/55, 36.78 s, 11.78 tr. b., 3.97 m/s

  475. QJ5 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/53, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  476. QJ5 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  477. QJ6 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  478. QJ6 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  479. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  480. 2Q Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 56/157, 47.61 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  481. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 42/108, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  482. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 60/117, 37.05 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  483. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  484. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  485. QA1 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/67, 44.85 s, 10.85 tr. b., 4.24 m/s

  486. QA1 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/135, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  487. QA2 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/64, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  488. QA2 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 30/127, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  489. QA3 agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 33/130, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  490. QA3 agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  491. QJ1 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/68, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  492. QJ1 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 53/135, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  493. QJ2 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 16/69, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  494. QJ2 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 42/135, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  495. QJ3 jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 59/118, 41.49 s, 12.49 tr. b., 4.22 m/s

  496. QJ3 jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  497. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  498. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/30, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  499. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/43, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  500. Agility Open, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  501. Agility Trial, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/14, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  502. Agility Trial, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  503. Agility Trial, Eywa Ria Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  504. Jumping Special, Eywa Ria Wonderfull Dream: 2/5, 29.51 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  505. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/35, 29.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  506. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/22, 38.14 s, 14.14 tr. b., 3.8 m/s

  507. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  508. Agility LA neděle, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/18, 41.88 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  509. Agility SA neděle, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  510. Jumping LA neděle, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/18, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  511. Jumping SA neděle, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  512. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  513. Zkouška SA3 neděle, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  514. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  515. Zkouška LA3 1.běh, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/7, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  516. Zkouška LA3 2.běh, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 43.3 s, 5.3 tr. b., 3.95 m/s

  517. Zkouška SA3 1.běh, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  518. Zkouška SA3 2.běh, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  519. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  520. Agility Lar Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 27/85, 44.61 s, 10.61 tr. b., 4.26 m/s

  521. Agility Lar So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 28/87, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  522. Agility Sm Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  523. Agility Sm So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  524. Jumping Lar Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 40/85, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  525. Jumping Lar So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 49/87, 35.23 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  526. Jumping Sm Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  527. Jumping Sm So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  528. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  529. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/17, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  530. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/44, 29.42 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  531. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/44, 39.2 s, 19.2 tr. b., 3.52 m/s

  532. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  533. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/44, 26.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  534. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  535. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  536. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/34, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  537. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  538. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  539. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  540. Zk LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  541. Zk SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/8, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  542. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  543. III.zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/9, 37.28 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  544. II.zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/9, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  545. I.zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  546. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  547. Agility družstva, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/66, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  548. Agility družstva, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  549. Agility jednotlivci, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/59, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  550. Agility jednotlivci, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/61, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  551. Jumping družstva, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/60, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  552. Jumping družstva, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 40/66, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  553. Jumping jednotlivci, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 24/65, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  554. Jumping jednotlivci, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  555. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  556. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/24, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  557. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/16, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  558. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/23, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  559. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/16, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  560. Zk LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  561. Zk SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  562. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  563. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  564. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  565. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  566. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  567. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  568. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  569. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  570. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/35, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  571. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/22, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  572. Jump L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/35, 31.21 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  573. Jump S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  574. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/14, 40.17 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  575. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  576. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  577. QA5 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/96, 46.13 s, 6.13 tr. b., 3.92 m/s

  578. QA5 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  579. QA6 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/90, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  580. QA6 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  581. QJ5 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 27/96, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  582. QJ5 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/187, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  583. QJ6 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 30/182, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  584. QJ6 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  585. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  586. 1. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  587. 1. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  588. 2. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  589. 2. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  590. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  591. QA3 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/100, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  592. QA3 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/176, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  593. QA4 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  594. QA4 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  595. QJ3 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/101, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  596. QJ3 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 25/176, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  597. QJ4 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 23/174, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  598. QJ4 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 39/102, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  599. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  600. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  601. 1. Zkouška A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  602. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/6, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  603. 2. Zkouška A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/4, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  604. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  605. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  606. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  607. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/38, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  608. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/25, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  609. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  610. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/30, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  611. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  612. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  613. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  614. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  615. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  616. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  617. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/45, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  618. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  619. QA1 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/113, 48.23 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  620. QA1 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 83/213, 49.59 s, 15.59 tr. b., 3.93 m/s

  621. QA2 Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/110, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  622. QA2 Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 74/204, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  623. QJ1 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 82/213, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  624. QJ1 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  625. QJ2 Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/197, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  626. QJ2 Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  627. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  628. Agility Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/40, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  629. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  630. Agility Open (neděle) Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/24, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  631. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/24, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  632. Jumping Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  633. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/36, 42.44 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  634. Jumping Open (neděle) Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  635. Jumping Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/25, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  636. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  637. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/19, 45.17 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  638. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/9, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  639. Zkouška SA3 (Ne), A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/9, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  640. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  641. Jumping Open I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/27, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  642. Jumping Open II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/26, 34.82 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  643. Jumping Open III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  644. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  645. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/5, 40.83 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  646. Finále Krmiva Hulín, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/13, 47.23 s, 12.23 tr. b., 3.58 m/s

  647. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/5, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  648. Open Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/31, 26.79 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  649. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  650. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/38, 47.26 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  651. Agility squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/40, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  652. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/40, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  653. Jumping Squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  654. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  655. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  656. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/24, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  657. Zkouška I SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  658. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  659. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  660. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/24, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  661. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/24, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  662. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  663. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/6, 53.59 s, 9.59 tr. b., 3.73 m/s

  664. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/7, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  665. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  666. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/6, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  667. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/30, 40.9 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  668. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/25, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  669. Dogmania Jump, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/27, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  670. Dogmania Jump, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/31, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  671. Free Jumping Sport, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/33, 36.57 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  672. Free Jumping Sport, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  673. HCV Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/38, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  674. HCV Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  675. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  676. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/10, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  677. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  678. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  679. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  680. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  681. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  682. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  683. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/35, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  684. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  685. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/34, 32.35 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  686. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/23, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  687. Zk LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  688. Zk SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  689. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  690. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  691. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  692. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  693. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  694. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/21, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  695. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  696. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  697. Agility Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 31/74, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  698. Agility Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 36/140, 47.86 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  699. Agility So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 29/80, 53.12 s, 8.12 tr. b., 3.77 m/s

  700. Agility So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 70/151, 43.45 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  701. Jumping Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 46/133, 34.4 s, 5.4 tr. b., 4.51 m/s

  702. Jumping Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  703. Jumping So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 35/146, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  704. Jumping So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  705. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  706. Agility III Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/53, 45.2 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  707. Agility III Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/22, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  708. Agility II Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/55, 41.57 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  709. Agility II Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/24, 46.15 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  710. Agility I Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/55, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  711. Agility I Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  712. Finále Agility Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/16, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  713. Finále Agility Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  714. Finále Jumping Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  715. Jumping III Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 25/54, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  716. Jumping III Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  717. Jumping II Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  718. Jumping II Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  719. Jumping I Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/56, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  720. Jumping I Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/23, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  721. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  722. Agility II Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/84, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  723. Agility II Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  724. Agility I Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  725. Agility I Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  726. Jumping II Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 47/162, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  727. Jumping II Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  728. Jumping I Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/90, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  729. Jumping I Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 53/165, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  730. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  731. Zkouška 1 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  732. Zkouška 1 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  733. Zkouška 2 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  734. Zkouška 2 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  735. Zkouška 3 LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/7, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  736. Zkouška 3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/9, 49.02 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  737. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  738. 1. zkouška, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/7, 49.28 s, 16.28 tr. b., 3.45 m/s

  739. 1. zkouška, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  740. 2. zkouška, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  741. 2. zkouška, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  742. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  743. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/7, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  744. Luhačovice - Fešák lázeňský, 03. 05. 2015

  745. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  746. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  747. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/30, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  748. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/35, 35.22 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  749. Fešák lázeňský, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/34, 29.31 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  750. Fešák lázeňský, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  751. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  752. Agility 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 48/183, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  753. Agility 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  754. Agility 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 34/96, 43.69 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  755. Agility 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  756. Finále, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/19, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  757. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/184, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  758. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/100, 40.78 s, 8.78 tr. b., 4.02 m/s

  759. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/97, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  760. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 26/182, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  761. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  762. Zkouška 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 16/48, 45.42 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  763. Zkouška 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  764. Zkouška 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/43, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  765. Zkouška 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/22, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  766. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  767. Agility Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/32, 40.95 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  768. Agility Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  769. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  770. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  771. Jumping Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  772. Jumping Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  773. Jumping Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  774. Jumping Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/19, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  775. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/15, 39.4 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  776. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  777. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/11, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  778. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 42.87 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  779. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  780. A3 druhá LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/8, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  781. A3 druhá SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  782. A3 první LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 39.46 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  783. A3 první SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  784. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  785. Jumping Ne L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/34, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  786. Jumping Ne S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/21, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  787. Jumping So L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/43, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  788. Jumping So S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/23, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  789. Zkouška II Ne LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  790. Zkouška II Ne SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/7, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  791. Zkouška II So LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  792. Zkouška II So SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  793. Zkouška I Ne LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/11, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  794. Zkouška I Ne SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  795. Zkouška I So LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/11, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  796. Zkouška I So SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  797. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  798. 1. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  799. 1. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  800. 2. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  801. 2. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  802. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  803. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/11, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  804. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/15, 44.8 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  805. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/27, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  806. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  807. Agility SuperG challenge, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/15, 45.68 s, 13.82 tr. b., 3.28 m/s

  808. Agility SuperG challenge, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  809. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/15, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  810. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  811. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/23, 38.89 s, 12.89 tr. b., 3.65 m/s

  812. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  813. Jumping Super G challenge, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/13, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  814. Jumping Super G challenge, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  815. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  816. Agility Individual, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/61, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  817. Agility Squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/60, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  818. Jumping Individual, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 9/62, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  819. Jumping Squads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/61, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  820. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  821. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  822. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  823. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/14, 39.7 s, 10.7 tr. b., 3.9 m/s

  824. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  825. Majsa Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/39, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  826. Majsa Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/47, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  827. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  828. 1. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/8, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  829. 1. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  830. 2. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/13, 47.97 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  831. 2. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/8, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  832. 3. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/8, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  833. 3. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/13, 45.84 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  834. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  835. 1. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/9, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  836. 1. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/6, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  837. 2. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  838. 2. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  839. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  840. I. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  841. I. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  842. II. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/6, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  843. II. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/16, 50.19 s, 10.19 tr. b., 3.95 m/s

  844. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/38, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  845. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  846. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  847. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/38, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  848. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  849. Ctvrte Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  850. Ctvrte Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 12/19, 50.03 s, 20.03 tr. b., 3.6 m/s

  851. Treti Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  852. Treti Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  853. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  854. A3 zkouska 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/9, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  855. A3 zkouska 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/9, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  856. A3 zkouska 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/9, 47.14 s, 5.14 tr. b., 3.9 m/s

  857. A3 zkouska 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  858. A3 zkouska 3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  859. A3 zkouska 3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/9, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  860. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  861. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/54, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  862. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/10, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  863. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/31, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  864. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/57, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  865. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/20, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  866. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/54, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  867. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/33, 46.25 s, 5.25 tr. b., 4.26 m/s

  868. Dobříš, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/55, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  869. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/30, 53.48 s, 20.48 tr. b., 3.27 m/s

  870. Dobříš, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  871. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  872. I. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/56, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  873. I. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  874. II. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/90, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  875. II. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  876. III. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  877. III. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  878. II. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  879. II. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  880. I. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  881. I. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  882. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  883. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/36, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  884. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/23, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  885. Agility Veterán LV, A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream: 1/4, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  886. Jump Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/35, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  887. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/23, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  888. Jump Veterán LV, A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream: 1/4, 24.68 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  889. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/5, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  890. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  891. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  892. I Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  893. I Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  894. II Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  895. II Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  896. III Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/9, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  897. III Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/7, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  898. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  899. Agility Open I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/56, 47.97 s, 18.97 tr. b., 3.75 m/s

  900. Agility Open I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  901. Agility Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 30/55, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  902. Agility Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  903. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/8, 41.05 s, 10.05 tr. b., 4.43 m/s

  904. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/11, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  905. Jumping Open I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/56, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  906. Jumping Open I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  907. Jumping Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/61, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  908. Jumping Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  909. Jumping Open III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/54, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  910. Jumping Open III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  911. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  912. Agility "zkouška" I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/10, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  913. Agility "zkouška" I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  914. Agility "zkouška" II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  915. Agility "zkouška" II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  916. Agility "zkouška" III., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  917. Agility "zkouška" III., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  918. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  919. Agility 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 32/71, 47.6 s, 5.6 tr. b., 3.91 m/s

  920. Agility 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 37/122, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  921. Agility 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 34/118, 54.41 s, 13.41 tr. b., 3.66 m/s

  922. Agility 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  923. Jumping 1, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/71, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  924. Jumping 1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  925. Jumping 2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  926. Jumping 2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  927. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  928. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/27, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  929. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  930. Agility Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/40, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  931. Agility Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  932. Agility "zkoušky", A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/12, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  933. Agility "zkoušky", A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/19, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  934. Agility "zkoušky II.", A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  935. Agility "zkoušky II.", A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/19, 41.86 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  936. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 12/27, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  937. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  938. Jumping Open II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/23, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  939. Jumping Open II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  940. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  941. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/35, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  942. Agility Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  943. Agility Zkoušky, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/10, 50.09 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  944. Agility Zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/8, 44.61 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  945. Jumping Open, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  946. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  947. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  948. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/12, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  949. Agility Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/23, 38.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  950. Jumping Open, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/23, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  951. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  952. Agility I., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/3, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  953. Agility I., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  954. Agility II., A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  955. Agility II., A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  956. Zlechov - VII. Zlechovské hopsání, 21. 09. 2013

  957. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/37, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  958. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/28, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  959. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 22/37, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  960. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/28, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  961. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/7, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  962. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  963. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  964. Jumping 1 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 7/31, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  965. Jumping 1 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  966. Jumping 2 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/31, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  967. Jumping 2 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  968. Zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  969. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  970. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  971. II. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/11, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  972. II. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  973. I. zkouška LA3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  974. I. zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  975. Jumping LA L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 19/45, 33.02 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  976. Jumping SA S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/24, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  977. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  978. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/35, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  979. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/34, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  980. Agility I BarkingHeads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/53, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  981. Agility I BarkingHeads, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 36/132, 50.91 s, 5.91 tr. b., 3.79 m/s

  982. Agility II BarkingHeads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  983. Agility II BarkingHeads, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  984. Agility III ArdenGrange, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 15/123, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  985. Agility III ArdenGrange, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  986. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/46, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  987. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/113, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  988. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  989. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  990. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 15/111, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  991. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  992. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  993. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/113, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  994. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 45/121, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  995. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/100, 22.7 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  996. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  997. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 18/186, 34.71 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  998. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  999. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  1000. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1001. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/22, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1002. Jump Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 14/40, 41.07 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1003. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/21, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1004. Zkoušky LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/14, 40.16 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1005. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/8, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1006. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1007. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/63, 45.53 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1008. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/66, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1009. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 38/85, 40.76 s, 23.76 tr. b., 4.17 m/s

  1010. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1011. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1012. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1013. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1014. Jumping , A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1015. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/30, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1016. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 21/31, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1017. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1018. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1019. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  1020. 1. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/23, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1021. 1. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1022. 2. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/6, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1023. 2. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1024. 3. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1025. 3. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/23, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1026. Zlín - Závody agility, 08. 05. 2013

  1027. AGILITY L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/36, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1028. AGILITY S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/24, 46.83 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  1029. JUMPING L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1030. JUMPING S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1031. zkouška LA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1032. zkouška SA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1033. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1034. Agility I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/42, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1035. Agility I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 20/40, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  1036. Agility II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1037. Agility II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1038. Jumping I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1039. Jumping I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1040. Jumping II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/39, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1041. Jumping II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/40, 42.02 s, 6.02 tr. b., 3.71 m/s

  1042. Jumping III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/35, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1043. Jumping III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1044. Zlechov - 3. Zlechovské dvojzkoušky, 13. 04. 2013

  1045. Zkouška 1 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/25, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1046. Zkouška 1 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1047. Zkouška 2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/23, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1048. Zkouška 2 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 40.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1049. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1050. So - Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/28, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1051. So - Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/21, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1052. So - Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1053. So - Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/21, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1054. So - Zkouška LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1055. So - Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1056. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1057. AGILITY-L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1058. AGILITY-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1059. AGILITY-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/50, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1060. JUMPING-L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1061. JUMPING-L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1062. JUMPING-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/50, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1063. JUMPING-S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 20/50, 42.26 s, 18.26 tr. b., 3.57 m/s

  1064. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/25, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1065. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/25, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1066. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/19, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1067. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1068. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  1069. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/25, 41.64 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1070. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/45, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1071. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/26, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1072. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1073. Zkoušky, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/7, 47.29 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1074. Zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/22, 41.99 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1075. Mikulov - Mikulovský dvojhrb IV., 17. 11. 2012

  1076. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/9, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1077. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/9, 43.53 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1078. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  1079. NE-Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1080. NE-Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/14, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1081. NE-Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/17, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1082. NE-Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1083. NE-Zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/8, 33.82 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  1084. NE-Zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/6, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1085. SO1-ZkouskyA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/8, 36.1 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  1086. SO1-ZkouskyA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/6, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1087. SO-2 Zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/8, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1088. SO-2 Zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/6, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1089. SO-Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1090. SO-Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1091. SO-Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1092. SO-Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1093. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1094. AGILITY, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1095. AGILITY, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1096. JUMPING, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1097. JUMPING, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1098. LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1099. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1100. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  1101. Agility Super G Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1102. Agility Super G Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1103. Jumping Super G Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1104. Jumping Super G Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1105. Zkouška A LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1106. Zkouška A SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/23, 51.22 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  1107. Zkouška J2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/18, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1108. Zkouška J SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1109. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  1110. Finále large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1111. Jumping Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1112. Jumping Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1113. Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1114. Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1115. Zkouška A2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/10, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1116. Zkouška A3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1117. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  1118. Agility L L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 11/34, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1119. Agility S S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/18, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1120. Jumping L L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1121. Jumping S S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/18, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1122. ZK 1 běh LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1123. ZK 1 běh SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1124. ZK 2 běh LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/14, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1125. ZK 2 běh SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1126. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  1127. 1.zkouska LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1128. 1.zkouska SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 47.07 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  1129. 2.zkouška LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1130. 2.zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/7, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1131. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  1132. Jumping LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/13, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1133. Jumping SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1134. Zkouška LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/13, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1135. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/9, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1136. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  1137. Agility III / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 47/109, 45.64 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  1138. Agility III / Parkur A S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1139. Agility II / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 62/107, 56.76 s, 21.76 tr. b., 3.08 m/s

  1140. Agility II / Parkur A S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/47, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1141. Agility I / Parkur B L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 66/121, 54.14 s, 37.14 tr. b., 3.29 m/s

  1142. Agility I / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/49, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1143. Agility IV / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/80, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  1144. Agility IV / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/43, 43.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1145. Jumping II / Parkur B L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 41/103, 38.62 s, 8.62 tr. b., 4.32 m/s

  1146. Jumping II / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 22/49, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1147. Jumping I / Parkur A L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 72/121, 36.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  1148. Jumping I / Parkur A S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/50, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1149. Small final / Parkur B S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1150. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  1151. Test Agility / Parkur A LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 13/33, 42.07 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1152. Test Agility / Parkur B SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/24, 57.27 s, 15.27 tr. b., 3.42 m/s

  1153. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1154. Agility Open - neděle L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 25/67, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1155. Agility Open - neděle S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 31/51, 45.55 s, 19.55 tr. b., 3.62 m/s

  1156. Agility Open - sobota L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1157. Agility Open - sobota S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1158. Jumping Open - neděle L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1159. Jumping Open - neděle S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 20/54, 45.48 s, 13.48 tr. b., 3.32 m/s

  1160. Jumping Open - sobota L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 20/74, 37.05 s, 11.05 tr. b., 4.21 m/s

  1161. Jumping Open - sobota S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 21/55, 34.9 s, 7.9 tr. b., 3.72 m/s

  1162. Zkoušky neděle LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1163. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1164. Zkoušky sobota LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1165. Zkoušky sobota SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1166. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1167. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 30/88, 51.82 s, 16.82 tr. b., 3.51 m/s

  1168. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/83, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1169. Speciální závod Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 58/136, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  1170. Speciální závod Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1171. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1172. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1173. Agility 1 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1174. Agility 1 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 17/48, 58.04 s, 14.04 tr. b., 3.39 m/s

  1175. Agility 2 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1176. Agility 2 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 26/48, 49.39 s, 12.39 tr. b., 3.81 m/s

  1177. Jumping 1 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 32/70, 44.13 s, 19.13 tr. b., 4.08 m/s

  1178. Jumping 1 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/41, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1179. Jumping 2 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 41/79, 38.79 s, 5.79 tr. b., 4.33 m/s

  1180. Jumping 2 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1181. Jumping 3 L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1182. Jumping 3 S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1183. Valašské Meziříčí - Dvojzkoušky, 19. 05. 2012

  1184. 1. LA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/12, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1185. 1. SA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1186. 2. LA2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/12, 41.43 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  1187. 2. SA3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1188. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  1189. Jarní cena, Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1190. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/13, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1191. Zlín - Příluky - dvojzkoušky agility, 01. 05. 2012

  1192. druha zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1193. druha zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1194. prvni zkouska A2 LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/15, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1195. prvni zkouska A3 SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/7, 49.49 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  1196. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1197. AGILITY I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/88, 42.15 s, 5.15 tr. b., 3.94 m/s

  1198. AGILITY I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1199. AGILITY II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 15/81, 48.96 s, 5.96 tr. b., 3.94 m/s

  1200. AGILITY II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1201. JUMPING I, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 51/109, 44.66 s, 20.66 tr. b., 3.94 m/s

  1202. JUMPING I, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1203. JUMPING II, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 57/124, 41.43 s, 16.43 tr. b., 4.3 m/s

  1204. JUMPING II, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1205. JUMPING III, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 37/79, 40.86 s, 22.86 tr. b., 3.62 m/s

  1206. JUMPING III, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1207. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  1208. Zkouška III LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1209. Zkouška III SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1210. Zkouška II LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1211. Zkouška II SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1212. Zkouška I LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1213. Zkouška I SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/7, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1214. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  1215. Agility LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/16, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1216. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1217. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/35, 49.37 s, 23.37 tr. b., 2.94 m/s

  1218. Agility SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1219. Jumping Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1220. Jumping Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/35, 29.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1221. Měchenice - GrAnt Prix Bohemia Alké, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1222. AGILITY So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/16, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1223. AGILITY So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/26, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1224. JUMPING Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/15, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1225. JUMPING Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/27, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1226. JUMPING So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/26, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1227. JUMPING So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1228. Zk Ne, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/15, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  1229. Zk Ne, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1230. Zk So, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 3/11, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1231. Zk So, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 6/14, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1232. Zlechov - V. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2011

  1233. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/37, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1234. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1235. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 1/37, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1236. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/16, 28.58 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1237. Zkoušky LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1238. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1239. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  1240. Agility L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 10/31, 49.8 s, 15.8 tr. b., 3.73 m/s

  1241. Agility LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/1, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1242. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/38, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1243. Jumping L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1244. Jumping LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/1, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1245. Jumping S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/38, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1246. Zkoušky LA2, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 8/14, 51.84 s, 25.0 tr. b., 3.53 m/s

  1247. Zkoušky SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/12, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1248. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  1249. AGILITY, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1250. JUMPING MA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/5, 38.88 s, 10.88 tr. b., 3.63 m/s

  1251. MA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1252. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1253. Agility final S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/16, 41.65 s, 5.65 tr. b., 3.84 m/s

  1254. Agility III S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 24/45, 45.41 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  1255. Agility II S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/45, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1256. Agility I S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1257. Agility IV S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/38, 59.49 s, 16.49 tr. b., 2.86 m/s

  1258. Jumping II S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 18/45, 38.64 s, 13.64 tr. b., 4.27 m/s

  1259. Jumping I S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/46, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1260. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1261. Trial SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/24, 48.69 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  1262. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1263. Agility 5 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1264. Agility 5 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1265. Agility 6 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/25, 44.66 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  1266. Agility 6 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 8/25, 44.66 s, 10.66 tr. b., 4.03 m/s

  1267. Agility 7 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1268. Agility 7 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1269. Agility 8 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/25, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1270. Agility 8 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/25, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1271. Jumping C (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1272. Jumping C (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1273. Jumping D (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/25, 37.52 s, 1.52 tr. b., 4.13 m/s

  1274. Jumping D (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/25, 37.52 s, 2.52 tr. b., 4.13 m/s

  1275. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec V., 04. 06. 2011

  1276. Agility Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/24, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1277. Agility Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1278. Agility Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1279. Jump Open L, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 9/23, 42.3 s, 24.3 tr. b., 3.48 m/s

  1280. Jump Open S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/17, 38.6 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1281. Jump Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1282. Zkouška LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 5/10, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1283. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/7, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1284. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1285. Agility 1 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/27, 41.6 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1286. Agility 1 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/27, 41.6 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1287. Agility 2 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1288. Agility 2 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1289. Agility 3 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/31, 44.38 s, 5.38 tr. b., 3.94 m/s

  1290. Agility 3 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/31, 44.38 s, 7.38 tr. b., 3.94 m/s

  1291. Agility 4 (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/29, 43.1 s, 5.1 tr. b., 3.94 m/s

  1292. Agility 4 (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/29, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.94 m/s

  1293. Jumping A (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1294. Jumping A (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1295. Jumping B (EO + MS družstva) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/31, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1296. Jumping B (MS jednotlivci) S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 4/31, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1297. Třebíč - Velikonoční beránek, 25. 04. 2011

  1298. AGILITY, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1299. AGILITY, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1300. JUMPING, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/20, 38.72 s, 15.72 tr. b., 4.08 m/s

  1301. JUMPING, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1302. LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1303. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 5/5, 56.97 s, 13.97 tr. b., 3.21 m/s

  1304. Mikulov - Mikulovský dvojhrb III, 26. 03. 2011

  1305. II. Zkouška LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1306. II. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 1/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1307. I. Zkouška LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 2/14, 34.29 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1308. I. Zkouška SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1309. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1310. Agility, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 28/34, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  1311. Agility, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1312. Jumping, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 17/45, 35.01 s, 20.01 tr. b., 4.17 m/s

  1313. Jumping, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1314. LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 3/16, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1315. SA3, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 6/8, 58.12 s, 27.12 tr. b., 2.84 m/s

  1316. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec IV. a MČR ACD, 28. 09. 2010

  1317. Agility Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1318. Agility Large Vet., A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1319. Agility Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1320. Jump Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1321. Jump Large Vet., A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/2, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  1322. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/19, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1323. ZK LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/12, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1324. ZK SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/12, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1325. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1326. Agility Jednotlivci S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1327. Agility Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 1/10, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1328. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1329. Jumping Veteráni LV, A3Ch Diamond Rose Dream of Kintyre: 6/11, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1330. Žamberk - Závod C.A.C.I.Ag., 11. 09. 2010

  1331. Agility S, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/21, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1332. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže, 04. 09. 2010

  1333. Jump Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1334. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1335. LA1, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: 4/13, 23.59 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1336. Open Large, A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1337. Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 13/33, 43.52 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1338. SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 14/18, 53.63 s, 20.0 tr. b., 3.26 m/s

  1339. Zlín - O Zlínský ranec III., 05. 06. 2010

  1340. Agility Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 11/24, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  1341. Jump Open Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 10/24, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1342. SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 2/11, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1343. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  1344. Agility small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1345. Agility small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1346. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: 7/33, 44.34 s, 5.34 tr. b., 3.5 m/s

  1347. Jump Small, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1348. SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1349. SA2 (41+5), A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován

  1350. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  1351. Zkouška SA2, A3Ch Be My Jousee Tantum Auri: Diskvalifikován