Cz En

061318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Krpcová

    Člen KA

Pes

  1. Banshee Mobilis in mobile, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 47/106, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 32/109, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  4. Jumping Individual: 5/108, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 43/108, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  6. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  7. Agility J Individual: 7/51, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  8. Agility Squads: 13/61, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  9. Jumping J Individual: 24/51, 43.17 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  10. Jumping Squads: 13/61, 35.49 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  11. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  12. 1. zkouška: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška: Diskvalifikován

  14. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  15. TRIAL I.: 1/8, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. TRIAL II. : 1/8, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  17. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  18. Agility I: Diskvalifikován

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: 9/80, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: Diskvalifikován

  25. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  26. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  27. I zkouška A2 L: Diskvalifikován

  28. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  29. ZkA I: Diskvalifikován

  30. ZkA II: 1/19, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  31. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  32. Zkouška I.: 7/12, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  33. Zkouška II: 2/12, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  34. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  35. Zk Agility I: 1/10, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  36. Zk Agility II: 2/10, 32.29 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  37. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  38. ZkA I: Diskvalifikován

  39. ZkA II: 1/19, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  40. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  41. TRIAL I.: 2/14, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  42. TRIAL II.: 1/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  43. TRIAL III.: 1/14, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  45. Agility J: Diskvalifikován

  46. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  47. Jumping J: 19/49, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  48. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  49. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  50. Jumping open LA: 4/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  51. Jumping tunel LA: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA1: 1/9, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  53. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  54. 1. zkouška LA1: 1/20, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  55. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  57. 1. zkouška: 1/22, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  58. 2. zkouška: Diskvalifikován

  59. 3. zkouška: Diskvalifikován

  60. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  61. Agility 1: Diskvalifikován

  62. Agility 2: Diskvalifikován

  63. Agility 3: Diskvalifikován

  64. Agility 4: Diskvalifikován

  65. Agility Trial: Diskvalifikován

  66. Jumping 1: Diskvalifikován

  67. Jumping 2: 50/200, 37.07 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  68. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  69. Agility Trial I: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II: Diskvalifikován

  71. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  72. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  73. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  74. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 47/169, 39.46 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  75. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 19/61, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  76. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 25/62, 31.63 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  77. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  78. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 8/170, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  79. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  80. Zkouška LA1 1 LA1: 7/17, 40.61 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  81. Zkouška LA1 2 LA1: 12/17, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  82. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  83. Agility Trial I: 6/30, 34.51 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  84. Agility Trial II: 5/30, 33.14 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  85. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  86. Agility LA: Diskvalifikován

  87. Jumping LA: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1: Diskvalifikován