Cz En

061318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Krpcová

    Člen KA

Pes

  1. Banshee Mobilis in mobile, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  2. Vitar Agility Trial I: 4/13, 51.5 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  3. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: 1/4, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  7. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  8. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. VITAR Agility Trial II: 1/15, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  11. TRIAL I.: Diskvalifikován

  12. TRIAL II.: Diskvalifikován

  13. TRIAL III.: Diskvalifikován

  14. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  15. 1. Zkouška LA3: 3/9, 41.49 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  16. 2. Zkouška LA3: 2/9, 42.1 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  17. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  18. TRIAL I.: 5/7, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  19. TRIAL II.: 2/7, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  20. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  21. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška LA3: 2/9, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  23. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  24. Agility Individual: 47/106, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  25. Agility Squads as Individual: 32/109, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  26. Jumping Individual: 5/108, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: 43/108, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  28. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  29. Agility J Individual: 7/51, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  30. Agility Squads: 13/61, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  31. Jumping J Individual: 24/51, 43.17 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  32. Jumping Squads: 13/61, 35.49 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  33. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  34. 1. zkouška: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška: Diskvalifikován

  36. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  37. TRIAL I.: 1/8, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  38. TRIAL II. : 1/8, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  39. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: Diskvalifikován

  42. Jumping I: 9/80, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. Jumping II: Diskvalifikován

  44. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  45. Agility Trial I: Diskvalifikován

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován

  47. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  48. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  49. I zkouška A2 L: Diskvalifikován

  50. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  51. ZkA I: Diskvalifikován

  52. ZkA II: 1/19, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  53. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  54. Zkouška I.: 7/12, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. Zkouška II: 2/12, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  56. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  57. Zk Agility I: 1/10, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  58. Zk Agility II: 2/10, 32.29 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  59. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  60. ZkA I: Diskvalifikován

  61. ZkA II: 1/19, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  62. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  63. TRIAL I.: 2/14, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  64. TRIAL II.: 1/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  65. TRIAL III.: 1/14, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  67. Agility J: Diskvalifikován

  68. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  69. Jumping J: 19/49, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  70. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  71. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  72. Jumping open LA: 4/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  73. Jumping tunel LA: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA1: 1/9, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  75. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  76. 1. zkouška LA1: 1/20, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  77. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  79. 1. zkouška: 1/22, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  80. 2. zkouška: Diskvalifikován

  81. 3. zkouška: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  83. Agility 1: Diskvalifikován

  84. Agility 2: Diskvalifikován

  85. Agility 3: Diskvalifikován

  86. Agility 4: Diskvalifikován

  87. Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: Diskvalifikován

  89. Jumping 2: 50/200, 37.07 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  90. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  91. Agility Trial I: Diskvalifikován

  92. Agility Trial II: Diskvalifikován

  93. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  94. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  95. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  96. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 47/169, 39.46 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  97. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 19/61, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  98. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 25/62, 31.63 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  99. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  100. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 8/170, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  101. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  102. Zkouška LA1 1 LA1: 7/17, 40.61 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  103. Zkouška LA1 2 LA1: 12/17, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  104. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  105. Agility Trial I: 6/30, 34.51 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  106. Agility Trial II: 5/30, 33.14 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  107. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  108. Agility LA: Diskvalifikován

  109. Jumping LA: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: Diskvalifikován