QA2 Agility

  1. Datum: 22. 04. 2023
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Reinhard, Regin (DK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.5 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 0 0.0 0.0 37.34 5.25 V
2 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.02 5.16 V
3 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 38.59 5.08 V
4 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 38.76 5.06 V
5 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 39.47 4.97 V
6 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 0 0 0.0 0.0 41.97 4.67 V
7 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 42.06 4.66 V
8 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari 0 0 0.0 0.0 42.67 4.59 V
9 018218 Eliška Hurdálková A3Ch Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 43.17 4.54 V
10 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 43.84 4.47 V
11 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 45.11 4.34 V
12 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 0 0 0.0 0.0 47.04 4.17 V
13 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 39.05 5.02 V
14 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 1 0 0.0 5.0 40.14 4.88 V
15 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 40.21 4.87 V
16 006617 Kristýna Schreierová A3Ch Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 40.39 4.85 V
17 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force 0 1 0.0 5.0 40.65 4.82 V
18 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 40.78 4.81 V
19 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 1 0 0.0 5.0 40.8 4.8 V
20 047817 Alexandra Alfery A3Ch C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 42.68 4.59 V
21 055619 Marie Šikýřová Toffi 1 0 0.0 5.0 42.85 4.57 V
22 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 1 0.0 5.0 42.91 4.57 V
23 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 1 0.0 5.0 43.42 4.51 V
24 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 1 0 0.0 5.0 43.67 4.49 V
25 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 1 0 0.0 5.0 43.82 4.47 V
26 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 0 0.0 5.0 43.83 4.47 V
27 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 1 0 0.0 5.0 45.69 4.29 V
28 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 2 0 0.0 10.0 36.35 5.39 VD
29 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 2 0 0.0 10.0 38.5 5.09 VD
30 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 2 0 0.0 10.0 38.6 5.08 VD
31 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 2 0 0.0 10.0 38.85 5.05 VD
32 000819 Lucie Krejčí A3Ch Freestyle Torii Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 41.56 4.72 VD
33 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 2 0 0.0 10.0 42.4 4.62 VD
33 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 1 1 0.0 10.0 42.4 4.62 VD
35 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 1 0.0 10.0 42.53 4.61 VD
36 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 2 0.0 10.0 44.29 4.43 VD
37 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel 3 0 0.0 15.0 36.63 5.35 VD
38 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 38.67 5.07 VD
39 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 3 0 0.0 15.0 38.89 5.04 VD
40 002215 Nikola Řezníčková Colette Quick Angel 3 0 0.0 15.0 42.63 4.6 VD
41 085117 Ivana Ondrušová A3Ch Bellis Wallachian Flower 3 0 0.0 15.0 43.73 4.48 VD
42 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 1 2 0.0 15.0 44.95 4.36 VD
43 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 2 1 0.0 15.0 47.94 4.09 VD
44 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 3 1 0.0 20.0 43.18 4.54 D
45 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 3 1 0.0 20.0 44.43 4.41 D
DIS 057522 Tereza Rossmannová Future Jazz Symphony Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022920 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073422 Neky Dahlgren Xio gos Sweetness dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003422 Jitka Hrdinová An Orange Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028820 Anna Rybová Goji the Great DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015222 Alexandra Alfery Arya Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098622 Petra Haspeklová Bria Markies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010021 Julie Krátká Balli Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035320 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017321 Eva Boháčová Bray Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020219 Nikola Lišková Beatle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077021 Kristýna Galbavá Alwin Chillinois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO