Cz En

071218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Opltová, Zapni psa

    Člen KA

Pes

  1. Ayzaca Esuatty, Border kolie

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: 2/6, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  4. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  5. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  6. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  7. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  8. I. agility L: Diskvalifikován

  9. II. jumping L: Diskvalifikován

  10. I. jumping L: 57/97, 40.55 s, 30.0 tr. b., 4.59 m/s

  11. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  12. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  13. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  14. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  15. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  18. 1.běh bez zón: 9/53, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. 1.běh se zónami : 8/53, 20.2 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  20. 2.běh se zónami: 25/53, 24.0 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  21. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  22. LA1 - I.: 3/6, 32.92 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  23. LA1 - II.: 1/6, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  25. Czech Imp Jump: 18/30, 25.4 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  26. Jumping 1: Diskvalifikován

  27. Jumping 2: 5/39, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  29. Druhá zkouška LA1: 1/5, 30.78 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  30. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  32. Zkouška1 LA1: 1/12, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  33. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  34. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  35. Zk LA1 I.: Diskvalifikován

  36. Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  37. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  38. III. jumping L: Diskvalifikován

  39. II. jumping L: 19/32, 39.63 s, 18.63 tr. b., 3.58 m/s

  40. I. jumping L: Diskvalifikován

  41. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  42. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  43. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  44. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  45. II. zkouška LA1: 1/8, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  46. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  48. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  51. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  54. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován