Cz En

Jumping 1 - Large

  1. Datum: 04. 12. 2021
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 218.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 35.69 6.11 V V
2 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.31 6.0 V V
3 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 36.34 6.0 V V
4 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 36.98 5.9 V V
5 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 37.93 5.75 V V
6 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 39.31 5.55 V V
7 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 40.07 5.44 V V
8 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power 1 0 0.0 5.0 36.15 6.03 V V
9 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 37.61 5.8 V V
10 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 37.64 5.79 V V
11 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner 1 0 0.0 5.0 37.7 5.78 V V
12 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 39.01 5.59 V V
13 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 1 0 0.0 5.0 41.93 5.2 V V
14 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty 0 1 0.0 5.0 42.57 5.12 V V
15 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 38.6 5.65 VD VD
16 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 1 0.0 10.0 41.6 5.24 VD VD
17 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 41.73 5.22 VD VD
18 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 1 1 0.0 10.0 44.94 4.85 VD VD
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047020 Lucie Hrbáčková Alto Ginger Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO