Cz En

000020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kamila Pilnáčková, Agility Podveky

    Člen KA

Pes

  1. Hero Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  2. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  5. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška LA1: 3/18, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  8. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška A1 L: 4/9, 28.25 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  10. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  11. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  12. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  14. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  17. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška LA1: 6/16, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  19. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  20. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  21. ZkA. LA1 II.: 5/6, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  22. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  23. Zkouška 1: 4/8, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  24. Zkouška 2: Diskvalifikován

  25. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  26. ZK1 Large A1: 3/5, 32.92 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  27. ZK2 Large 1: 1/5, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  28. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  29. Jumping: Diskvalifikován

  30. Zkouška 1: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2: 2/9, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  32. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  33. Jumping 1: 21/53, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  34. Jumping 2: Diskvalifikován

  35. Jumping 3: Diskvalifikován

  36. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  37. Zkouška 1: 1/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Zkouška 2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  40. Jumping Open L: Diskvalifikován

  41. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  42. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  43. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  44. LA1 - I.: 5/9, 30.7 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. LA1 - II.: Diskvalifikován

  46. LA1 - III.: Diskvalifikován

  47. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  48. Zkouška 1: 2/9, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  49. Zkouška 2: Diskvalifikován

  50. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  51. Jumping 1 - L: 21/29, 34.92 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  52. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  53. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  54. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  55. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  56. 2.Zkouška: 9/17, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  57. Jumping: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  59. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  60. ZkA. LA1 II.: 10/14, 54.45 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  61. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  62. 1.běh bez zón: 13/53, 28.49 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  64. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  65. 2.běh se zónami: Diskvalifikován