Jumping 2 - Large

  1. Datum: 10. 12. 2022
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 32.22 6.21 V
2 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 32.4 6.17 V
3 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 32.41 6.17 V
4 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 0 0 0.0 0.0 32.92 6.08 V
5 064522 Jan Smoček Ochu Pink Edition 0 0 0.0 0.0 34.57 5.79 V
6 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force 0 0 0.0 0.0 35.5 5.63 V
7 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 0 0 0.0 0.0 36.99 5.41 V
8 023619 Katka Háse Tim 0 0 0.0 0.0 38.11 5.25 V
9 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 0 0 0.0 0.0 39.14 5.11 V
10 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia 1 0 0.0 5.0 31.89 6.27 V
11 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 32.08 6.23 V
12 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 33.07 6.05 V
13 911119 Jakub Diviš A3Ch Finrod Frances Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 36.14 5.53 V
14 019021 Tomáš Metelka Nyo od Labíčka 2 0 0.0 10.0 40.38 4.95 VD
15 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic 0 2 0.0 10.0 47.9 4.18 VD
16 020321 Miloslava Beranová Aranel Malstef 1 1 3.22 13.22 51.22 3.9 VD
17 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 3 0 0.0 15.0 33.0 6.06 VD
18 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 2 1 0.0 15.0 35.81 5.59 VD
19 080219 Štěpánka Míková Caprisone Markam Dogs 7 0 0.0 35.0 39.06 5.12 BO
DIS 027722 Klára Stoulilová Deborah Z Andělského vrchu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065622 Denisa Dedková Sweetest Taboo Lucky For You DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026222 Michal Krejčí X’Bagheera Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO