Katka Háse

  1. Číslo: 006732
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 023619 (L), Tim

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  2. 1. zkouška LA2, Tim: 3/5, 46.44 s, 7.44 tr. b., 3.57 m/s

  3. 2. zkouška LA2, Tim: 1/5, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  4. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  5. 1. zkouška LA2, Tim: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA2, Tim: 1/8, 44.51 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  7. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  8. Agility Open, Tim: Diskvalifikován

  9. Jumping Open, Tim: 4/20, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  10. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  11. 1. Zkouška LA2, Tim: 3/8, 43.47 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  12. 2. Zkouška LA2, Tim: 5/8, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  13. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  14. Agility Družstev L, Tim: Diskvalifikován

  15. Agility Jednotlivci Junioři L, Tim: Diskvalifikován

  16. Jumping Družstev L, Tim: 25/47, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  17. Jumping Jednotlivci Junioři L, Tim: 12/39, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  18. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  19. 1. zkouška LA2, Tim: 4/11, 47.61 s, 5.61 tr. b., 3.74 m/s

  20. 2. zkouška LA2, Tim: 5/11, 47.95 s, 22.95 tr. b., 3.57 m/s

  21. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  22. Jumping L, Tim: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA2 I, Tim: Diskvalifikován

  24. Zkouška LA2 II, Tim: Diskvalifikován

  25. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  26. Agility IV Large, Tim: 4/23, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  27. Agility VI Large, Tim: 17/24, 47.81 s, 18.81 tr. b., 3.74 m/s

  28. Agility V Large, Tim: 7/23, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  29. Jumping III Large, Tim: 7/23, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  30. Jumping IV Large, Tim: 18/24, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  31. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  32. 1. Zkouška LA2, Tim: 10/12, 63.08 s, 21.08 tr. b., 2.81 m/s

  33. 2. Zkouška LA2, Tim: 6/12, 43.89 s, 6.89 tr. b., 3.65 m/s

  34. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  35. Agility 1 L, Tim: 19/32, 41.71 s, 10.71 tr. b., 3.79 m/s

  36. Agility 2 L, Tim: 4/32, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  37. Agility 3 L, Tim: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 L, Tim: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 L, Tim: Diskvalifikován

  40. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  41. Agility 1 - Large, Tim: Diskvalifikován

  42. Agility 2 - Large, Tim: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 - Large, Tim: 8/36, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  44. Jumping 2 - Large, Tim: 8/36, 24.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  45. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  46. Czech Imp Jump Large, Tim: 19/31, 32.84 s, 17.84 tr. b., 3.84 m/s

  47. Jumping 1 - Large, Tim: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 - Large, Tim: 8/31, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  49. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  50. Agility Open, Tim: 6/23, 50.47 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  51. Jumping Open, Tim: 8/23, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  52. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  53. Agility J, Tim: Diskvalifikován

  54. Agility Squads as Individual, Tim: 22/30, 54.51 s, 18.51 tr. b., 3.39 m/s

  55. Jumping J, Tim: 16/18, 55.56 s, 27.56 tr. b., 3.78 m/s

  56. Jumping Squads as Individual, Tim: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  58. 1.zkouška LA2, Tim: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška LA2, Tim: 4/11, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  60. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  61. 1. Zkouška LA2, Tim: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA2, Tim: Diskvalifikován

  63. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  64. 1. běh LA 2, Tim: Diskvalifikován

  65. 2. běh LA 2, Tim: 2/7, 49.22 s, 8.22 tr. b., 3.66 m/s

  66. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  67. 1. Zkouška LA2, Tim: 2/11, 45.1 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  68. 2. Zkouška LA2, Tim: 4/11, 54.03 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  69. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  70. 1.zkouška LA2, Tim: 7/22, 51.11 s, 7.11 tr. b., 3.66 m/s

  71. 2.zkouška LA2, Tim: 5/22, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  72. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  73. 1. Zkouška LA2, Tim: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2, Tim: 4/14, 49.34 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  75. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  76. Agility Individual - J, Tim: Diskvalifikován

  77. Agility Squads as Individual, Tim: 10/44, 56.36 s, 2.36 tr. b., 3.81 m/s

  78. Jumping Individual - J, Tim: Diskvalifikován

  79. Jumping Squads as Individual, Tim: 18/44, 51.42 s, 7.42 tr. b., 3.81 m/s

  80. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  81. 1. běh LA2, Tim: Diskvalifikován

  82. 2. běh LA2, Tim: 2/7, 49.63 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  84. 1.zkouška LA1, Tim: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška LA1, Tim: 5/16, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  86. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  87. 1. Agility L, Tim: 14/37, 53.18 s, 23.18 tr. b., 2.76 m/s

  88. 1. Jumping L, Tim: Diskvalifikován

  89. 2. Agility L, Tim: 18/33, 61.5 s, 35.5 tr. b., 2.6 m/s

  90. 2. Jumping L, Tim: Diskvalifikován

  91. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  92. 1. běh LA1, Tim: 1/10, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  93. 2. běh LA1, Tim: Diskvalifikován

  94. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  95. 1. běh LA1, Tim: 4/10, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  96. 2. běh LA1, Tim: Diskvalifikován

  97. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  98. LA1-1 LA1, Tim: 2/7, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  99. LA1-2 LA1, Tim: 2/7, 48.25 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  100. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  101. 1. běh LA1, Tim: Diskvalifikován

  102. 2. běh LA1 , Tim: 6/13, 52.46 s, 20.46 tr. b., 2.97 m/s

  103. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  104. II. zkouška LA1, Tim: Diskvalifikován

  105. I. zkouška LA1, Tim: Diskvalifikován

  106. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  107. III. jumping L, Tim: Diskvalifikován

  108. II. jumping L, Tim: Diskvalifikován

  109. I. jumping L, Tim: Diskvalifikován

  110. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  111. LA1, Tim: Diskvalifikován

  112. LA1-2, Tim: 2/7, 38.08 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s