043121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Siekelová

    Arrow_down

Pes

  1. As Fast As You Can Speed Force, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  2. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  4. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  5. Agility III. L: 7/32, 40.61 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  6. Agility II. L: 11/33, 36.52 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  7. Agility I. L: 2/32, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  8. Jumping III. L: Diskvalifikován

  9. Jumping II. L: 11/33, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  10. Jumping I. L: 9/33, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  11. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  12. 1. zkouška A3 L: 3/11, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  13. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  14. 3. zkouška A3 L: 2/11, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  15. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  16. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  17. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  18. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  19. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška A3 L: 2/8, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  21. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  22. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  23. 1. Zkouška LA3: 7/11, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  24. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  26. Zkouška L A3 - I.: 3/9, 49.19 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  27. Zkouška L A3 - II.: Diskvalifikován

  28. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  29. Zkouška L A3 - I.: Diskvalifikován

  30. Zkouška L A3 - II.: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  32. Agility družstev L: Diskvalifikován

  33. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  34. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  35. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  37. Agility Družstev L: 16/47, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  38. Agility Jednotlivci Děti L: 3/10, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  39. Jumping Družstev L: 29/47, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  40. Jumping Jednotlivci Děti L: 1/10, 29.29 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  41. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  42. Agility 1 L: 2/21, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  43. Agility 2 L: Diskvalifikován

  44. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  45. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška LA3: 2/12, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  48. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  49. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. 3. Zkouška LA3: 5/9, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  52. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  53. Agility 1 L: Diskvalifikován

  54. Agility 2 L: Diskvalifikován

  55. Jumping 1 L: 25/114, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  56. Jumping 2 L: 6/108, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  57. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  58. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: Diskvalifikován

  59. Mistrovství jednotlivců OPEN L: 4/51, 26.81 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  60. Power & Speed OPEN L: 4/50, 18.99 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  61. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  62. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  63. Tachyon Trophy OPEN L: 11/50, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  64. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  65. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  66. LA3 I: 1/10, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  67. LA3 II: 1/9, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  68. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  69. Agility IV Large: Diskvalifikován

  70. Agility VI Large: 12/24, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  71. Agility V Large: Diskvalifikován

  72. Jumping III Large: 10/23, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  73. Jumping IV Large: 3/24, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  74. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  75. 1. Zkouška LA2: 7/12, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  76. 2. Zkouška LA2: 1/12, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  77. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  78. Agility open L: 6/19, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  79. 1. jumping open L: 5/20, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  80. 2. jumping open L: 8/20, 41.78 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  81. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  82. Agility 1 L: 17/32, 35.11 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  83. Agility 2 L: Diskvalifikován

  84. Agility 3 L: Diskvalifikován

  85. Jumping 1 L: 13/32, 31.3 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  86. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  87. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  88. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška LA2: 8/10, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  90. 3. Zkouška LA2: 5/10, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  91. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  92. 1. Zkouška LA2: 1/7, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  93. 2. Zkouška LA2: 1/7, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  94. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  95. Zkouška I. A2 L: 3/5, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  96. Zkouška II. A2 L: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  98. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  99. ZkA. I. LA2: 1/11, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  100. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  101. Czech Imp Jump Large: 9/36, 24.7 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  102. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  104. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  105. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  108. Czech Imp Jump Large: 15/31, 24.06 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  109. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  110. Jumping 2 - Large: 6/31, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  111. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  112. III. Zk LA2: 5/10, 47.93 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  113. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  114. I. Zk LA2: 5/10, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  115. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  116. 1. Zkouška LA1: 5/9, 32.72 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  117. 2. Zkouška LA1: 1/9, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  118. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  120. 1. Zkouška LA1: 1/15, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  121. 2. Zkouška LA1: 4/15, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  122. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  123. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  124. II. Zk LA1: 5/9, 49.46 s, 11.46 tr. b., 3.6 m/s

  125. I. Zk LA1: 1/9, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  126. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  127. Agility D: 7/12, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  128. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  129. Jumping D: 9/12, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  130. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  131. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  132. Součty 1. zkoušky MLA1 + LA1: Diskvalifikován

  133. Součty 2. zkoušky MLA1 + LA1: 4/8, 49.11 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  134. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA1: 4/8, 49.11 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  136. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  137. Zkouška L A1 - I.: 5/8, 49.34 s, 13.34 tr. b., 3.24 m/s

  138. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  139. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  140. Zkouška I / A1 / L: 5/16, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  141. Zkouška II / A1 / L: Diskvalifikován

  142. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  143. Zkouška L A1 - I.: 4/8, 51.41 s, 12.41 tr. b., 2.98 m/s

  144. Zkouška L A1 - II.: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  145. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  146. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  149. ZkA. II. LA1: 2/6, 52.15 s, 20.0 tr. b., 3.2 m/s

  150. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  151. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  152. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  153. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  154. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  155. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  156. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  157. ZkA. III. LA1: Diskvalifikován

  158. ZkA. II. LA1: 5/22, 38.47 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  159. ZkA. I. LA1: 2/10, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  160. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  161. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  162. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  163. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  164. II. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  167. Zkouška L A1 - I.: 5/10, 33.31 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  168. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  169. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  170. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: 4/30, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  171. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: Diskvalifikován

  172. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  173. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 8/32, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  174. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  175. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  176. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  177. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  178. 1. Zkouška LA1: 2/9, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  179. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  182. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  183. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  184. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  185. LA1: Diskvalifikován

  186. LA1 II: Diskvalifikován

  187. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  188. Agility I: Diskvalifikován

  189. Agility II: Diskvalifikován

  190. Agility III: Diskvalifikován

  191. Jumping I: Diskvalifikován

  192. Jumping II: Diskvalifikován

  193. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  194. II. Jumping A0: Diskvalifikován

  195. I. Jumping A0: 7/8, 31.85 s, 10.85 tr. b., 3.36 m/s