Cz En

911119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jakub Diviš, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Finrod Frances Wonderfull Dream, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 500: 7/26, 43.75 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  3. Agility II 500: 4/26, 41.55 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  4. Agility III 500: 2/25, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  5. Jumping I 500: 5/27, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  6. Jumping II 500: 7/26, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  7. Jumping III 500: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  9. 1.zkouška MLA3: 2/4, 43.64 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  10. 2.zkouška MLA3: 1/4, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  12. VITAR Agility Trial I: 5/15, 50.05 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  13. VITAR Agility Trial II: 8/15, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  14. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  15. 1.zkouška MLA3: 1/4, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  16. 2.zkouška MLA3: 3/4, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  18. Czech Imp Jump Large: 17/46, 20.94 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  19. Jumping 1 - Large: 5/48, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  20. Jumping 2 - Large: 3/48, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  21. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  22. II. Zk LA2: 1/7, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  23. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  24. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  25. 1. Zkouška LA2: 2/12, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  26. 2. Zkouška LA2: 1/12, 28.08 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  27. 3. Zkouška LA2: 2/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  28. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  29. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  32. 1. Zkouška LA2 neděle: 3/8, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  33. 1. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA2 neděle: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. 2. Zkouška LA2 sobota: 1/9, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  36. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  37. Agility Large: 7/24, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  38. Jumping Large: 12/24, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  39. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  40. Agility L: 10/28, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  41. Jumping L: 8/29, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  42. Zkouška LA2: 1/8, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  43. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  44. 1.zkouška MLA1: 5/10, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  45. 2.zkouška MLA1: 1/10, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  46. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  47. Agility Trial I: 2/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  48. Agility Trial II: 1/5, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  50. 1. Zkouška LA1: 1/10, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  51. 2. Zkouška LA1: 3/10, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  52. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  53. 1.zkouška MLA1: 2/7, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  54. 2.zkouška MLA1: 3/7, 28.12 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  56. 1.zkouška MLA1: 1/5, 27.39 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  57. 2.zkouška MLA1: 2/5, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  58. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  59. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  60. 2.kvalifikace: 18/38, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  61. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  63. Jumping light: 8/15, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  64. Jumping open: Diskvalifikován