Cz En

Jakub Diviš

  1. Číslo: 002024
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 29. 12. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050008 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  2. 056912 (ML), Gaelica Mintaka

  3. 056717 (S), Isabella Moravské srdce

Výsledky

  1. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  2. Agility Open ML, Gaelica Mintaka: 8/15, 45.96 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. Jumping Open ML, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  4. Jumping Open ML I., Gaelica Mintaka: 10/14, 27.41 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Jumping Open ML II., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  6. ZkA. MLA3, Gaelica Mintaka: 2/5, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. ZkA. MLA3 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  8. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  9. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  10. QA5 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  11. QA6 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  12. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  13. QJ5 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  14. QJ6 Jumping, Gaelica Mintaka: 60/87, 50.84 s, 23.84 tr. b., 4.31 m/s

  15. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  16. Agility LA, Gaelica Mintaka: 2/16, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  17. Agility SA, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  18. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 8/16, 33.65 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  19. Jumping SA, Isabella Moravské srdce: 8/15, 44.35 s, 12.35 tr. b., 3.16 m/s

  20. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  22. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  23. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 5/8, 49.31 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  24. 1. zkouška SA SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/7, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  26. 2. zkouška SA SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  27. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  28. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 15/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  29. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: 15/51, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  30. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  31. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: 2/50, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  32. Zkouška neděle LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  33. Zkouška sobota LA3, Gaelica Mintaka: 14/21, 52.87 s, 14.87 tr. b., 3.59 m/s

  34. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  35. 1. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  36. 2. Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/28, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  37. 3. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  38. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  39. 1. běh LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  40. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 4/8, 42.38 s, 5.38 tr. b., 3.47 m/s

  41. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  42. 2. běh LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  44. Czech Imp Jump, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  45. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  46. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: 24/31, 40.35 s, 11.35 tr. b., 3.35 m/s

  47. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  48. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 5/10, 76.26 s, 29.26 tr. b., 2.44 m/s

  49. AGILITY, Gaelica Mintaka: 10/31, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  50. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 11/19, 65.36 s, 15.36 tr. b., 2.97 m/s

  51. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  52. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 7/10, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.14 m/s

  53. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 11/17, 58.53 s, 15.53 tr. b., 3.09 m/s

  54. JUMPING, Gaelica Mintaka: 16/31, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  55. JUMPING, Gaelica Mintaka: 24/38, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  56. LA3, Gaelica Mintaka: 10/18, 56.29 s, 9.29 tr. b., 3.7 m/s

  57. LA3, Gaelica Mintaka: 15/21, 71.53 s, 32.53 tr. b., 3.01 m/s

  58. SA1, Isabella Moravské srdce: 2/4, 47.88 s, 4.88 tr. b., 3.05 m/s

  59. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  60. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  61. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  62. 2. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  63. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  64. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  65. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  66. Jumping S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  67. Zkouška_neděle SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 43.25 s, 8.25 tr. b., 3.17 m/s

  68. Zkouška_sobota_01 SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  69. Zkouška_sobota_02 SA1, Isabella Moravské srdce: 1/8, 43.23 s, 8.23 tr. b., 3.26 m/s

  70. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  71. AGILITY DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 26/79, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  72. J Agility, Gaelica Mintaka: 17/53, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  73. J Hra, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  74. J Jumping, Gaelica Mintaka: 25/53, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  75. JUMPING DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 10/79, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  76. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  77. Zkouška II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  78. Zkouška I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  79. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  80. Agility Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  81. Agility Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  82. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  83. Agility Trial, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  84. Jumping Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  85. Jumping Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  86. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  87. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  88. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  89. Agility 3, Gaelica Mintaka: 82/179, 51.06 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  90. Agility 4, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  91. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  92. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  93. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  94. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  95. Agility II. L, Gaelica Mintaka: 48/92, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  96. Agility I. L, Gaelica Mintaka: 14/94, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  97. Jumping II. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  98. Jumping I. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  99. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  100. QA1 agility, Gaelica Mintaka: 51/127, 51.87 s, 28.87 tr. b., 3.86 m/s

  101. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  102. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 47/125, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  103. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  104. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: 68/126, 54.26 s, 19.26 tr. b., 3.67 m/s

  105. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 63/122, 42.25 s, 14.25 tr. b., 4.4 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  107. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  108. Jumping Trial, Gaelica Mintaka: 5/11, 44.33 s, 22.33 tr. b., 4.24 m/s

  109. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  110. druhá zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  111. druhá zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 3/5, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  112. první zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  113. první zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  114. třetí zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/8, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  115. třetí zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 53.08 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  116. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  117. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  118. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  119. JUMPING L, Gaelica Mintaka: 2/51, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  120. JUMPING S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  121. Zkouška agility LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  122. Zkouška agility SA1, Isabella Moravské srdce: 4/9, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  123. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  124. Ju Agility IV, Gaelica Mintaka: 17/27, 41.78 s, 9.15 tr. b., 4.74 m/s

  125. Ju Agility V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  126. Ju Agility VI, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  127. Ju Jumping IV, Gaelica Mintaka: 18/27, 38.02 s, 21.63 tr. b., 4.29 m/s

  128. Ju Jumping V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  129. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  130. Nedele LA3 1, Gaelica Mintaka: 4/8, 43.68 s, 8.68 tr. b., 3.73 m/s

  131. Nedele LA3 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  132. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  133. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  134. Agility II, Gaelica Mintaka: 16/36, 49.06 s, 31.72 tr. b., 3.97 m/s

  135. Agility III, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  136. Jumping I, Gaelica Mintaka: 6/36, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  137. Jumping II, Gaelica Mintaka: 5/34, 34.28 s, 0.09 tr. b., 4.99 m/s

  138. Jumping III, Gaelica Mintaka: 20/33, 37.87 s, 13.14 tr. b., 4.41 m/s

  139. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  140. II. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  142. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  143. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  146. Zk.A II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  147. Zk.A II. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  148. ZkA. I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  149. ZkA. I. SA1, Isabella Moravské srdce: 3/8, 56.39 s, 20.39 tr. b., 2.62 m/s

  150. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  151. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  152. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  154. Czech Imp Jump Large, Gaelica Mintaka: 4/51, 22.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  155. Czech Imp Jump Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  156. Jumping 1 Large, Gaelica Mintaka: 9/51, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  157. Jumping 1 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  158. Jumping 2 Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  160. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  161. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: 11/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  162. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: 11/21, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  163. Agility SA neděle, Isabella Moravské srdce: 18/23, 72.23 s, 36.23 tr. b., 2.6 m/s

  164. Agility SA sobota, Isabella Moravské srdce: 14/21, 63.66 s, 26.66 tr. b., 2.95 m/s

  165. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  166. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  167. Jumping SA neděle, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  168. Jumping SA sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  170. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/7, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  171. Zkouška SA1 neděle, Isabella Moravské srdce: 7/11, 63.01 s, 23.01 tr. b., 2.87 m/s

  172. Zkouška SA1 sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  173. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  174. Agility Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  175. Agility Squads, Gaelica Mintaka: 22/76, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  176. Hra Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  177. Jumping Ju, Gaelica Mintaka: 27/59, 43.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  178. Jumping Squads, Gaelica Mintaka: 12/75, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  179. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  180. Jumping L, Gaelica Mintaka: 9/24, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  181. Speciál Jumping L, Gaelica Mintaka: 15/24, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  182. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  183. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  184. Horní Počernice, 1. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  185. Horní Počernice, 2. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  186. Horní Počernice, 3. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  187. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  188. QA4 agility, Gaelica Mintaka: 41/99, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  189. QA5 agility, Gaelica Mintaka: 37/97, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  190. QA6 agility, Gaelica Mintaka: 37/95, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  191. QJ4 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  192. QJ5 jumping, Gaelica Mintaka: 38/91, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  193. QJ6 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  194. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  195. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 72/157, 40.61 s, 22.61 tr. b., 3.77 m/s

  196. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  197. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  198. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 61/117, 38.03 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  199. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  200. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 38/121, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  201. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  202. QA1 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  203. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  204. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 52/130, 45.94 s, 11.94 tr. b., 4.01 m/s

  205. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  206. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  207. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 67/118, 48.74 s, 24.74 tr. b., 3.59 m/s

  208. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  209. 1.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  210. 2.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  211. Jumping, Gaelica Mintaka: 6/35, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  212. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  213. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  214. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  215. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/18, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  216. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: 4/19, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  217. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  218. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/5, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  219. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  220. Agility 1 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  221. Agility 2 Ju, Gaelica Mintaka: 11/33, 39.13 s, 6.58 tr. b., 4.34 m/s

  222. Agility 3 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  223. Agility 4 Ju, Gaelica Mintaka: 10/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  224. Jumping 1 Ju, Gaelica Mintaka: 21/33, 32.46 s, 12.81 tr. b., 4.59 m/s

  225. Jumping 2 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  226. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  227. Agility 1, Gaelica Mintaka: 21/128, 50.05 s, 9.05 tr. b., 3.92 m/s

  228. Agility 2, Gaelica Mintaka: 35/128, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  229. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  230. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  231. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  232. Agility Trial I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  233. Jumping Trial I, Gaelica Mintaka: 9/24, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  234. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  235. AGILITY, Gaelica Mintaka: 8/57, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  236. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  237. JUMPING, Gaelica Mintaka: 5/57, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  238. JUMPING, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  239. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  240. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  241. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  242. Zkouška 1 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  243. Zkouška 2 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  244. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  245. ZkA. II. LA2, Gaelica Mintaka: 3/28, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  246. ZkA. I. LA2, Gaelica Mintaka: 7/28, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  247. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  248. Agility LA, Gaelica Mintaka: 8/42, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  249. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 11/42, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  250. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  251. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  252. Agility družstva, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  253. Jumping družstva, Gaelica Mintaka: 16/77, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  254. Jumping - junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  255. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  256. 1. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 5/23, 48.4 s, 5.4 tr. b., 3.8 m/s

  257. 2. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 3/23, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  258. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  259. AGILITY, Gaelica Mintaka: 3/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  260. JUMPING, Gaelica Mintaka: 13/22, 38.34 s, 13.34 tr. b., 3.78 m/s

  261. LA2, Gaelica Mintaka: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  262. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  263. druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  264. první běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  265. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  266. 1. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 10/20, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  267. 2. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 8/20, 46.77 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  268. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  269. 1.zkouška, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  270. 2.zkouška, Gaelica Mintaka: 2/13, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  271. Jumping Open, Gaelica Mintaka: 13/25, 34.5 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  272. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  273. Druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/10, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  274. První běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  275. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  276. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 71/131, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  277. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: 57/139, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  278. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  279. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 19/139, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  280. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: 39/100, 46.88 s, 10.88 tr. b., 4.14 m/s

  281. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  282. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  283. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 11/103, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  284. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  285. QA3 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  286. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  287. QJ3 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  288. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  289. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  290. J Agility 1, Gaelica Mintaka: 7/46, 39.4 s, 5.14 tr. b., 4.62 m/s

  291. J Agility 2, Gaelica Mintaka: 10/45, 31.78 s, 5.08 tr. b., 4.75 m/s

  292. J Agility 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  293. J Agility 4, Gaelica Mintaka: 12/44, 43.48 s, 8.49 tr. b., 4.32 m/s

  294. J Jumping 1, Gaelica Mintaka: 24/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  295. J Jumping 2, Gaelica Mintaka: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  296. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  297. QA1 Agility, Gaelica Mintaka: 96/213, 60.54 s, 36.54 tr. b., 3.22 m/s

  298. QA2 Agility, Gaelica Mintaka: 85/204, 50.26 s, 17.26 tr. b., 3.98 m/s

  299. QJ1 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  300. QJ2 Jumping, Gaelica Mintaka: 27/197, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  301. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  302. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  303. Agility II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  304. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  305. AGILITY, Gaelica Mintaka: 22/49, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  306. JUMPING, Gaelica Mintaka: 8/49, 27.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  307. Zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  308. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  309. Agility LA, Gaelica Mintaka: 33/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  310. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 19/38, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  311. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  312. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  313. Agility L - neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  314. Agility L - sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  315. Jumping L - neděle L, Gaelica Mintaka: 17/46, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  316. Jumping L - sobota L, Gaelica Mintaka: 17/48, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  317. LA2 - neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  318. LA2 - sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  319. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  320. LA2 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  321. LA2 II., Gaelica Mintaka: 4/18, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  322. LA2 III., Gaelica Mintaka: 7/18, 33.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  323. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  324. 1. běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  325. 2. běh LA2, Gaelica Mintaka: 2/12, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  326. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  327. Agility, Gaelica Mintaka: 2/72, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  328. Agility - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  329. Jumping, Gaelica Mintaka: 19/72, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  330. Jumping - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  331. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  332. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/46, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  333. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  334. Jump neděle L, Gaelica Mintaka: 20/44, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  335. Jump sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  336. Zkouška neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  337. Zkouška sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  338. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  339. Agility 1, Gaelica Mintaka: 89/183, 49.12 s, 11.12 tr. b., 4.03 m/s

  340. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  341. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  342. Jumping 2, Gaelica Mintaka: 50/182, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  343. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  344. Zkouška 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  345. Zkouška 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  346. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  347. Agility III - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  348. Agility II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 17/44, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.71 m/s

  349. Agility I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  350. Agility IV - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  351. Jumping II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  352. Jumping I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 8/45, 30.08 s, 0.08 tr. b., 4.82 m/s

  353. SEKVENCE - Large, Gaelica Mintaka: 10/40, 31.99 s, 8.99 tr. b., 3.47 m/s

  354. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  355. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  356. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  357. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  358. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  359. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  360. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  361. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  362. Zk, Gaelica Mintaka: 6/20, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  363. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  364. LARGE - JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  365. LARGE - JUMPING 2, Gaelica Mintaka: 21/47, 30.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  366. LARGE - JUMPING 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  367. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  368. LA2 I , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  369. LA2 II , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  370. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  371. Zkouska_sobota_01 LA2, Gaelica Mintaka: 3/15, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  372. Zkouska_sobota_02 LA2, Gaelica Mintaka: 2/15, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  373. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  374. Agility jednotlivci, Gaelica Mintaka: 8/17, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  375. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: 24/58, 47.33 s, 17.33 tr. b., 3.59 m/s

  376. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 41/57, 34.49 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  377. Jumping jednotlivci, Gaelica Mintaka: 10/17, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  378. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  379. Agility L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  380. II LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  381. I LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  382. Jumping L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  383. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  384. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  385. Jumping, Gaelica Mintaka: 10/29, 39.25 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  386. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  387. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  388. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  389. II. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  390. I. LA1, Gaelica Mintaka: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  391. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  392. II. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  393. I. LA1, Gaelica Mintaka: 4/11, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  394. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  395. Zkouška A1 - II LA1, Gaelica Mintaka: 2/27, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  396. Zkouška A1 II LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  397. Zkouška A1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  398. Zkouška A1 I LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  399. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  400. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: 11/40, 46.23 s, 22.23 tr. b., 3.35 m/s

  401. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  402. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  403. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  404. Heroutice, 1. běh, Gaelica Mintaka: 9/28, 32.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  405. Heroutice, 2. běh, Gaelica Mintaka: 1/28, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  406. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  407. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  408. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  409. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  410. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  411. AGILITY L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  412. JUMPING L neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  413. JUMPING L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  414. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  415. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 2/13, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  416. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  417. DĚTI - Agility, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 48.52 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  418. DĚTI - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  419. DĚTI - Jumping, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/20, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  420. DĚTI - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  421. DĚTI - Left or Right, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  422. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  423. Ne-1, Gaelica Mintaka: 1/21, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  424. Ne-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/6, 49.65 s, 2.65 tr. b., 3.18 m/s

  425. Ne-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  426. So-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 64.88 s, 12.88 tr. b., 2.88 m/s

  427. So-1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  428. So-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  429. So-3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  430. So-3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  431. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  432. AGILITY-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  433. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  434. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  435. LA1, Gaelica Mintaka: 4/14, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  436. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  437. Malé finále LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  438. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 59.88 s, 20.88 tr. b., 2.67 m/s

  439. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/7, 56.1 s, 14.1 tr. b., 3.03 m/s

  440. Velké finále SA neděle, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/21, 53.54 s, 8.54 tr. b., 3.27 m/s

  441. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  442. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Gaelica Mintaka: 20/61, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  443. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Gaelica Mintaka: 28/62, 44.49 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  444. Power a Speed - Hra A1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  445. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  446. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  447. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  448. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  449. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  450. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  451. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  452. Jumping , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  453. LA1, Gaelica Mintaka: 2/7, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  454. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  455. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  456. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  457. Jumping 1, Gaelica Mintaka: 47/90, 48.45 s, 19.45 tr. b., 3.55 m/s

  458. Zkouška, Gaelica Mintaka: 1/8, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  459. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  460. Agility 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  461. Agility 2 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  462. Agility 3 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  463. Agility 4 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  464. Jumping 1 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  465. Jumping 2 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  466. Sekvence 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  467. Sekvence 2 L, Gaelica Mintaka: 4/7, 34.75 s, 10.75 tr. b., 3.45 m/s

  468. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  469. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  470. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  471. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  472. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  473. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  474. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  475. 1. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  476. 2. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  477. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  478. LA1 A, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  479. LA1 B, Gaelica Mintaka: 10/23, 41.96 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  480. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  481. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  482. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  483. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  484. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  485. LA1, Gaelica Mintaka: 3/21, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  486. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  487. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  488. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  489. Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  490. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  491. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/47, 45.69 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  492. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  493. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  494. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  495. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  496. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 9/16, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  497. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  498. Ne-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  499. Ne-2. LA1, Gaelica Mintaka: 9/17, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  500. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  501. So-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  502. So-2. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  503. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  504. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  505. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/17, 39.77 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  506. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  507. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  508. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  509. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/16, 46.38 s, 12.38 tr. b., 3.26 m/s

  510. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/14, 54.82 s, 28.82 tr. b., 2.7 m/s

  511. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/9, 47.75 s, 5.75 tr. b., 3.35 m/s

  512. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  513. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  514. Agility SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 45.23 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  515. Agility SA2 - 2., A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován