Cz En

Jakub Diviš

  1. Číslo: 002024
  2. OSA: Tachyon Sport Arena
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050008 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  2. 056912 (ML), Gaelica Mintaka

  3. 056717 (S), Isabella Moravské srdce

  4. 911119 (ML), Finrod Frances Wonderfull Dream

  5. 076620 (M), A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo

Výsledky

  1. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  2. Agility III / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/27, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Agility II / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  4. Agility I / L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 4/30, 42.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  6. 1.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/13, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  7. 2.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/13, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/58, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Finrod Frances Wonderfull Dream: 18/58, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  11. Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: 15/58, 40.88 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  13. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  14. ll. Zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  15. l. Zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  17. 1.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  18. 2.zkouška LA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  20. QA4 Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: 24/73, 51.42 s, 14.97 tr. b., 4.28 m/s

  21. QA5 Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  22. QA6 Agility, Finrod Frances Wonderfull Dream: 16/60, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  23. QJ4 Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: 28/73, 41.86 s, 5.52 tr. b., 5.09 m/s

  24. QJ5 Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  25. QJ6 Jumping, Finrod Frances Wonderfull Dream: 36/69, 40.92 s, 6.41 tr. b., 4.96 m/s

  26. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  27. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: 14/25, 52.44 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  28. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/47, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  29. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  30. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  31. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  32. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  33. Agility 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/47, 23.62 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  34. Agility 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 6/47, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  35. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/47, 23.56 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  36. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 25/45, 31.15 s, 8.15 tr. b., 4.17 m/s

  37. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  38. Czech Imp Jump Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 13/27, 32.29 s, 14.29 tr. b., 3.78 m/s

  39. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/27, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  40. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/27, 42.01 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  41. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  42. Agility I 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/26, 43.75 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  43. Agility II 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 4/26, 41.55 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  44. Agility III 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/25, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  45. Jumping I 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/27, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  46. Jumping II 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/26, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  47. Jumping III 500, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  49. 1.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/4, 43.64 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  50. 2.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/4, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  51. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  52. VITAR Agility Trial I, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/15, 50.05 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. VITAR Agility Trial II, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/15, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  55. 1.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/4, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  56. 2.zkouška MLA3, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/4, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  57. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  58. Czech Imp Jump Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 17/46, 20.94 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  59. Jumping 1 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/48, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  60. Jumping 2 - Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/48, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  61. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  62. II. Zk LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/7, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  63. I. Zk LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  64. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  65. 1. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/12, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  66. 2. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/12, 28.08 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  67. 3. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  68. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  69. 1. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  71. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  72. 1. Zkouška LA2 neděle, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/8, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  73. 1. Zkouška LA2 sobota, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2 neděle, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  75. 2. Zkouška LA2 sobota, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/9, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  76. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  77. Agility Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 7/24, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  78. Jumping Large, Finrod Frances Wonderfull Dream: 12/24, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  79. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  80. Agility L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 10/28, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. Jumping L, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/29, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  82. Zkouška LA2, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/8, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  84. 1.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 5/10, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  85. 2.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  86. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  87. Agility Trial I, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  88. Agility Trial II, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/5, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  89. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  90. 1. Zkouška LA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/10, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  91. 2. Zkouška LA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/10, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  92. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  93. 1.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/7, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  94. 2.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 3/7, 28.12 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  95. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  96. 1.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 1/5, 27.39 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  97. 2.zkouška MLA1, Finrod Frances Wonderfull Dream: 2/5, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  98. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  99. 1.kvalifikace, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  100. 2.kvalifikace, Finrod Frances Wonderfull Dream: 18/38, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  101. 3.kvalifikace, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  102. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  103. Jumping light, Finrod Frances Wonderfull Dream: 8/15, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  104. Jumping open, Finrod Frances Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  105. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  106. 1. Jumping A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  107. 2. Jumping A2/A3, Gaelica Mintaka: 4/10, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  108. 3. jumping A2/A3, Gaelica Mintaka: 6/10, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  109. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  110. Czech Imp Jump, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  111. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  112. Jumping 2, Gaelica Mintaka: 3/9, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  113. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  114. MLA3 - I., Gaelica Mintaka: 1/2, 45.09 s, 21.09 tr. b., 3.88 m/s

  115. MLA3 - II., Gaelica Mintaka: 2/2, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  117. Jumping I, Isabella Moravské srdce: 8/16, 47.02 s, 17.02 tr. b., 3.25 m/s

  118. Jumping I, Gaelica Mintaka: 11/21, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  119. Jumping II, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  120. Jumping II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  121. Jumping III, Isabella Moravské srdce: 8/16, 39.41 s, 3.41 tr. b., 3.48 m/s

  122. Jumping III, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  123. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  124. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  125. Jumping L, Gaelica Mintaka: 8/24, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  126. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 8/10, 37.46 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  127. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  128. ZK1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  129. Zkouška2, Gaelica Mintaka: 5/6, 34.71 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  130. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  131. Jumping 1 - ML, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  132. Jumping 2 - ML, Gaelica Mintaka: 3/8, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  133. Jumping 3 - ML, Gaelica Mintaka: 2/8, 27.64 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  135. Agility Open ML, Gaelica Mintaka: 8/15, 45.96 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  136. Jumping Open ML, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  137. Jumping Open ML I., Gaelica Mintaka: 10/14, 27.41 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  138. Jumping Open ML II., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  139. ZkA. MLA3, Gaelica Mintaka: 2/5, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  140. ZkA. MLA3 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  141. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  142. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  143. QA5 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  144. QA6 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  145. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  146. QJ5 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  147. QJ6 Jumping, Gaelica Mintaka: 60/87, 50.84 s, 23.84 tr. b., 4.31 m/s

  148. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  149. Agility LA, Gaelica Mintaka: 2/16, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  150. Agility SA, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  151. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 8/16, 33.65 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  152. Jumping SA, Isabella Moravské srdce: 8/15, 44.35 s, 12.35 tr. b., 3.16 m/s

  153. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  154. Zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  155. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  156. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 5/8, 49.31 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  157. 1. zkouška SA SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/7, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  159. 2. zkouška SA SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  160. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  161. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 15/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  162. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: 15/51, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  163. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  164. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: 2/50, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  165. Zkouška neděle LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  166. Zkouška sobota LA3, Gaelica Mintaka: 14/21, 52.87 s, 14.87 tr. b., 3.59 m/s

  167. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  168. 1. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  169. 2. Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/28, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  170. 3. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  171. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  172. 1. běh LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  173. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 4/8, 42.38 s, 5.38 tr. b., 3.47 m/s

  174. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  175. 2. běh LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  176. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  177. Czech Imp Jump, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  178. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  179. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: 24/31, 40.35 s, 11.35 tr. b., 3.35 m/s

  180. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  181. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 5/10, 76.26 s, 29.26 tr. b., 2.44 m/s

  182. AGILITY, Gaelica Mintaka: 10/31, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  183. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 11/19, 65.36 s, 15.36 tr. b., 2.97 m/s

  184. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  185. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 7/10, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.14 m/s

  186. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 11/17, 58.53 s, 15.53 tr. b., 3.09 m/s

  187. JUMPING, Gaelica Mintaka: 16/31, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  188. JUMPING, Gaelica Mintaka: 24/38, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. LA3, Gaelica Mintaka: 10/18, 56.29 s, 9.29 tr. b., 3.7 m/s

  190. LA3, Gaelica Mintaka: 15/21, 71.53 s, 32.53 tr. b., 3.01 m/s

  191. SA1, Isabella Moravské srdce: 2/4, 47.88 s, 4.88 tr. b., 3.05 m/s

  192. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  193. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  194. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  195. 2. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  196. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  197. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  198. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  199. Jumping S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  200. Zkouška_neděle SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 43.25 s, 8.25 tr. b., 3.17 m/s

  201. Zkouška_sobota_01 SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  202. Zkouška_sobota_02 SA1, Isabella Moravské srdce: 1/8, 43.23 s, 8.23 tr. b., 3.26 m/s

  203. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  204. AGILITY DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 26/79, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  205. J Agility, Gaelica Mintaka: 17/53, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  206. J Hra, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  207. J Jumping, Gaelica Mintaka: 25/53, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  208. JUMPING DRUZSTVA, Gaelica Mintaka: 10/79, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  209. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  210. Zkouška II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  211. Zkouška I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  212. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  213. Agility Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  214. Agility Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  215. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  216. Agility Trial, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  217. Jumping Open, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  218. Jumping Open, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  219. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  220. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  221. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  222. Agility 3, Gaelica Mintaka: 82/179, 51.06 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  223. Agility 4, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  224. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  225. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  226. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  227. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  228. Agility II. L, Gaelica Mintaka: 48/92, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  229. Agility I. L, Gaelica Mintaka: 14/94, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  230. Jumping II. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  231. Jumping I. L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  232. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  233. QA1 agility, Gaelica Mintaka: 51/127, 51.87 s, 28.87 tr. b., 3.86 m/s

  234. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  235. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 47/125, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  236. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  237. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: 68/126, 54.26 s, 19.26 tr. b., 3.67 m/s

  238. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 63/122, 42.25 s, 14.25 tr. b., 4.4 m/s

  239. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  240. Agility Trial, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  241. Jumping Trial, Gaelica Mintaka: 5/11, 44.33 s, 22.33 tr. b., 4.24 m/s

  242. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  243. druhá zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  244. druhá zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 3/5, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  245. první zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  246. první zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  247. třetí zkouška LA3, Gaelica Mintaka: 3/8, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  248. třetí zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/5, 53.08 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  249. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  250. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  251. Agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  252. JUMPING L, Gaelica Mintaka: 2/51, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  253. JUMPING S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  254. Zkouška agility LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  255. Zkouška agility SA1, Isabella Moravské srdce: 4/9, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  256. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  257. Ju Agility IV, Gaelica Mintaka: 17/27, 41.78 s, 9.15 tr. b., 4.74 m/s

  258. Ju Agility V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  259. Ju Agility VI, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  260. Ju Jumping IV, Gaelica Mintaka: 18/27, 38.02 s, 21.63 tr. b., 4.29 m/s

  261. Ju Jumping V, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  262. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  263. Nedele LA3 1, Gaelica Mintaka: 4/8, 43.68 s, 8.68 tr. b., 3.73 m/s

  264. Nedele LA3 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  265. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  266. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  267. Agility II, Gaelica Mintaka: 16/36, 49.06 s, 31.72 tr. b., 3.97 m/s

  268. Agility III, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  269. Jumping I, Gaelica Mintaka: 6/36, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  270. Jumping II, Gaelica Mintaka: 5/34, 34.28 s, 0.09 tr. b., 4.99 m/s

  271. Jumping III, Gaelica Mintaka: 20/33, 37.87 s, 13.14 tr. b., 4.41 m/s

  272. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  273. II. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  274. I. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  275. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  276. 1. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  278. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  279. Zk.A II. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  280. Zk.A II. SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  281. ZkA. I. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  282. ZkA. I. SA1, Isabella Moravské srdce: 3/8, 56.39 s, 20.39 tr. b., 2.62 m/s

  283. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  284. 1. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  285. 3. běh SA1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  286. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  287. Czech Imp Jump Large, Gaelica Mintaka: 4/51, 22.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  288. Czech Imp Jump Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  289. Jumping 1 Large, Gaelica Mintaka: 9/51, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  290. Jumping 1 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  291. Jumping 2 Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  292. Jumping 2 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  293. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  294. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: 11/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  295. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: 11/21, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  296. Agility SA neděle, Isabella Moravské srdce: 18/23, 72.23 s, 36.23 tr. b., 2.6 m/s

  297. Agility SA sobota, Isabella Moravské srdce: 14/21, 63.66 s, 26.66 tr. b., 2.95 m/s

  298. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  299. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  300. Jumping SA neděle, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  301. Jumping SA sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  302. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  303. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/7, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. Zkouška SA1 neděle, Isabella Moravské srdce: 7/11, 63.01 s, 23.01 tr. b., 2.87 m/s

  305. Zkouška SA1 sobota, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  306. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  307. Agility Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  308. Agility Squads, Gaelica Mintaka: 22/76, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  309. Hra Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  310. Jumping Ju, Gaelica Mintaka: 27/59, 43.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  311. Jumping Squads, Gaelica Mintaka: 12/75, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  312. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  313. Jumping L, Gaelica Mintaka: 9/24, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  314. Speciál Jumping L, Gaelica Mintaka: 15/24, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  315. Zkouška LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  316. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  317. Horní Počernice, 1. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  318. Horní Počernice, 2. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  319. Horní Počernice, 3. běh, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  320. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  321. QA4 agility, Gaelica Mintaka: 41/99, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  322. QA5 agility, Gaelica Mintaka: 37/97, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  323. QA6 agility, Gaelica Mintaka: 37/95, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  324. QJ4 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  325. QJ5 jumping, Gaelica Mintaka: 38/91, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  326. QJ6 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  327. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  328. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 72/157, 40.61 s, 22.61 tr. b., 3.77 m/s

  329. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  330. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  331. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 61/117, 38.03 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  332. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  333. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 38/121, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  334. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  335. QA1 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  336. QA2 agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  337. QA3 agility, Gaelica Mintaka: 52/130, 45.94 s, 11.94 tr. b., 4.01 m/s

  338. QJ1 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  339. QJ2 jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  340. QJ3 jumping, Gaelica Mintaka: 67/118, 48.74 s, 24.74 tr. b., 3.59 m/s

  341. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  342. 1.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  343. 2.vítězná, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  344. Jumping, Gaelica Mintaka: 6/35, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  345. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  346. Agility LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  347. Agility LA sobota, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  348. Jumping LA neděle, Gaelica Mintaka: 5/18, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  349. Jumping LA sobota, Gaelica Mintaka: 4/19, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  350. Zkouška LA3 neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  351. Zkouška LA3 sobota, Gaelica Mintaka: 2/5, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  352. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  353. Agility 1 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  354. Agility 2 Ju, Gaelica Mintaka: 11/33, 39.13 s, 6.58 tr. b., 4.34 m/s

  355. Agility 3 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  356. Agility 4 Ju, Gaelica Mintaka: 10/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  357. Jumping 1 Ju, Gaelica Mintaka: 21/33, 32.46 s, 12.81 tr. b., 4.59 m/s

  358. Jumping 2 Ju, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  359. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  360. Agility 1, Gaelica Mintaka: 21/128, 50.05 s, 9.05 tr. b., 3.92 m/s

  361. Agility 2, Gaelica Mintaka: 35/128, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  362. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  363. Jumping 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  364. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  365. Agility Trial I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  366. Jumping Trial I, Gaelica Mintaka: 9/24, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  367. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  368. AGILITY, Gaelica Mintaka: 8/57, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  369. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  370. JUMPING, Gaelica Mintaka: 5/57, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  371. JUMPING, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  372. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  373. LA3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  374. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  375. Zkouška 1 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  376. Zkouška 2 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  377. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  378. ZkA. II. LA2, Gaelica Mintaka: 3/28, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  379. ZkA. I. LA2, Gaelica Mintaka: 7/28, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  380. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  381. Agility LA, Gaelica Mintaka: 8/42, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  382. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 11/42, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  383. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  384. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  385. Agility družstva, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  386. Jumping družstva, Gaelica Mintaka: 16/77, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  387. Jumping - junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  388. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  389. 1. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 5/23, 48.4 s, 5.4 tr. b., 3.8 m/s

  390. 2. ZK LA2, Gaelica Mintaka: 3/23, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  391. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  392. AGILITY, Gaelica Mintaka: 3/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  393. JUMPING, Gaelica Mintaka: 13/22, 38.34 s, 13.34 tr. b., 3.78 m/s

  394. LA2, Gaelica Mintaka: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  395. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  396. druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  397. první běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  398. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  399. 1. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 10/20, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  400. 2. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 8/20, 46.77 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  401. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  402. 1.zkouška, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  403. 2.zkouška, Gaelica Mintaka: 2/13, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  404. Jumping Open, Gaelica Mintaka: 13/25, 34.5 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  405. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  406. Druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 1/10, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  407. První běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  408. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  409. 1Q Jumping, Gaelica Mintaka: 71/131, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  410. 2Q Agility, Gaelica Mintaka: 57/139, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  411. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  412. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 19/139, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  413. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Gaelica Mintaka: 39/100, 46.88 s, 10.88 tr. b., 4.14 m/s

  414. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  415. Power & speed A2/A3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  416. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Gaelica Mintaka: 11/103, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  417. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  418. QA3 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  419. QA4 Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  420. QJ3 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  421. QJ4 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  422. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  423. J Agility 1, Gaelica Mintaka: 7/46, 39.4 s, 5.14 tr. b., 4.62 m/s

  424. J Agility 2, Gaelica Mintaka: 10/45, 31.78 s, 5.08 tr. b., 4.75 m/s

  425. J Agility 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  426. J Agility 4, Gaelica Mintaka: 12/44, 43.48 s, 8.49 tr. b., 4.32 m/s

  427. J Jumping 1, Gaelica Mintaka: 24/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  428. J Jumping 2, Gaelica Mintaka: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  429. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  430. QA1 Agility, Gaelica Mintaka: 96/213, 60.54 s, 36.54 tr. b., 3.22 m/s

  431. QA2 Agility, Gaelica Mintaka: 85/204, 50.26 s, 17.26 tr. b., 3.98 m/s

  432. QJ1 Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  433. QJ2 Jumping, Gaelica Mintaka: 27/197, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  434. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  435. Agility I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  436. Agility II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  437. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  438. AGILITY, Gaelica Mintaka: 22/49, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  439. JUMPING, Gaelica Mintaka: 8/49, 27.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  440. Zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  441. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  442. Agility LA, Gaelica Mintaka: 33/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  443. Jumping LA, Gaelica Mintaka: 19/38, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  444. Zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  445. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  446. Agility L - neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  447. Agility L - sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  448. Jumping L - neděle L, Gaelica Mintaka: 17/46, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  449. Jumping L - sobota L, Gaelica Mintaka: 17/48, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  450. LA2 - neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  451. LA2 - sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  452. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  453. LA2 I., Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  454. LA2 II., Gaelica Mintaka: 4/18, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  455. LA2 III., Gaelica Mintaka: 7/18, 33.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  456. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  457. 1. běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  458. 2. běh LA2, Gaelica Mintaka: 2/12, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  459. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  460. Agility, Gaelica Mintaka: 2/72, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  461. Agility - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  462. Jumping, Gaelica Mintaka: 19/72, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  463. Jumping - J, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  464. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  465. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/46, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  466. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  467. Jump neděle L, Gaelica Mintaka: 20/44, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  468. Jump sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  469. Zkouška neděle LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  470. Zkouška sobota LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  471. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  472. Agility 1, Gaelica Mintaka: 89/183, 49.12 s, 11.12 tr. b., 4.03 m/s

  473. Agility 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  474. Jumping 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  475. Jumping 2, Gaelica Mintaka: 50/182, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  476. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  477. Zkouška 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  478. Zkouška 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  479. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  480. Agility III - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  481. Agility II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 17/44, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.71 m/s

  482. Agility I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  483. Agility IV - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  484. Jumping II - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  485. Jumping I - Large - Junioři, Gaelica Mintaka: 8/45, 30.08 s, 0.08 tr. b., 4.82 m/s

  486. SEKVENCE - Large, Gaelica Mintaka: 10/40, 31.99 s, 8.99 tr. b., 3.47 m/s

  487. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  488. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  489. LA2 II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  490. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  491. LA2 I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  492. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  493. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  494. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  495. Zk, Gaelica Mintaka: 6/20, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  496. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  497. LARGE - JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  498. LARGE - JUMPING 2, Gaelica Mintaka: 21/47, 30.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  499. LARGE - JUMPING 3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  500. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  501. LA2 I , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  502. LA2 II , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  503. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  504. Zkouska_sobota_01 LA2, Gaelica Mintaka: 3/15, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  505. Zkouska_sobota_02 LA2, Gaelica Mintaka: 2/15, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  506. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  507. Agility jednotlivci, Gaelica Mintaka: 8/17, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  508. Družstva - Agility, Gaelica Mintaka: 24/58, 47.33 s, 17.33 tr. b., 3.59 m/s

  509. Družstva - Jumping, Gaelica Mintaka: 41/57, 34.49 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  510. Jumping jednotlivci, Gaelica Mintaka: 10/17, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  511. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  512. Agility L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  513. II LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  514. I LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  515. Jumping L L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  516. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  517. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  518. Jumping, Gaelica Mintaka: 10/29, 39.25 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  519. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  520. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  521. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  522. II. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  523. I. LA1, Gaelica Mintaka: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  524. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  525. II. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  526. I. LA1, Gaelica Mintaka: 4/11, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  527. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  528. Zkouška A1 - II LA1, Gaelica Mintaka: 2/27, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  529. Zkouška A1 II LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  530. Zkouška A1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  531. Zkouška A1 I LA1, Gaelica Mintaka: 1/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  532. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  533. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: 11/40, 46.23 s, 22.23 tr. b., 3.35 m/s

  534. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  535. LA1, Gaelica Mintaka: 1/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  536. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  537. Heroutice, 1. běh, Gaelica Mintaka: 9/28, 32.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  538. Heroutice, 2. běh, Gaelica Mintaka: 1/28, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  539. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  540. JUMPING 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  541. JUMPING 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  542. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  543. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  544. AGILITY L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  545. JUMPING L neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  546. JUMPING L sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  547. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  548. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 2/13, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  549. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  550. DĚTI - Agility, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 48.52 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  551. DĚTI - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  552. DĚTI - Jumping, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/20, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  553. DĚTI - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  554. DĚTI - Left or Right, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  555. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  556. Ne-1, Gaelica Mintaka: 1/21, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  557. Ne-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/6, 49.65 s, 2.65 tr. b., 3.18 m/s

  558. Ne-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  559. So-1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 64.88 s, 12.88 tr. b., 2.88 m/s

  560. So-1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  561. So-2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  562. So-3, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  563. So-3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  564. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  565. AGILITY-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  566. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  567. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  568. LA1, Gaelica Mintaka: 4/14, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  569. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  570. Malé finále LA neděle, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  571. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/7, 59.88 s, 20.88 tr. b., 2.67 m/s

  572. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/7, 56.1 s, 14.1 tr. b., 3.03 m/s

  573. Velké finále SA neděle, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 9/21, 53.54 s, 8.54 tr. b., 3.27 m/s

  574. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  575. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Gaelica Mintaka: 20/61, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  576. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Gaelica Mintaka: 28/62, 44.49 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  577. Power a Speed - Hra A1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  578. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  579. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  580. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  581. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  582. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  583. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  584. Jumping, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  585. Jumping , Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  586. LA1, Gaelica Mintaka: 2/7, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  587. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  588. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  589. Agility 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  590. Jumping 1, Gaelica Mintaka: 47/90, 48.45 s, 19.45 tr. b., 3.55 m/s

  591. Zkouška, Gaelica Mintaka: 1/8, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  592. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  593. Agility 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  594. Agility 2 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  595. Agility 3 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  596. Agility 4 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  597. Jumping 1 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  598. Jumping 2 L, Gaelica Mintaka: 2/9, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  599. Sekvence 1 L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  600. Sekvence 2 L, Gaelica Mintaka: 4/7, 34.75 s, 10.75 tr. b., 3.45 m/s

  601. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  602. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  603. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  604. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  605. LA1 - II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  606. LA1 - I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  607. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  608. 1. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  609. 2. zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  610. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  611. LA1 A, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  612. LA1 B, Gaelica Mintaka: 10/23, 41.96 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  613. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  614. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  615. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  616. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  617. JUMPING-L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  618. LA1, Gaelica Mintaka: 3/21, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  619. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  620. Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  621. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  622. Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  623. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  624. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: 11/47, 45.69 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  625. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  626. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  627. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  628. LA1n LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  629. LA1s LA1, Gaelica Mintaka: 9/16, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  630. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  631. Ne-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  632. Ne-2. LA1, Gaelica Mintaka: 9/17, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  633. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  634. So-1. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  635. So-2. LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  636. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  637. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  638. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/17, 39.77 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  639. AGILITY, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  640. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  641. JUMPING 1, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  642. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/16, 46.38 s, 12.38 tr. b., 3.26 m/s

  643. JUMPING 2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/14, 54.82 s, 28.82 tr. b., 2.7 m/s

  644. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/9, 47.75 s, 5.75 tr. b., 3.35 m/s

  645. SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  646. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  647. Agility SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 10/20, 45.23 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  648. Agility SA2 - 2., A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován