Cz En

056912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jakub Diviš

    Člen KA

Pes

  1. Gaelica Mintaka, Border kolie

Výsledky

  1. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  2. ZK1: Diskvalifikován

  3. Zkouška2: 5/6, 34.71 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  4. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  5. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  6. Jumping 2 - ML: 3/8, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Jumping 3 - ML: 2/8, 27.64 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  8. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  9. Agility Open ML: 8/15, 45.96 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  10. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  11. Jumping Open ML I.: 10/14, 27.41 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  12. Jumping Open ML II.: Diskvalifikován

  13. ZkA. MLA3: 2/5, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  14. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  15. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  16. QA4 Agility: Diskvalifikován

  17. QA5 Agility: Diskvalifikován

  18. QA6 Agility: Diskvalifikován

  19. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ6 Jumping: 60/87, 50.84 s, 23.84 tr. b., 4.31 m/s

  22. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  23. Agility LA: 2/16, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. Jumping LA: 8/16, 33.65 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  25. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  27. 1. zkouška LA3: 5/8, 49.31 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  28. 2. zkouška LA3: 3/7, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  29. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  30. Agility neděle L: 15/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  31. Agility sobota L: 15/51, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  32. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  33. Jumping sobota L: 2/50, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  34. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  35. Zkouška sobota LA3: 14/21, 52.87 s, 14.87 tr. b., 3.59 m/s

  36. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  37. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  38. 2. Jumping L: 14/28, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  39. 3. Agility L: Diskvalifikován

  40. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  41. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  42. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  43. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  44. AGILITY: 10/31, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  45. AGILITY: Diskvalifikován

  46. JUMPING: 16/31, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  47. JUMPING: 24/38, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  48. LA3: 10/18, 56.29 s, 9.29 tr. b., 3.7 m/s

  49. LA3: 15/21, 71.53 s, 32.53 tr. b., 3.01 m/s

  50. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  51. AGILITY DRUZSTVA: 26/79, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  52. J Agility: 17/53, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  53. J Hra: Diskvalifikován

  54. J Jumping: 25/53, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  55. JUMPING DRUZSTVA: 10/79, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  56. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  57. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  58. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  59. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  60. Agility Open: Diskvalifikován

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping Open: Diskvalifikován

  63. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  64. Agility 1: Diskvalifikován

  65. Agility 2: Diskvalifikován

  66. Agility 3: 82/179, 51.06 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  67. Agility 4: Diskvalifikován

  68. Agility Trial: Diskvalifikován

  69. Jumping 1: Diskvalifikován

  70. Jumping 2: Diskvalifikován

  71. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  72. Agility II. L: 48/92, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  73. Agility I. L: 14/94, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  74. Jumping II. L: Diskvalifikován

  75. Jumping I. L: Diskvalifikován

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  77. QA1 agility: 51/127, 51.87 s, 28.87 tr. b., 3.86 m/s

  78. QA2 agility: Diskvalifikován

  79. QA3 agility: 47/125, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  80. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  81. QJ2 jumping: 68/126, 54.26 s, 19.26 tr. b., 3.67 m/s

  82. QJ3 jumping: 63/122, 42.25 s, 14.25 tr. b., 4.4 m/s

  83. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  84. Agility Trial: Diskvalifikován

  85. Jumping Trial: 5/11, 44.33 s, 22.33 tr. b., 4.24 m/s

  86. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  87. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. třetí zkouška LA3: 3/8, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  90. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  91. Agility L: Diskvalifikován

  92. JUMPING L: 2/51, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  93. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  94. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  95. Ju Agility IV: 17/27, 41.78 s, 9.15 tr. b., 4.74 m/s

  96. Ju Agility V: Diskvalifikován

  97. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  98. Ju Jumping IV: 18/27, 38.02 s, 21.63 tr. b., 4.29 m/s

  99. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  100. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  101. Nedele LA3 1: 4/8, 43.68 s, 8.68 tr. b., 3.73 m/s

  102. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  103. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  104. Agility I: Diskvalifikován

  105. Agility II: 16/36, 49.06 s, 31.72 tr. b., 3.97 m/s

  106. Agility III: Diskvalifikován

  107. Jumping I: 6/36, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  108. Jumping II: 5/34, 34.28 s, 0.09 tr. b., 4.99 m/s

  109. Jumping III: 20/33, 37.87 s, 13.14 tr. b., 4.41 m/s

  110. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  111. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  114. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  117. Zk.A II. LA3: Diskvalifikován

  118. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  119. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  120. Czech Imp Jump Large: 4/51, 22.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  121. Jumping 1 Large: 9/51, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  122. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  123. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  124. Agility LA neděle: 11/21, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  125. Agility LA sobota: 11/21, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  126. Jumping LA neděle: 5/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  127. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA3 sobota: 2/7, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  130. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  131. Agility Ju: Diskvalifikován

  132. Agility Squads: 22/76, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  133. Hra Ju: Diskvalifikován

  134. Jumping Ju: 27/59, 43.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  135. Jumping Squads: 12/75, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  136. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  137. Jumping L: 9/24, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  138. Speciál Jumping L: 15/24, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  139. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  141. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  142. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  143. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  144. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  145. QA4 agility: 41/99, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  146. QA5 agility: 37/97, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  147. QA6 agility: 37/95, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  148. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  149. QJ5 jumping: 38/91, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  150. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  151. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  152. 1Q Jumping: 72/157, 40.61 s, 22.61 tr. b., 3.77 m/s

  153. 2Q Agility: Diskvalifikován

  154. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  155. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 61/117, 38.03 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  156. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  157. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 38/121, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  158. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  159. QA1 agility: Diskvalifikován

  160. QA2 agility: Diskvalifikován

  161. QA3 agility: 52/130, 45.94 s, 11.94 tr. b., 4.01 m/s

  162. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  163. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  164. QJ3 jumping: 67/118, 48.74 s, 24.74 tr. b., 3.59 m/s

  165. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  166. 1.vítězná: Diskvalifikován

  167. 2.vítězná: Diskvalifikován

  168. Jumping: 6/35, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  169. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  170. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  171. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  172. Jumping LA neděle: 5/18, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  173. Jumping LA sobota: 4/19, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  174. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  175. Zkouška LA3 sobota: 2/5, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  177. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  178. Agility 2 Ju: 11/33, 39.13 s, 6.58 tr. b., 4.34 m/s

  179. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  180. Agility 4 Ju: 10/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  181. Jumping 1 Ju: 21/33, 32.46 s, 12.81 tr. b., 4.59 m/s

  182. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  183. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  184. Agility 1: 21/128, 50.05 s, 9.05 tr. b., 3.92 m/s

  185. Agility 2: 35/128, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  186. Jumping 1: Diskvalifikován

  187. Jumping 2: Diskvalifikován

  188. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  189. Agility Trial I: Diskvalifikován

  190. Jumping Trial I: 9/24, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  191. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  192. AGILITY: 8/57, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  193. AGILITY: Diskvalifikován

  194. JUMPING: 5/57, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  195. JUMPING: Diskvalifikován

  196. LA3: Diskvalifikován

  197. LA3: Diskvalifikován

  198. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  199. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  200. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  202. ZkA. II. LA2: 3/28, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  203. ZkA. I. LA2: 7/28, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  204. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  205. Agility LA: 8/42, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  206. Jumping LA: 11/42, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  207. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  209. Agility družstva: Diskvalifikován

  210. Jumping družstva: 16/77, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  211. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  212. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  213. 1. ZK LA2: 5/23, 48.4 s, 5.4 tr. b., 3.8 m/s

  214. 2. ZK LA2: 3/23, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  215. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  216. AGILITY: 3/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  217. JUMPING: 13/22, 38.34 s, 13.34 tr. b., 3.78 m/s

  218. LA2: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  219. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  220. druhý běh LA2: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  221. první běh LA2: Diskvalifikován

  222. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  223. 1. zkouška LA2: 10/20, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  224. 2. zkouška LA2: 8/20, 46.77 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  225. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  226. 1.zkouška: Diskvalifikován

  227. 2.zkouška: 2/13, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  228. Jumping Open: 13/25, 34.5 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  229. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  230. Druhý běh LA2: 1/10, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  231. První běh LA2: Diskvalifikován

  232. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  233. 1Q Jumping: 71/131, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  234. 2Q Agility: 57/139, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  235. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  236. Družstva - Jumping: 19/139, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  237. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 39/100, 46.88 s, 10.88 tr. b., 4.14 m/s

  238. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  239. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  240. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 11/103, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  241. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  242. QA3 Agility: Diskvalifikován

  243. QA4 Agility: Diskvalifikován

  244. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  245. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  246. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  247. J Agility 1: 7/46, 39.4 s, 5.14 tr. b., 4.62 m/s

  248. J Agility 2: 10/45, 31.78 s, 5.08 tr. b., 4.75 m/s

  249. J Agility 3: Diskvalifikován

  250. J Agility 4: 12/44, 43.48 s, 8.49 tr. b., 4.32 m/s

  251. J Jumping 1: 24/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  252. J Jumping 2: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  253. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  254. QA1 Agility: 96/213, 60.54 s, 36.54 tr. b., 3.22 m/s

  255. QA2 Agility: 85/204, 50.26 s, 17.26 tr. b., 3.98 m/s

  256. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  257. QJ2 Jumping: 27/197, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  258. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  259. Agility I: Diskvalifikován

  260. Agility II: Diskvalifikován

  261. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  262. AGILITY: 22/49, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  263. JUMPING: 8/49, 27.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  264. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  265. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  266. Agility LA: 33/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  267. Jumping LA: 19/38, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  268. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  269. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  270. Agility L - neděle L: Diskvalifikován

  271. Agility L - sobota L: Diskvalifikován

  272. Jumping L - neděle L: 17/46, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  273. Jumping L - sobota L: 17/48, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  274. LA2 - neděle LA2: Diskvalifikován

  275. LA2 - sobota LA2: Diskvalifikován

  276. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  277. LA2 I.: Diskvalifikován

  278. LA2 II.: 4/18, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  279. LA2 III.: 7/18, 33.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  280. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  281. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  282. 2. běh LA2: 2/12, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  283. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  284. Agility: 2/72, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  285. Agility - J: Diskvalifikován

  286. Jumping: 19/72, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  287. Jumping - J: Diskvalifikován

  288. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  289. Agility neděle L: 11/46, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  290. Agility sobota L: Diskvalifikován

  291. Jump neděle L: 20/44, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  292. Jump sobota L: Diskvalifikován

  293. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  294. Zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  295. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  296. Agility 1: 89/183, 49.12 s, 11.12 tr. b., 4.03 m/s

  297. Agility 2: Diskvalifikován

  298. Jumping 1: Diskvalifikován

  299. Jumping 2: 50/182, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  300. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  301. Zkouška 1: Diskvalifikován

  302. Zkouška 2: Diskvalifikován

  303. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  304. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  305. Agility II - Large - Junioři: 17/44, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.71 m/s

  306. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  307. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  308. Jumping II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  309. Jumping I - Large - Junioři: 8/45, 30.08 s, 0.08 tr. b., 4.82 m/s

  310. SEKVENCE - Large: 10/40, 31.99 s, 8.99 tr. b., 3.47 m/s

  311. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  312. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  313. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  314. LA2 I LA2: Diskvalifikován

  315. LA2 I LA2: Diskvalifikován

  316. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  317. Agility: Diskvalifikován

  318. Jumping: Diskvalifikován

  319. Zk: 6/20, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  320. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  321. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  322. LARGE - JUMPING 2: 21/47, 30.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  323. LARGE - JUMPING 3: Diskvalifikován

  324. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  325. LA2 I : Diskvalifikován

  326. LA2 II : Diskvalifikován

  327. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  328. Zkouska_sobota_01 LA2: 3/15, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  329. Zkouska_sobota_02 LA2: 2/15, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  330. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  331. Agility jednotlivci: 8/17, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  332. Družstva - Agility: 24/58, 47.33 s, 17.33 tr. b., 3.59 m/s

  333. Družstva - Jumping: 41/57, 34.49 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  334. Jumping jednotlivci: 10/17, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  335. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  336. Agility L L: Diskvalifikován

  337. II LA1 LA1: Diskvalifikován

  338. I LA1 LA1: Diskvalifikován

  339. Jumping L L: Diskvalifikován

  340. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  341. Agility: Diskvalifikován

  342. Jumping: 10/29, 39.25 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  343. LA1: Diskvalifikován

  344. LA1: Diskvalifikován

  345. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  346. II. LA1: Diskvalifikován

  347. I. LA1: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  348. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  349. II. LA1: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  350. I. LA1: 4/11, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  351. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  352. Zkouška A1 - II LA1: 2/27, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  353. Zkouška A1 II LA1: 1/27, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  354. Zkouška A1 - I LA1: Diskvalifikován

  355. Zkouška A1 I LA1: 1/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  356. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  357. JUMPING 1: 11/40, 46.23 s, 22.23 tr. b., 3.35 m/s

  358. JUMPING 2: Diskvalifikován

  359. LA1: 1/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  360. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  361. Heroutice, 1. běh: 9/28, 32.08 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  362. Heroutice, 2. běh: 1/28, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  363. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  364. JUMPING 1: Diskvalifikován

  365. JUMPING 2: Diskvalifikován

  366. LA1: Diskvalifikován

  367. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  368. AGILITY L sobota L: Diskvalifikován

  369. JUMPING L neděle L: Diskvalifikován

  370. JUMPING L sobota L: Diskvalifikován

  371. LA1n LA1: Diskvalifikován

  372. LA1s LA1: 2/13, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  373. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  374. DĚTI - Agility: Diskvalifikován

  375. DĚTI - Jumping: Diskvalifikován

  376. DĚTI - Left or Right: Diskvalifikován

  377. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  378. Ne-1: 1/21, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  379. Ne-2: Diskvalifikován

  380. So-1: Diskvalifikován

  381. So-2: Diskvalifikován

  382. So-3: Diskvalifikován

  383. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  384. AGILITY-L: Diskvalifikován

  385. JUMPING-L: Diskvalifikován

  386. JUMPING-L: Diskvalifikován

  387. LA1: 4/14, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  388. LA1: Diskvalifikován

  389. Malé finále LA neděle: Diskvalifikován

  390. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  391. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo: 20/61, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  392. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo: 28/62, 44.49 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  393. Power a Speed - Hra A1: Diskvalifikován

  394. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  395. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  396. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  397. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  398. Agility: Diskvalifikován

  399. Agility: Diskvalifikován

  400. Jumping: Diskvalifikován

  401. Jumping : Diskvalifikován

  402. LA1: 2/7, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  403. LA1: Diskvalifikován

  404. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  405. Agility 1: Diskvalifikován

  406. Jumping 1: 47/90, 48.45 s, 19.45 tr. b., 3.55 m/s

  407. Zkouška: 1/8, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  408. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  409. Agility 1 L: Diskvalifikován

  410. Agility 2 L: Diskvalifikován

  411. Agility 3 L: Diskvalifikován

  412. Agility 4 L: 2/9, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  413. Jumping 1 L: 2/9, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  414. Jumping 2 L: 2/9, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  415. Sekvence 1 L: Diskvalifikován

  416. Sekvence 2 L: 4/7, 34.75 s, 10.75 tr. b., 3.45 m/s

  417. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  418. LA1 - II LA1: Diskvalifikován

  419. LA1 - I LA1: Diskvalifikován

  420. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  421. LA1 - II LA1: Diskvalifikován

  422. LA1 - I LA1: Diskvalifikován

  423. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  424. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  425. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  426. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  427. LA1 A: Diskvalifikován

  428. LA1 B: 10/23, 41.96 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  429. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  430. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  431. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  432. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  433. JUMPING-L: Diskvalifikován

  434. LA1: 3/21, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  435. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  436. Agility L: Diskvalifikován

  437. Jumping L: Diskvalifikován

  438. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  439. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  440. Agility neděle L: 11/47, 45.69 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  441. Agility sobota L: Diskvalifikován

  442. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  443. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  444. LA1n LA1: Diskvalifikován

  445. LA1s LA1: 9/16, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  446. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  447. Ne-1. LA1: Diskvalifikován

  448. Ne-2. LA1: 9/17, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  449. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  450. So-1. LA1: Diskvalifikován

  451. So-2. LA1: Diskvalifikován

  452. So-Jumping L: Diskvalifikován