Cz En

QA4 Agility

  1. Datum: 08. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 102.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 38.54 5.71 V V
2 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.93 5.65 V V
3 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 40.78 5.39 V V
4 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 41.21 5.34 V V
5 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 0 0 0.0 0.0 41.74 5.27 V V
6 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 42.13 5.22 V V
7 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 42.58 5.17 V V
8 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 42.82 5.14 V V
9 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 42.9 5.13 V V
10 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 0 0 0.0 0.0 43.15 5.1 V V
11 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 43.96 5.0 V V
12 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 44.33 4.96 V V
13 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 47.14 4.67 V V
14 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 40.21 5.47 V V
15 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 41.13 5.35 V V
16 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 41.5 5.3 V V
17 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 41.74 5.27 V V
18 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 42.68 5.15 V V
19 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 1 0.0 5.0 44.4 4.95 V V
20 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 44.43 4.95 V V
21 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 1 0 0.0 5.0 44.58 4.93 V V
22 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 1 0 0.0 5.0 45.52 4.83 V V
23 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 0 1 0.0 5.0 46.71 4.71 V V
24 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 47.36 4.65 V V
25 064218 Erik Dančišák Baddy 0 1 0.0 5.0 48.32 4.55 V V
26 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 1 0 0.21 5.21 49.21 4.47 V V
27 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.48 5.48 49.48 4.45 V V
28 029315 Adéla Karbusová Brixiee 0 1 2.47 7.47 51.47 4.27 VD VD
29 073214 Kateřina Košárková Airy 1 0 2.95 7.95 51.95 4.23 VD VD
30 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 1 3.38 8.38 52.38 4.2 VD VD
31 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 40.89 5.38 VD VD
32 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 2 0 0.0 10.0 41.66 5.28 VD VD
33 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 2 0 0.0 10.0 42.33 5.2 VD VD
34 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 43.13 5.1 VD VD
35 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 2 0 0.0 10.0 44.17 4.98 VD VD
36 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 46.17 4.76 VD VD
37 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 1 0.0 10.0 47.11 4.67 VD VD
38 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 1 0.0 10.0 48.35 4.55 VD VD
39 067515 Lucie Jirmanová Argo 2 0 1.03 11.03 50.03 4.4 VD VD
40 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 2 1 0.0 15.0 48.81 4.51 VD VD
41 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 4 0 0.0 20.0 41.85 5.26 D D
42 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 3 1 0.0 20.0 44.83 4.91 D D
43 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 4 0 0.0 20.0 46.14 4.77 D D
44 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 3 1 0.0 20.0 47.32 4.65 D D
45 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 4 0 3.82 23.82 52.82 4.17 D D
46 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 5 1 0.0 30.0 46.26 4.76 BO BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010017 Nina Zdražilová Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO