Cz En

087718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Aldersová

    Člen KA

Pes

  1. A’Drive Acheron Gelaron, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  2. Zk Agility I: Diskvalifikován

  3. Zk Agility II: 4/10, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  4. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  5. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  6. Jumping LA neděle: 6/38, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  7. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  8. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  9. ZkA I: 7/19, 33.79 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  10. ZkA II: 3/19, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  11. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  12. JUMPING I.: Diskvalifikován

  13. JUMPING II.: Diskvalifikován

  14. JUMPING III.: 15/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  15. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  16. ZkA I: 4/10, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  17. ZkA II: 1/10, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  18. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  19. TRIAL I.: Diskvalifikován

  20. TRIAL II.: 7/18, 33.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  21. TRIAL III.: 1/17, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  22. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  23. AgilityL: 14/34, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  24. JumpingL: 20/35, 38.87 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. ZkouškaLA2: 5/16, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  26. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  27. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  29. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  30. Agility Zk I: Diskvalifikován

  31. Agility Zk II: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  32. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  33. Agility Open: Diskvalifikován

  34. Agility Zk: 1/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  35. Jumping Open: Diskvalifikován

  36. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  37. 1. Zkouška LA1: 2/14, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. 2. Zkouška LA1: 4/14, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  39. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  40. Zkouška II. LA1: 1/11, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  41. Zkouška I. LA1: 1/11, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  42. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  43. Agility open L: Diskvalifikován

  44. Jumping open L: 9/20, 60.56 s, 34.56 tr. b., 2.96 m/s

  45. Tuneliáda L: 15/17, 27.05 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  46. Zkouška LA1: 4/8, 44.5 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  47. Zkouška LA1 2: 3/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  48. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  49. Agility LA: 6/33, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  50. Jumping L: Diskvalifikován

  51. LA 1: 5/14, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  53. QA4 Agility: Diskvalifikován

  54. QA5 Agility: Diskvalifikován

  55. QA6 Agility: 36/93, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  57. QJ5 Jumping: 45/94, 43.83 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  58. QJ6 Jumping: 47/87, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  59. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  60. Agility Trial I: 6/19, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  61. Agility Trial II: 5/19, 55.55 s, 22.55 tr. b., 3.31 m/s

  62. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  63. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA1: 2/16, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s