Cz En

087718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Aldersová

    Člen KA

Pes

  1. A’Drive Acheron Gelaron, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  2. zkouška LA3 1: 1/10, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  3. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  4. zkouška LA3 3: 3/8, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  5. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  6. Agility Trial I: Diskvalifikován

  7. Agility Trial II: 1/3, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  9. Agility I: 31/80, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  10. Agility II: 21/73, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. Jumping I: 44/80, 43.35 s, 6.35 tr. b., 4.27 m/s

  12. Jumping II: Diskvalifikován

  13. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  14. Agility Trial I: 5/6, 30.09 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. Agility Trial II: 2/6, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  16. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  17. TRIAL I.: 2/17, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  18. TRIAL II.: 4/17, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  19. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  20. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  21. I zkouška A2 L: 4/12, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  22. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  23. TRIAL I.: 1/8, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  24. TRIAL II.: 4/8, 49.78 s, 13.78 tr. b., 3.33 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  26. 1. Zkouška A2 L: 5/8, 34.05 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  27. 2. Zkouška A2 L: 2/8, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  28. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  29. Zk Agility I: Diskvalifikován

  30. Zk Agility II: 4/10, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  31. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  32. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  33. Jumping LA neděle: 6/38, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  35. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  36. ZkA I: 7/19, 33.79 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  37. ZkA II: 3/19, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  38. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  39. JUMPING I.: Diskvalifikován

  40. JUMPING II.: Diskvalifikován

  41. JUMPING III.: 15/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  42. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  43. ZkA I: 4/10, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  44. ZkA II: 1/10, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  45. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  46. TRIAL I.: Diskvalifikován

  47. TRIAL II.: 7/18, 33.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  48. TRIAL III.: 1/17, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  49. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  50. AgilityL: 14/34, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  51. JumpingL: 20/35, 38.87 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  52. ZkouškaLA2: 5/16, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  54. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  56. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  57. Agility Zk I: Diskvalifikován

  58. Agility Zk II: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  59. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  60. Agility Open: Diskvalifikován

  61. Agility Zk: 1/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  62. Jumping Open: Diskvalifikován

  63. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  64. 1. Zkouška LA1: 2/14, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  65. 2. Zkouška LA1: 4/14, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  66. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  67. Zkouška II. LA1: 1/11, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  68. Zkouška I. LA1: 1/11, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  70. Agility open L: Diskvalifikován

  71. Jumping open L: 9/20, 60.56 s, 34.56 tr. b., 2.96 m/s

  72. Tuneliáda L: 15/17, 27.05 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  73. Zkouška LA1: 4/8, 44.5 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  74. Zkouška LA1 2: 3/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  75. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  76. Agility LA: 6/33, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  77. Jumping L: Diskvalifikován

  78. LA 1: 5/14, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  80. QA4 Agility: Diskvalifikován

  81. QA5 Agility: Diskvalifikován

  82. QA6 Agility: 36/93, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  83. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  84. QJ5 Jumping: 45/94, 43.83 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  85. QJ6 Jumping: 47/87, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  86. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  87. Agility Trial I: 6/19, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  88. Agility Trial II: 5/19, 55.55 s, 22.55 tr. b., 3.31 m/s

  89. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  90. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška LA1: 2/16, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s