Cz En

Finále Agility

  1. Datum: 15. 08. 2020
  2. Závod: Ratenice - "Large speciál" 2. ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 97.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 34.51 5.59 V V
2 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 34.68 5.57 V V
3 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 36.59 5.27 V V
4 081818 Karolína Válová Everest Mountain Plush Berry 0 0 0.0 0.0 36.81 5.24 V V
5 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.55 4.88 V V
6 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.3 4.79 V V
7 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 35.09 5.5 V V
8 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 1 0.0 5.0 35.86 5.38 V V
9 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 38.29 5.04 V V
10 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.04 4.94 V V
11 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 1 0 0.0 5.0 40.47 4.77 V V
12 093614 Luboš Slavík Astor 2 0 0.0 10.0 35.68 5.41 VD VD
13 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 2 0 0.0 10.0 41.94 4.6 VD VD
14 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 2 0.48 20.48 44.48 4.34 D D
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013919 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO