Cz En

013919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Oberleitnerová, VERADA

    Člen KA

Pes

  1. Caramelka Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  3. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  4. 1. Zkouška MLA1: 1/4, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  5. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  6. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  7. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  8. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  11. Druhá zkouška: 1/2, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  12. První zkouška: Diskvalifikován

  13. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  14. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/16, 20.3 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  15. Jumping 1 - MiniLarge: 11/16, 43.13 s, 13.13 tr. b., 4.2 m/s

  16. Jumping 2 - MiniLarge: 1/16, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  17. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  18. Agility L: Diskvalifikován

  19. Jumping L: 2/25, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  20. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  21. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  22. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 17/28, 32.26 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  23. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  24. Jelení Jumping L: 12/29, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  25. Jumping Short L Jacob & Joseph: 15/29, 27.24 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  27. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  30. Finále Agility: Diskvalifikován

  31. Jumping 1: 22/53, 33.11 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  32. Jumping 2: 19/53, 35.52 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  33. Jumping 3: 3/52, 31.28 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  34. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  35. 1. Jumping L: 5/21, 24.02 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  36. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. 2. Jumping L: 9/20, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  40. Jumping 1: Diskvalifikován

  41. Jumping 2: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  43. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 : Diskvalifikován

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  47. Jump Zk LA1 I.: Diskvalifikován

  48. Jump Zk LA1 II.: 1/11, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  50. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/17, 20.32 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  51. Jumping 1 - MiniLarge: 8/18, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  53. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  54. LA1 1zk: Diskvalifikován

  55. LA1 2zk: Diskvalifikován

  56. LA1 3zk: 2/14, 27.16 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  57. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  58. Jumping II. large: Diskvalifikován