Jumping 1

  1. Datum: 04. 01. 2020
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 33.34 5.52 V
2 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 32.24 5.71 V
3 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 33.48 5.5 V
4 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 39.65 4.64 V
5 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai 1 0 0.0 5.0 40.93 4.5 V
6 025416 Anežka Jislová Briky 0 1 0.0 5.0 41.29 4.46 V
7 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 2 0.0 20.0 39.01 4.72 D
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Małgorzata Kuźminska Kayah Lorwet - "Kaja" DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Wioletta Suterska Beria Marshall Dogs FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027019 Tomáš Vízner Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047816 Sebastián Bohun Yasmin Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061419 Pavlína Bohunová I'm New Hipolyta Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087116 Hana Veselá Endy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013919 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO