Cz En

003915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Adam, Awesome Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Nothing Is Impossible, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  2. 1. Zkouška LA3: 3/6, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  3. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA3: 3/6, 36.35 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: 10/39, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  8. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  9. Agility Spokojeného psa L: 24/34, 25.29 s, 10.0 tr. b., 6.17 m/s

  10. Jacob & Joseph Jumping L: 13/33, 20.91 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  11. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  12. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  14. Czech Imp Jump: 8/31, 19.1 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  15. Jumping 1: 1/31, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  16. Jumping 2 : 2/31, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  17. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  18. Czech Imp Jump Large: 3/35, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  19. Jumping 1 - Large: 5/37, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  20. Jumping 2 - Large: 4/37, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  21. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  22. 1.Zkouška LA3: 6/14, 35.52 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  23. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Jumping L: 12/30, 32.01 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  26. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  31. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  32. III. jumping L: 8/31, 21.58 s, 5.0 tr. b., 7.09 m/s

  33. II. jumping L: Diskvalifikován

  34. I. jumping L: 12/32, 32.86 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  35. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  36. Jumping 1: 2/63, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  37. Jumping 3: 20/60, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  38. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  39. LA3 - I.: 2/12, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  40. LA3 - II.: 1/12, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  42. Jumping 3 - L: 1/12, 26.18 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  43. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  44. LA3_1: Diskvalifikován

  45. LA3_2: Diskvalifikován

  46. LA3_3: Diskvalifikován

  47. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  48. Agility 1: Diskvalifikován

  49. Agility 2: 57/222, 40.35 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  50. Agility 3: Diskvalifikován

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Ne. - Agility II. L: 17/105, 40.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  55. Ne. - Jumping II. L: 1/96, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  56. So. - Agility I. L: 20/105, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  57. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  58. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  59. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  61. QA4 Agility: Diskvalifikován

  62. QA5 Agility: 33/96, 40.82 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  63. QA6 Agility: 51/93, 36.91 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  64. QJ4 Jumping: 18/96, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  65. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ6 Jumping: 55/87, 34.47 s, 15.0 tr. b., 6.35 m/s

  67. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  68. Finále large : 7/9, 26.35 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  69. Jumping II. large: 3/20, 25.51 s, 5.0 tr. b., 6.39 m/s

  70. Jumping I. large: 3/19, 31.6 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  71. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  72. QA1 agility: 19/123, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  73. QA2 agility: Diskvalifikován

  74. QA3 agility: Diskvalifikován

  75. QJ1 jumping: 82/123, 35.51 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  76. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  77. QJ3 jumping: 54/111, 34.1 s, 20.0 tr. b., 5.87 m/s

  78. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: 2/169, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  82. Jumping II: Diskvalifikován

  83. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  84. LA3 I.: Diskvalifikován

  85. LA3 II.: Diskvalifikován

  86. LA3 III.: 12/21, 35.55 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  87. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  88. III.jumping L: Diskvalifikován

  89. II. jumping L: 11/32, 32.21 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  90. I. jumping L: 8/32, 28.77 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  91. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Agility DRUZSTVA: 37/97, 36.59 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  94. Jumping: 31/97, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  95. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  97. Agility 1: 43/212, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  98. Agility 2: Diskvalifikován

  99. Agility 3: Diskvalifikován

  100. Agility 4: 58/191, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  101. Agility Trial: Diskvalifikován

  102. Jumping 1: 63/214, 37.21 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  103. Jumping 2: Diskvalifikován

  104. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  105. Agility I. L: 2/94, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  106. Jumping II. L: Diskvalifikován

  107. Jumping I. L: 14/94, 31.92 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  108. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  109. QA4 Agility: Diskvalifikován

  110. QA5 Agility: 63/93, 40.61 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  111. QA6 Agility: 18/88, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  112. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ5 Jumping: 37/90, 36.02 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  114. QJ6 Jumping: 1/77, 29.74 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  115. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  116. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  117. 2. běh LA3: 1/7, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  118. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  119. QA1 agility: Diskvalifikován

  120. QA2 agility: 57/125, 40.26 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  121. QA3 agility: 40/125, 33.14 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  122. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  123. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  124. QJ3 jumping: 21/122, 39.5 s, 1.5 tr. b., 4.71 m/s

  125. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  126. Agility Trial: 6/13, 39.0 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  127. Jumping Trial: Diskvalifikován

  128. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  129. Agility L: Diskvalifikován

  130. Jumping L: 15/21, 39.44 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  131. Zkouška LA3: 4/12, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  132. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  133. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška LA3: 2/14, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  135. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  136. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  143. I Agility Open: Diskvalifikován

  144. II Agility Open: 43/137, 38.17 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  145. II Jumping Open: Diskvalifikován

  146. I Jumping Open: Diskvalifikován

  147. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  148. Zkoukša 1 LA2: 1/21, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  149. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  150. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  151. AGILITY: 17/50, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  152. AGILITY: Diskvalifikován

  153. JUMPING: Diskvalifikován

  154. JUMPING: Diskvalifikován

  155. LA2: Diskvalifikován

  156. LA2: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  158. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška LA2: 1/21, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  160. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  161. Jumping LA neděle: 5/58, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  162. Jumping LA sobota: 44/61, 26.23 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  163. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  164. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  165. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  166. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  167. II. zkouška LA2: 4/30, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  168. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. I. zkouška LA2: 10/29, 35.38 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  170. I. zkouška LA2: 6/30, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  172. AGILITY: 12/38, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  173. AGILITY: Diskvalifikován

  174. JUMPING: 16/39, 32.86 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  175. JUMPING: Diskvalifikován

  176. LA2: Diskvalifikován

  177. LA2: Diskvalifikován

  178. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  179. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  180. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  181. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  182. Agility družstev: 21/88, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  183. Agility jednotlivců: 14/87, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  184. Jumping družstev: Diskvalifikován

  185. Jumping jednotlivců: 26/87, 34.47 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  186. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  187. Zkouška LA2: 1/10, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  188. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  189. Zkouška II LA2: 17/28, 37.8 s, 35.0 tr. b., 4.6 m/s

  190. Zkouška I LA2: 2/28, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  191. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  192. Agility - Ne: Diskvalifikován

  193. Agility - So: Diskvalifikován

  194. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  195. Jumping - So: 6/97, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  196. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  197. QA4 agility: Diskvalifikován

  198. QA5 agility: Diskvalifikován

  199. QA6 agility: 44/95, 34.7 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  200. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  201. QJ5 jumping: 27/91, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  202. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  203. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  204. QA1 agility: Diskvalifikován

  205. QA2 agility: 37/127, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  206. QA3 agility: Diskvalifikován

  207. QJ1 jumping: 24/135, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  208. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  209. QJ3 jumping: 62/118, 43.51 s, 14.51 tr. b., 4.02 m/s

  210. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  211. Zkouška LA2: 5/17, 45.64 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  212. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  213. Agility open L: Diskvalifikován

  214. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  215. I. zkouška LA2: 2/18, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  216. Jumping open L: Diskvalifikován

  217. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  218. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  219. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. IV. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  223. Jumping_1: 1/39, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  224. Jumping_2: Diskvalifikován

  225. Jumping_3: 10/39, 25.7 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  226. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  227. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  229. II. zkouška LA2: 2/23, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  230. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  231. I. zkouška LA2: 1/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  232. I. zkouška LA2: 4/25, 33.24 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  233. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  234. Agility 1: Diskvalifikován

  235. Agility 2: 1/128, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  236. Jumping 1: 66/128, 29.9 s, 20.0 tr. b., 5.99 m/s

  237. Jumping 2: Diskvalifikován

  238. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  239. Agility Trial I: Diskvalifikován

  240. Jumping Trial I: 8/27, 28.06 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  241. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  242. AGILITY: 19/52, 32.95 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  243. JUMPING: Diskvalifikován

  244. LA2: Diskvalifikován

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  246. Agility: 16/43, 41.14 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  247. Agility: Diskvalifikován

  248. Jumping: 11/46, 32.46 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  249. Jumping: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  251. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  252. Czech Imp Jump Large: 11/43, 17.74 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  253. Jumping 1 Large: 5/43, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  254. Jumping 2 Large: 5/43, 27.34 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  255. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  256. Jumping LA sobota: 16/66, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  257. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  258. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  259. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  260. Jumping 2 Large: 3/49, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  261. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  262. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  263. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  264. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  265. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  266. druhý běh LA2: 3/13, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  267. první běh LA2: 1/13, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  268. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  269. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  270. Zkouška I. LA2: 3/22, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  271. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  272. 1. zkouška LA1: 1/18, 27.31 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  273. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  274. QA5 Agility: Diskvalifikován

  275. QA6 Agility: Diskvalifikován

  276. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  277. QJ6 Jumping: 49/182, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  278. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  279. Agility So Large: Diskvalifikován

  280. Jumping Ne Large: 26/37, 32.06 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  281. Jumping So Large: Diskvalifikován

  282. LA1 Ne: Diskvalifikován

  283. LA1 So: 4/10, 48.0 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  284. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  285. QA3 Agility: Diskvalifikován

  286. QA4 Agility: Diskvalifikován

  287. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  288. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  289. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  290. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  291. Zkouska II LA1: 4/8, 38.0 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  292. Zkouska I LA1: Diskvalifikován

  293. Zkouska IV LA1: 5/15, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  294. Zkouska VI LA1: Diskvalifikován

  295. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  296. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  297. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  299. 3. zkouška LA1: 1/14, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  300. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  301. Agility: 38/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  302. Agility 2: 36/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  303. Jumping: 27/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  304. Jumping 2: 21/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  305. Zkouška: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  306. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  307. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  308. Zkouška II LA1: 9/16, 31.96 s, 30.0 tr. b., 4.72 m/s

  309. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  310. Zkouska IV LA1: 2/12, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  311. Zkouska VI LA1: Diskvalifikován

  312. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  313. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  314. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  315. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  316. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  317. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  318. Jumping 1 Large: 5/54, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  319. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  320. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  321. Czech Imp Jump Large: 22/49, 23.57 s, 10.87 tr. b., 4.33 m/s

  322. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  323. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  324. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  325. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  326. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  327. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  328. Zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  329. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován