Cz En

I. jumping L

  1. Datum: 17. 08. 2019
  2. Závod: Dobříš - Dobříšský trojskok
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 0 0 0.0 0.0 34.37 5.5 V V
2 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.04 5.39 V V
3 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 36.77 5.14 V V
4 022014 Hana Světelská Bat Colors of the Wind 0 0 0.0 0.0 41.05 4.6 V V
5 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 0 0.0 5.0 32.62 5.79 V V
6 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 33.45 5.65 V V
7 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 33.81 5.59 V V
8 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.63 5.16 V V
9 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 1 0.0 5.0 39.65 4.77 V V
10 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 1 0 2.32 7.32 50.32 3.76 VD VD
11 052917 Markéta Vajnerová Bairrada z Brzáneckých vinohradů 0 1 4.29 9.29 52.29 3.61 VD VD
12 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 2 0 0.0 10.0 32.86 5.75 VD VD
13 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 1 0.0 10.0 36.23 5.22 VD VD
14 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 2 0.0 10.0 41.68 4.53 VD VD
15 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 3 0 0.0 15.0 35.24 5.36 VD VD
16 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 1 0.0 15.0 36.8 5.14 VD VD
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023619 Kateřina Háse Tim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085917 Eliška Hornofová Elros Voronda Nildo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080818 Kateřina Kubátová Enye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021718 Věra Šaldová Dizzy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055216 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO