Cz En

001411

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bree Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: 5/38, 31.87 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  3. 2.kvalifikace: 11/38, 31.04 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  4. 3.kvalifikace: 6/36, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  5. Finále: Diskvalifikován

  6. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  7. Agility Individual: 37/106, 41.56 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  8. Agility Squads as Individual: 34/109, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  9. Jumping Individual: 13/108, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  10. Jumping Squads as Individual: 13/108, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  11. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  12. 1. Zkouška LA3: 2/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  13. 2. Zkouška LA3: 3/6, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  14. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  15. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  16. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  17. Jelení Jumping L: 13/29, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  18. Jumping Short L Jacob & Joseph: 6/29, 22.95 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  19. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  20. FINÁLE L: Diskvalifikován

  21. I. agility L: 2/22, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  22. II. agility L: 10/21, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  23. I. jumping L: 8/22, 38.22 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  25. Jumping: 3/20, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  26. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. I. agility L: 6/95, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  28. II. agility L: 4/90, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  29. II. jumping L: 18/97, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  30. I. jumping L: 27/97, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  32. III. jumping L: Diskvalifikován

  33. II. jumping L: Diskvalifikován

  34. I. jumping L: 5/30, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  35. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  36. 1.běh bez zón: 6/53, 23.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  37. 1.běh se zónami : 12/53, 21.27 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  38. 2.běh bez zón: 6/50, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  39. 2.běh se zónami: 6/53, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  41. Agility Spokojeného psa L: 19/34, 28.24 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  42. Jacob & Joseph Jumping L: Diskvalifikován

  43. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  44. PhysioDOG Agility L: 3/34, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  45. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  46. III. jumping L: Diskvalifikován

  47. II. jumping L: 3/12, 28.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  48. I. jumping L: 4/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  49. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  50. 1. Zkouška LA3: 4/10, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. 2. Zkouška LA3: 2/10, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  52. 3. Jumping LA3: 1/10, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  53. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  54. Batmanův jumping L: 5/21, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  55. Jumping superhrdinů L: 2/21, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  56. Kapitánský jumping L: 3/21, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  57. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  58. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  59. 2.kvalifikace: 2/30, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  60. 3.kvalifikace: 10/21, 27.35 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  61. Východočeské finále: 2/19, 19.07 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  62. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  63. Agility L: 8/22, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  64. Jumping L: 2/25, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  65. Zkouška LA3: 2/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  66. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  67. Agility Open: 47/125, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  68. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  69. Jumping Open: Diskvalifikován

  70. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  71. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  72. III. jumping L: 2/31, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  73. II. jumping L: 4/32, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  74. I. jumping L: 8/32, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  75. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  76. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  77. 2. Zka - LA3: 8/15, 28.01 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  78. Jumping - Large: 11/32, 22.85 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  80. Agility 2: 87/222, 47.22 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  81. Agility Trial: Diskvalifikován

  82. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  83. Ne-: 1/13, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. Ne-Agility: 3/34, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  85. Ne-Jumping: 4/34, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. So-: 8/16, 41.67 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  87. So-Agility: 3/33, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  88. So-Jumping: 1/35, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  89. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  90. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 8/109, 14.57 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  91. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 11/169, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  92. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  93. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 64/175, 37.28 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  94. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  95. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 28/170, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  96. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  97. Agility I: 25/167, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  98. Agility II: Diskvalifikován

  99. Jumping I: Diskvalifikován

  100. Jumping II: 13/161, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  101. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  102. Agility open L: 1/36, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  103. Jumping open L: 4/36, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  104. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  105. III.jumping L: Diskvalifikován

  106. II. jumping L: Diskvalifikován

  107. I. jumping L: 2/32, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  108. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  109. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  112. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA3: 4/14, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  114. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  115. Druhá zkouška LA3: 3/11, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  116. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  118. Czech Imp Jump: 3/46, 19.13 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  119. Jumping 1: 13/48, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  120. Jumping 2: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  121. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  122. 1.kvalifikace: 12/45, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  123. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  124. 3.kvalifikace: 2/45, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  125. Východočeské finále: 8/18, 28.2 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  126. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  127. Agility L: 7/29, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  128. Jumping L: Diskvalifikován

  129. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  130. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  131. Agility DRUZSTVA: 7/97, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Jumping DRUZSTVA: 26/97, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  134. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  135. III. jumping L: 8/23, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  136. II. Jumping L: 1/26, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  137. I. JUMPING L: 1/26, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  138. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  139. Agility II. L: Diskvalifikován

  140. Agility I. L: 3/94, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  141. Jumping II. L: 3/92, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  142. Jumping I. L: 3/94, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  143. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  144. QA4 Agility: 19/95, 43.81 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  145. QA5 Agility: 38/93, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  146. QA6 Agility: 7/88, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  147. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  148. QJ5 Jumping: 13/90, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  149. QJ6 Jumping: 11/77, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  150. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  151. QA1 agility: 46/127, 48.04 s, 15.04 tr. b., 4.16 m/s

  152. QA2 agility: 58/125, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  153. QA3 agility: 13/125, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  154. QJ1 jumping: 13/126, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  155. QJ2 jumping: 7/126, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  156. QJ3 jumping: 20/122, 39.31 s, 1.31 tr. b., 4.73 m/s

  157. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  158. Agility Squads as individual: 30/157, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  159. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  160. Jumping Squads as Individual: 12/162, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  161. Special Agility: Diskvalifikován

  162. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  163. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  164. Agility_: 13/40, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  165. Jumping_: 1/40, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  166. Zkouška - LA3: 1/13, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  167. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  168. Jumping 1 L: 1/17, 28.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  169. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  170. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  171. Agility L: Diskvalifikován

  172. Jumping L: 2/25, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  173. Zkouška LA3: 4/13, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  174. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  175. AGILITY: 3/50, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  176. AGILITY: 9/52, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  177. JUMPING: 20/51, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  178. JUMPING: Diskvalifikován

  179. LA3: 2/23, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  180. LA3: 10/24, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  181. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  182. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  183. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 Large: 4/36, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  185. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  186. Czech Imp Jump Large: 4/47, 18.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  187. Jumping 1 Large: 1/47, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  188. Jumping 2 Large: 1/47, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  190. Czech Imp Jump Large: 2/47, 19.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  191. Jumping 1 Large: 1/47, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  192. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  193. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  194. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  195. Jumping LA neděle: 2/58, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  196. Jumping LA sobota: 29/61, 26.4 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  197. Velké finále LA neděle: 6/34, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  198. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  199. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  200. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  201. Czech Imp Jump Large: 1/51, 20.39 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  202. Jumping 1 Large: 1/51, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  203. Jumping 2 Large: 2/51, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  204. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  205. Agility družstev: 5/88, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  206. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  207. Jumping družstev: 3/88, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  208. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  209. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  210. QA4 agility: 7/99, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  211. QA5 agility: 17/97, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  212. QA6 agility: Diskvalifikován

  213. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  214. QJ5 jumping: 15/91, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  215. QJ6 jumping: 13/76, 38.53 s, 5.53 tr. b., 4.46 m/s

  216. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  217. QA1 agility: 27/135, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  218. QA2 agility: 7/127, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  219. QA3 agility: Diskvalifikován

  220. QJ1 jumping: 12/135, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  221. QJ2 jumping: 14/135, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  222. QJ3 jumping: 12/118, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  223. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  224. Agility Trial I: 4/24, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  225. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  226. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  227. AGILITY: 3/57, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  228. AGILITY: Diskvalifikován

  229. JUMPING: Diskvalifikován

  230. JUMPING: Diskvalifikován

  231. LA3: 4/25, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  232. LA3: Diskvalifikován

  233. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  234. Jumping: 2/48, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  235. Jumping: Diskvalifikován

  236. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  237. Agility: 15/47, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  238. Jumping: 1/48, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  239. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  240. Agility LA sobota: 6/63, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  241. Jumping LA neděle: 1/63, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  242. Jumping LA sobota: 2/66, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  243. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  244. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  245. Zkoušky LA3 sobota: 13/31, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  246. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  247. Agility: 5/47, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  248. Jumping: 4/48, 29.09 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  249. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  250. Agility LA: 10/41, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  251. Jumping LA: 3/46, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  252. Zkouška LA3: 8/21, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  253. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  254. 1. zkouška LA3: 3/9, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  255. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  256. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  257. Agility LA sobota: 6/63, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  258. Jumping LA neděle: 1/63, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  259. Jumping LA sobota: 1/63, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  260. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  261. Zkoušky LA3 neděle: 2/28, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  262. Zkoušky LA3 sobota: 2/30, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  263. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  264. Finále: 3/20, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  265. Jumping (1): 2/55, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  266. Jumping (2): 9/55, 32.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  267. Zkouška: 2/21, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  268. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  269. Agility: 5/51, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  270. Jumping: 1/51, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  271. Zka - LA3: 1/12, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  272. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  273. Agility - So: 3/66, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  274. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  275. Agility družstva: 33/66, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  276. Agility jednotlivci: 2/61, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  277. Jumping družstva: 2/66, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  278. Jumping jednotlivci: 18/65, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  279. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  280. Agility L: 8/41, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  281. Jumping L: 1/41, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  282. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  283. 1. Zka: 3/13, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  284. 2. Zka: 1/13, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  285. Jumping: 1/41, 25.32 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  286. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  287. Agility: Diskvalifikován

  288. Agility I: Diskvalifikován

  289. Agility II: Diskvalifikován

  290. Jumping I: 40/191, 36.38 s, 10.38 tr. b., 4.95 m/s

  291. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  292. QA5 Agility: 8/182, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  293. QA6 Agility: 41/186, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  294. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  295. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  296. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  297. I Agility: 8/28, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  298. II Agility: Diskvalifikován

  299. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  300. 1Q Jumping: 1/131, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  301. 2Q Agility: 12/139, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  302. 3Q Finále: Diskvalifikován

  303. Družstva - Agility: 11/140, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  304. Družstva - Jumping: 3/139, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  305. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  306. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  307. Power & speed A2/A3: 2/91, 17.17 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  308. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  309. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  310. QA3 Agility: 10/176, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  311. QA4 Agility: 22/174, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  312. QJ3 Jumping: 17/176, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  313. QJ4 Jumping: 35/174, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  314. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  315. Agility - Ne: 9/26, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  316. Agility - So: Diskvalifikován

  317. Jumping - Ne: 4/26, 26.88 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  318. Jumping - So: 1/25, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  319. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  320. ZkA - So: 2/7, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  321. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  322. QA1 Agility: 30/213, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  323. QA2 Agility: Diskvalifikován

  324. QJ1 Jumping: 39/213, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  325. QJ2 Jumping: 2/197, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  326. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  327. Agility I: 11/42, 47.66 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  328. Agility II: Diskvalifikován

  329. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  330. Zkouska LA3 1: Diskvalifikován

  331. Zkouska LA3 2: 2/16, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  332. Zkouska LA3 3: 2/22, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  333. Zkouska LA3 4: Diskvalifikován

  334. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  335. Agility: 3/50, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  336. Agility 2: 1/49, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  337. Finále: 7/18, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  338. Jumping: 1/50, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  339. Jumping 2: 49/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  340. Zkouška: 2/16, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  341. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  342. Agility - Ne: 12/60, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  343. Agility - So: 2/64, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  344. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  345. Jumping - So: 1/65, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  346. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  347. ZkA - So: Diskvalifikován

  348. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  349. Agility: 1/55, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  350. Jumping: Diskvalifikován

  351. Zkouška: 4/20, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  352. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  353. Agility LA sobota: 38/67, 38.01 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  354. Jumping LA neděle: 2/65, 29.54 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  355. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  356. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  357. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  358. Zkoušky LA3 sobota: 10/34, 32.88 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  359. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  360. agility: 1/51, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  361. jumping: 1/51, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  362. zkouška: 1/15, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  363. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  364. Jumping III. L: 2/42, 22.46 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  365. Jumping II. L: 2/46, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  366. Jumping I. L: Diskvalifikován

  367. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  368. 1. ZK LA3: 4/13, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  369. 2. ZK LA3: 1/13, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  370. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  371. Jump III L: 1/33, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  372. Jump II L: 1/34, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  373. Jump I L: 1/35, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  374. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  375. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 12/53, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  376. Jumping L: 1/54, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  377. Zkouška Agility LA3: Diskvalifikován

  378. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  379. Agility Ne: 5/49, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  380. Agility So: 1/49, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  381. Jumping Ne: 1/50, 25.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  382. Jumping So: 1/50, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  383. ZkA Ne: 1/13, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  384. ZkA So: Diskvalifikován

  385. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  386. Agility: 6/43, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  387. Agility squads: 10/48, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  388. Jumping: Diskvalifikován

  389. Jumping Squads: 4/47, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  390. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  391. Horní Počernice, 1. běh: 3/12, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  392. Horní Počernice, 2. běh: 7/12, 42.28 s, 10.28 tr. b., 3.9 m/s

  393. Horní Počernice, 3. běh: 1/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  394. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  395. ZkA I.: 4/9, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  396. ZkA II.: Diskvalifikován

  397. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  398. 1. Zka: 1/10, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  399. 2. Zka: Diskvalifikován

  400. Jumping: 1/37, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  401. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  402. Agility Ne: 13/140, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  403. Agility So: 8/151, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  404. Jumping Ne: 2/133, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  405. Jumping So: 23/146, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  406. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  407. Agility: Diskvalifikován

  408. Finále: 1/10, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  409. Jumping - Ne: 1/32, 24.54 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  410. Jumping - So: Diskvalifikován

  411. ZkA - Ne: 1/11, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  412. ZkA - So: Diskvalifikován

  413. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  414. Agility družstva: 4/133, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  415. Jumping družstva: 23/133, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  416. Mistrovství A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  417. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  418. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  419. Speciální závod - Agility: 5/140, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  420. Speciální závod - Finále: 10/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  421. Speciální závod - Jumping: 1/127, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  422. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  423. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  424. Agility II Open: Diskvalifikován

  425. Agility I Open: 7/165, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  426. Jumping II Open: Diskvalifikován

  427. Jumping I Open: 6/165, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  428. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  429. Agility 1: 6/183, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  430. Agility 2: 4/175, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  431. Finále: 5/19, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  432. Jumping 1: 11/184, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  433. Jumping 2: 38/182, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  434. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  435. Zkouška 1: 2/48, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  436. Zkouška 2: 10/43, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  437. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  438. Agility: Diskvalifikován

  439. Jumping: Diskvalifikován

  440. Zka: Diskvalifikován

  441. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  442. Jumping LA3: Diskvalifikován

  443. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  444. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  445. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  446. Agility: 1/42, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  447. Agility: 6/48, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  448. FINÁLE: 2/19, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  449. Jumping: 8/50, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  450. Jumping: Diskvalifikován

  451. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  452. Agility: 1/49, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  453. Jumping: 8/49, 24.99 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  454. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  455. Agility: Diskvalifikován

  456. Jumping: Diskvalifikován

  457. Zkouška LA3: 1/21, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  458. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  459. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  460. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 10/47, 25.75 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  461. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 4/16, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  462. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  463. 1.ZK LA3: 1/13, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  464. 2.ZK LA3: 1/13, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  465. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  466. LA3 I : Diskvalifikován

  467. LA3 II : 8/27, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  468. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  469. Horní Počernice, 1. běh: 1/17, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  470. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  471. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  472. Agility: 1/28, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  473. Jumping: 5/29, 28.64 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  474. ZkA: Diskvalifikován

  475. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  476. Agility Individual: 2/55, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  477. Agility Squads: Diskvalifikován

  478. Jumping Individual: Diskvalifikován

  479. Jumping Squads: 2/55, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  480. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  481. Agility: 8/41, 32.61 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  482. Jumping: 14/42, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  483. ZkA: 5/16, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  484. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  485. 1. zkouška LA3: 1/7, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  486. 2. zkouška LA3: 1/7, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  487. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  488. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  489. Horní Počernice, 2. běh: 2/10, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  490. Horní Počernice, 3. běh: 1/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  491. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  492. (1) Bertíkova zkouška: 1/10, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  493. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  494. (3) Audiho zkouška: 4/10, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  495. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  496. II. Zka LA3: Diskvalifikován

  497. I. Zka LA3: 1/7, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  498. Jumping - L: 6/21, 28.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  499. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  500. (1) Kubíkův běh: 10/19, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  501. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  502. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  503. Zk LA3 III LA3: Diskvalifikován

  504. Zk LA3 II LA3: Diskvalifikován

  505. Zk LA3 I LA3: 1/13, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  506. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  507. 1. zk LA3: Diskvalifikován

  508. 2. zk LA3: 1/8, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  509. Jumping - L: 4/24, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  510. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  511. I. Agility: Diskvalifikován

  512. II. Agility: Diskvalifikován

  513. III. Agility: Diskvalifikován

  514. II. Jumping: 22/98, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  515. I. Jumping: Diskvalifikován

  516. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  517. ZkA 1: Diskvalifikován

  518. ZkA 2: 3/10, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  519. ZkA 3: Diskvalifikován

  520. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  521. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  522. Zkouška 2 LA3: 9/18, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  523. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  524. Zkouška 1 LA3: 1/7, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  525. Zkouška 2 LA3: 1/6, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  526. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  527. Agility: Diskvalifikován

  528. Jumping: 1/20, 25.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  529. ZkA: Diskvalifikován

  530. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  531. I. agility: Diskvalifikován

  532. II. agility: 1/10, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  533. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  534. Agility: Diskvalifikován

  535. Agility I BarkingHeads: 51/132, 46.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  536. Agility II BarkingHeads: 3/118, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  537. Agility III ArdenGrange: 24/123, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  538. Agility IV ArdenGrange: 29/113, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  539. BarkingHeads GRAND FINAL: Diskvalifikován

  540. Jumping I BarkingHeads: 35/127, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  541. Jumping II ArdenGrange: 30/111, 39.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  542. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  543. Agility: 6/23, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  544. Jumping: Diskvalifikován

  545. Zka: Diskvalifikován

  546. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  547. Agility I.: Diskvalifikován

  548. Agility II.: Diskvalifikován

  549. Jumping I.: 1/60, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  550. Jumping II.: 6/47, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  551. Jumping III.: Diskvalifikován

  552. Jumping IV.: Diskvalifikován

  553. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  554. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: 37/113, 36.27 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  555. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 5/121, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  556. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  557. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  558. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  559. Agility: Diskvalifikován

  560. Agility: Diskvalifikován

  561. Jumping: 4/84, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  562. Jumping : Diskvalifikován

  563. LA3: Diskvalifikován

  564. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  565. Agility: 1/24, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  566. Jumping: Diskvalifikován

  567. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  568. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  569. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  570. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  571. Finále Ch s: 1/19, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  572. JUMPING : 7/39, 26.32 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  573. Zkoušky: 2/13, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  574. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  575. Agility 1: 13/90, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  576. Agility 2: Diskvalifikován

  577. Finále: Diskvalifikován

  578. Jumping 1: 7/90, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  579. Jumping 2: Diskvalifikován

  580. Zkouška: Diskvalifikován

  581. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  582. Agility: 4/23, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  583. Jumping: Diskvalifikován

  584. ZkA: 1/12, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  585. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  586. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  587. Zkouška 2 LA3: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  588. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  589. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  590. Ne_Agility_ L: Diskvalifikován

  591. Ne_Jump_ L: 1/33, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  592. Ne_ LA3: Diskvalifikován

  593. So_Agility_ L: 1/39, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  594. So_Jump_ L: 1/41, 26.98 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  595. So_ LA3: 8/10, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  596. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  597. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  598. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/14, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  599. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  600. LA3 A: 4/8, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  601. LA3 B: Diskvalifikován

  602. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  603. Agility - neděle L: 3/26, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  604. Agility - sobota L: Diskvalifikován

  605. Finále L: 1/19, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  606. Jumping - neděle L: Diskvalifikován

  607. Jumping - sobota L: 1/28, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  608. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  609. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  610. II. zkouška A3 LA3: 5/11, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  611. I. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  612. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  613. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  614. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  615. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  616. Agility L: 1/40, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  617. Jumping L: 23/40, 33.03 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  618. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  619. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  620. AGILITY-L: Diskvalifikován

  621. Finále LA neděle: 21/37, 39.68 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  622. JUMPING-L: 18/71, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  623. JUMPING-L: Diskvalifikován

  624. LA3: 2/27, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  625. LA3: Diskvalifikován

  626. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  627. Agility L: 1/32, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  628. Jumping L: 12/32, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  629. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  630. Vanocni darek, Svojetice, Agility: Diskvalifikován

  631. Vanocni darek, Svojetice, Jumping: 16/37, 40.56 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  632. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky: Diskvalifikován

  633. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  634. AGILITY-L: 3/63, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  635. JUMPING-L: Diskvalifikován

  636. LA3: Diskvalifikován

  637. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  638. CACIAg : 2/60, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  639. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  640. Agility individuals: 36/98, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  641. Jumping individuals: Diskvalifikován

  642. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  643. Zkouška LA3 - II LA3: 1/9, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  644. Zkouška LA3 - I LA3: Diskvalifikován

  645. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  646. Zka1: Diskvalifikován

  647. Zka2: 1/11, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  648. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  649. Zkouška II. LA3: 4/5, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  650. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  651. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  652. Agility L: 11/35, 38.88 s, 13.88 tr. b., 4.01 m/s

  653. Jumping L: 6/35, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  654. Zkouška LA3: 4/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  655. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  656. Agility: 1/37, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  657. Jumping: Diskvalifikován

  658. LA3: 1/11, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  659. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  660. Agility L: Diskvalifikován

  661. Jump L: Diskvalifikován

  662. Zkouška_A3_1 LA3: Diskvalifikován

  663. Zkouška_A3_2 LA3: Diskvalifikován

  664. Zkouška_A3_neděle LA3: Diskvalifikován

  665. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  666. Agility L: Diskvalifikován

  667. Agility speciál L: 1/10, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  668. Jumping L: 1/38, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  669. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  670. 1. LA3: Diskvalifikován

  671. 2. LA3: Diskvalifikován

  672. 3. LA3: Diskvalifikován

  673. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  674. O pohár Purina ProPlan 2012: 4/12, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  675. O pohár Purina ProPlan 2012: 6/41, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  676. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  677. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  678. Agility L: Diskvalifikován

  679. Jumping L: Diskvalifikován

  680. LA3: Diskvalifikován

  681. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  682. Agility L: 1/27, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  683. Jumping L: 1/29, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  684. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  685. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  686. Agility Open - neděle L: Diskvalifikován

  687. Agility Open - sobota L: Diskvalifikován

  688. Jumping Open - neděle L: Diskvalifikován

  689. Jumping Open - sobota L: Diskvalifikován

  690. Zkoušky neděle LA3: 1/21, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  691. Zkoušky sobota LA3: Diskvalifikován

  692. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  693. Agility L: 12/32, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  694. Jumping L: 9/36, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  695. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  696. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  697. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  698. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  699. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  700. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L: Diskvalifikován

  701. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L: Diskvalifikován

  702. Speciální závod Agility L: Diskvalifikován

  703. Speciální závod - Finále Agility L: Diskvalifikován

  704. Speciální závod Jumping L: 1/137, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  705. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L: 1/82, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  706. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  707. Agility 1 L: Diskvalifikován

  708. Agility 2 L: 43/80, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  709. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  710. Jumping 2 L: 4/79, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  711. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  712. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  713. Agility L: 1/38, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  714. Jumping L: 1/38, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  715. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  716. Agility: Diskvalifikován

  717. Jumping: Diskvalifikován

  718. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  719. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  720. finále ch. st: Diskvalifikován

  721. Jumping: Diskvalifikován

  722. Zkoušky: Diskvalifikován

  723. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  724. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  725. 2.zkouška LA3: 3/7, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  726. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  727. AGILITY I: 29/121, 40.48 s, 18.48 tr. b., 4.08 m/s

  728. AGILITY II: Diskvalifikován

  729. JUMPING I: Diskvalifikován

  730. JUMPING II: 50/124, 41.78 s, 11.78 tr. b., 4.26 m/s

  731. JUMPING III: Diskvalifikován

  732. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  733. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  734. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  735. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  736. Agility: Diskvalifikován

  737. Jumping: 2/20, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  738. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  739. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  740. Agility L: Diskvalifikován

  741. Jumping L: 13/30, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  742. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  743. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  744. Ne_agility L: 11/39, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  745. Ne_jumping L: 10/38, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  746. Ne_zkoušky LA3: Diskvalifikován

  747. So_agility L: Diskvalifikován

  748. So_jumping L: 12/45, 39.74 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  749. So_zkoušky LA3: Diskvalifikován

  750. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  751. Agility Ne: Diskvalifikován

  752. Agility So: 2/27, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  753. Jumping Ne: Diskvalifikován

  754. Jumping So: Diskvalifikován

  755. Zk Ne: Diskvalifikován

  756. Zk So: 1/13, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  757. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  758. Zk1: 7/14, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  759. Zk2: Diskvalifikován

  760. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  761. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  762. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 1/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  763. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  764. Zk 1: Diskvalifikován

  765. Zk 2: Diskvalifikován

  766. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  767. ZK 1: Diskvalifikován

  768. Zk 2: 1/22, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  769. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  770. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 8/35, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  771. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/35, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  772. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  773. Zk 1: Diskvalifikován

  774. Zk 2: Diskvalifikován

  775. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  776. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  777. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  778. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  779. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  780. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  781. Ne-Zkouška LA2: 1/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  782. So-Agility L: Diskvalifikován

  783. So-Jumping L: Diskvalifikován

  784. So-Zkouška LA2: Diskvalifikován

  785. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  786. 13.8. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  787. 14.8. Zkouška LA2: 2/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  788. Agility L: Diskvalifikován

  789. Jumping L: Diskvalifikován

  790. Jumping L: Diskvalifikován

  791. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  792. Agility L: Diskvalifikován

  793. Denní Jumping 1.kolo L: Diskvalifikován

  794. Denní Jumping 3.kolo L: Diskvalifikován

  795. Noční Jumping 2.kolo L: Diskvalifikován

  796. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  797. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  798. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  799. Jumping LA L: 7/22, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  800. ZK LA2 - 1. LA2: 3/10, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  801. ZK LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  802. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  803. 1. Zkouška LA1 LA1: 5/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  804. 2. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  805. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  806. Agility L: Diskvalifikován

  807. Jumping L: Diskvalifikován

  808. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  809. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  810. AGILITY: Diskvalifikován

  811. AGILITY L: Diskvalifikován

  812. JUMPING: Diskvalifikován

  813. JUMPING: Diskvalifikován

  814. JUMPING 2.: Diskvalifikován

  815. ZKOUŠKA AGILITY: Diskvalifikován

  816. ZKOUŠKA AGILITY L: Diskvalifikován

  817. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  818. AGILITY: Diskvalifikován

  819. JUMPING: Diskvalifikován

  820. LA1: 4/24, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  821. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  822. agility L: Diskvalifikován

  823. jumping L: Diskvalifikován

  824. Zkouška LA1: 1/9, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  825. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  826. Agility LA1: 10/27, 31.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  827. Agility LA1 - 2.: 15/27, 42.23 s, 12.23 tr. b., 3.65 m/s