Cz En

2.kvalifikace

  1. Datum: 03. 10. 2020
  2. Závod: Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 26.53 7.05 V V
2 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 27.2 6.88 V V
3 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 27.38 6.83 V V
4 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 28.23 6.62 V V
5 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 28.43 6.58 V V
6 002020 Lucie Vočadlová Earleen de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 28.72 6.51 V V
7 003220 Pavel Košek Ametrine Dream Freaysway 0 0 0.0 0.0 29.06 6.43 V V
8 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 29.28 6.39 V V
9 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 0 0 0.0 0.0 30.11 6.21 V V
10 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 30.56 6.12 V V
11 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.04 6.02 V V
12 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 31.92 5.86 V V
13 032619 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin 1 0 0.0 5.0 27.64 6.77 V V
14 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 1 0 0.0 5.0 28.64 6.53 V V
15 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 28.83 6.49 V V
16 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska 0 1 0.0 5.0 32.21 5.81 V V
17 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 32.97 5.67 V V
18 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 33.23 5.63 V V
19 008420 Hana Tomanová Allisa Rose Emilia Maria 0 1 0.0 5.0 45.73 4.09 V V
20 067317 Hana Drápalová Bazalka 2 1 0.0 15.0 32.55 5.75 VD VD
21 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 2 1 0.0 15.0 34.99 5.34 VD VD
22 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr 1 2 0.0 15.0 39.93 4.68 VD VD
23 059420 Tereza Čepková Marley 1 2 0.0 15.0 45.69 4.09 VD VD
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017020 Lucie Kirchnerová Fox on the Run Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS (s) Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad - "Růžový panter" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037518 Andrea Hejlová Afelandra Makada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058720 Jaroslava Nešetřilová Čiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005017 Michaela Kutová Nugeta Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Wioletta Suterska Beria Marshall Dogs FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO