Cz En

011217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Chudobová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Averey Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  2. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  3. Zkouška LA1: 5/7, 33.55 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  5. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška: 3/10, 30.53 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. Tuneliáda A1: 7/11, 15.56 s, 5.0 tr. b., 6.68 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  9. Agility Open: Diskvalifikován

  10. Jumping Light: 4/22, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  11. Jumping Open: Diskvalifikován

  12. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  13. Agility 1: Diskvalifikován

  14. Finále: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: 5/12, 45.92 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  16. Jumping 2: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  18. 1. Agility L: Diskvalifikován

  19. 1. Jumping L: 11/37, 31.3 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  20. 2. Agility L: Diskvalifikován

  21. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  23. 1. zkouška: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška: Diskvalifikován

  25. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  26. Jumping II L A2: Diskvalifikován

  27. Jumping I L A2: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  29. 1.kvalifikace: 11/38, 30.05 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  30. 2.kvalifikace: 16/38, 32.21 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  31. 3.kvalifikace: 3/36, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  32. Finále: Diskvalifikován

  33. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  34. Agility 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: Diskvalifikován

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Zkouška 1: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2: Diskvalifikován

  39. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  40. Jumping: 8/20, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  41. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  42. Jumping Open I: Diskvalifikován

  43. Jumping Open II: 12/29, 28.08 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  44. Jumping Open III: Diskvalifikován

  45. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  46. II. jumping L: Diskvalifikován

  47. I. jumping L: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  49. III. jumping L: Diskvalifikován

  50. II. jumping L: Diskvalifikován

  51. I. jumping L: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  53. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  54. ZkA. LA1 II.: 6/14, 40.05 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  56. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: 15/39, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  59. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  60. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. LA1 II.: 4/18, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  62. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  63. Agility 1: Diskvalifikován

  64. Jumping 1: Diskvalifikován

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Zkouška 1: Diskvalifikován

  67. Zkouška 2: Diskvalifikován

  68. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  69. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  71. Hra - tuneliáda A1 L: 2/14, 17.3 s, 0.0 tr. b., 7.4 m/s

  72. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  73. 1. Zka - LA1: 1/22, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  74. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  75. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  76. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. I. zkouška LA1: 6/17, 30.75 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  78. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  79. Agility 1 L: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  82. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  83. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  84. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  89. Agility 1: Diskvalifikován

  90. Agility 2: Diskvalifikován

  91. Agility 4: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  94. Agility I. L: Diskvalifikován

  95. Jumping II. L: 24/92, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  96. Jumping I. L: Diskvalifikován

  97. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  98. 1.zkouška LA1: 4/18, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  99. 2.zkouška LA1: 3/18, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  100. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  101. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  105. Agility L: 17/51, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  106. JUMPING L: Diskvalifikován

  107. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  108. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  109. 1. zkouška LA1: 9/20, 27.57 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  110. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  112. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  114. Hra - tuneliáda pro A1 L: 1/10, 20.55 s, 0.0 tr. b., 7.2 m/s

  115. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  116. Jumpy A1 - I.běh LA1: Diskvalifikován

  117. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  118. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  120. I Agility Open: Diskvalifikován

  121. II Agility Open: Diskvalifikován

  122. I Jumping Open: Diskvalifikován

  123. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  124. III. jumping L: Diskvalifikován

  125. II. jumping L: Diskvalifikován

  126. I. jumping L: Diskvalifikován

  127. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  128. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  131. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  132. ZkA. I. LA1: 3/17, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  134. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  135. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  137. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  138. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. I. zkouška LA1: 3/18, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  141. III. zkouška LA1: 2/15, 23.31 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  142. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  145. 1. jumping: Diskvalifikován

  146. 2.jumping: Diskvalifikován

  147. 3.jumping: Diskvalifikován

  148. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  149. Agility 1 L: Diskvalifikován

  150. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  151. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  152. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  153. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  154. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  155. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován