Cz En

011217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Chudobová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Averey Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility 4: Diskvalifikován

  5. Jumping 1: Diskvalifikován

  6. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  7. 1.zkouška LA1: 4/18, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  8. 2.zkouška LA1: 3/18, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  9. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  10. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  11. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  12. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  14. Agility L: 17/51, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  15. JUMPING L: Diskvalifikován

  16. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  17. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  18. 1. zkouška LA1: 9/20, 27.57 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  19. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  21. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  23. Hra - tuneliáda pro A1 L: 1/10, 20.55 s, 0.0 tr. b., 7.2 m/s

  24. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  25. Jumpy A1 - I.běh LA1: Diskvalifikován

  26. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  27. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  28. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  29. I Agility Open: Diskvalifikován

  30. II Agility Open: Diskvalifikován

  31. I Jumping Open: Diskvalifikován

  32. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  33. III. jumping L: Diskvalifikován

  34. II. jumping L: Diskvalifikován

  35. I. jumping L: Diskvalifikován

  36. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  37. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  40. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  41. ZkA. I. LA1: 3/17, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  43. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  46. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  47. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. I. zkouška LA1: 3/18, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  49. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  50. III. zkouška LA1: 2/15, 23.31 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  51. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  54. 1. jumping: Diskvalifikován

  55. 2.jumping: Diskvalifikován

  56. 3.jumping: Diskvalifikován

  57. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  58. Agility 1 L: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  61. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  62. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  63. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  64. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován