Cz En

III. jumping L

  1. Datum: 31. 05. 2020
  2. Závod: Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 29.96 6.11 V V
2 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 30.56 5.99 V V
3 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.68 5.78 V V
4 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies 0 0 0.0 0.0 31.69 5.77 V V
5 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 32.53 5.63 V V
6 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 35.49 5.16 V V
7 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 32.24 5.68 V V
8 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 33.59 5.45 V V
9 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 0 1 0.0 5.0 37.32 4.9 V V
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Vočadlová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029620 Karolína Ulčová Benvenuto Mio Attraversiamo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003220 Pavel Košek Ametrine Dream Freaysway DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Přichystalová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO