Cz En

084516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Štěpánková

    Člen KA

Pes

  1. Diamond Zack Wonderfull Dream, Border kolie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška LA3: 5/14, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  5. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  6. Canviťácký jumping L: 13/23, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  7. Husse jumping L: 9/24, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Stávečkovo jumping L: 15/24, 37.0 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  10. 1. Zkouška LA3: 9/15, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 3. Zkouška LA3: 5/15, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  13. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  14. 1. Zkouška LA3: 7/19, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  15. 2. Zkouška LA3: 8/20, 48.37 s, 12.37 tr. b., 3.99 m/s

  16. 3. Zkouška LA3: 3/19, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  17. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  18. ZkA. LA2 I.: 2/10, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  19. ZkA. LA2 II.: 1/10, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  20. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  21. Agility Individual: Diskvalifikován

  22. Agility Squads as Individual: 38/109, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. Jumping Individual: Diskvalifikován

  24. Jumping Squads as Individual: 48/108, 36.68 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  25. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  26. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA2: 2/19, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  28. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  30. Jumping L: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  33. I. agility L: Diskvalifikován

  34. II. agility L: 16/90, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  35. II. jumping L: 21/97, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  36. I. jumping L: Diskvalifikován

  37. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  38. III. jumping L: 7/30, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  39. II. jumping L: Diskvalifikován

  40. I. jumping L: 6/30, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  41. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  42. Agility Open: 9/125, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  44. Jumping Open: 34/136, 37.61 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  45. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  46. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  47. 1. Zkouška LA2: 7/19, 37.51 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. 2. Zkouška LA2: 6/19, 47.78 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  49. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  50. Finále Agility: 8/21, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  51. Jumping 1: 25/63, 31.98 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Jumping 3: 9/60, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  55. Agility 1: Diskvalifikován

  56. Agility 2: 40/222, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Agility Trial: 3/53, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  61. QA1 agility: Diskvalifikován

  62. QA2 agility: 21/120, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  63. QA3 agility: 71/120, 46.16 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  64. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  65. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  66. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: 11/165, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  69. Jumping I: 28/169, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  70. Jumping II: Diskvalifikován

  71. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  72. Agility LA: Diskvalifikován

  73. Agility LA: Diskvalifikován

  74. Jumping LA: Diskvalifikován

  75. Jumping LA: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA2: 2/9, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  77. Zkouška LA2: 2/9, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  78. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  79. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  80. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  81. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  82. Jumping LA sobota: 16/71, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  83. Zkoušky LA2 sobota: 3/24, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  84. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  85. Jumping LA: 17/45, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  86. Zkouška LA2: 4/16, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  87. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  88. Agility 1: Diskvalifikován

  89. Agility 2: Diskvalifikován

  90. Agility 4: 43/191, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. Agility Trial: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: Diskvalifikován

  94. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  95. Agility I: 15/75, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  96. Agility II: Diskvalifikován

  97. Jumping I: 15/76, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  98. Jumping II: 44/73, 32.09 s, 15.09 tr. b., 4.61 m/s

  99. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  100. QA4 Agility: 30/95, 48.74 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  101. QA5 Agility: 62/93, 53.85 s, 19.85 tr. b., 3.62 m/s

  102. QA6 Agility: Diskvalifikován

  103. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  104. QJ5 Jumping: 32/90, 41.25 s, 6.25 tr. b., 4.78 m/s

  105. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  107. QA1 agility: Diskvalifikován

  108. QA2 agility: Diskvalifikován

  109. QA3 agility: 54/125, 35.22 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  110. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  111. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  112. QJ3 jumping: 58/122, 38.16 s, 10.16 tr. b., 4.87 m/s

  113. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  114. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  115. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  116. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  117. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  118. Special Agility: 41/159, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  119. Special Jumping: 37/153, 32.95 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  120. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  121. 1. Zkouška LA2: 2/17, 41.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  122. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  124. Agility LA: 2/20, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  125. Jumping LA: 12/21, 31.21 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  126. Zkouška LA2: 3/11, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  127. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  128. Agility L Ne: Diskvalifikován

  129. Agility L So: 34/99, 40.1 s, 20.0 tr. b., 4.99 m/s

  130. Jumping L Ne: 46/96, 37.39 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  131. Jumping L So: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  133. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  134. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  135. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  136. Agility: 11/55, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  137. Jumping: 22/53, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  138. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  140. Agility LA: 13/34, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  141. Jumping LA: 10/34, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  142. Zkouška LA2: 8/16, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  143. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  144. Agility: 13/49, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Zkouška LA2: 7/19, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  147. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  148. Agility LA: 11/30, 48.45 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  149. Jumping LA: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  152. Jumping LA: Diskvalifikován

  153. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  155. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  156. Jumping LA neděle: 27/58, 39.1 s, 6.1 tr. b., 3.96 m/s

  157. Jumping LA sobota: 47/61, 31.78 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  158. Zkoušky LA2 neděle: 8/15, 40.8 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  159. Zkoušky LA2 sobota: 9/16, 39.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  160. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  161. AGILITY: 18/38, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  162. JUMPING: Diskvalifikován

  163. LA1: 3/11, 26.81 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  164. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  165. 2.běh LA1: Diskvalifikován

  166. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  167. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  168. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  169. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  170. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  171. Agility Trial I: 1/11, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. Agility Trial II: 3/11, 31.33 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  173. Jumping Open: Diskvalifikován

  174. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  175. Agility 1: Diskvalifikován

  176. Agility 2: Diskvalifikován

  177. Agility 3: Diskvalifikován

  178. Agility 4: Diskvalifikován

  179. Agility Trial: Diskvalifikován

  180. Jumping 1: 96/214, 43.59 s, 21.59 tr. b., 4.36 m/s

  181. Jumping 2: Diskvalifikován

  182. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  183. Agility 1: Diskvalifikován

  184. Agility 2: Diskvalifikován

  185. Jumping 1: Diskvalifikován

  186. Jumping 2: Diskvalifikován

  187. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  188. 2Q Agility: Diskvalifikován

  189. Jednotlivci A1 - Agility: 4/46, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  190. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  191. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  192. QA1 agility: Diskvalifikován

  193. QA2 agility: Diskvalifikován

  194. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  195. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  196. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  197. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  198. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  199. Jumping LA neděle: 11/18, 34.01 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  200. Zkouška LA1 neděle: 3/8, 31.39 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  201. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  202. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  203. Agility Lar So: Diskvalifikován

  204. Jumping Lar Ne: 55/85, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  205. Jumping Lar So: 29/87, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  206. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  207. Agility LA: 22/42, 41.47 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  208. Jumping LA: Diskvalifikován

  209. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  210. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  211. Czech Imp Jump Large: 36/49, 31.51 s, 18.51 tr. b., 3.27 m/s

  212. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  213. Jumping 2 Large: Diskvalifikován