Cz En

Agility II

  1. Datum: 22. 05. 2022
  2. Závod: Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Konečná, Martina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.75 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 33.33 6.45 V V
2 Daniel Martinček Cid Queen of Garden - "Cid" 0 0 0.0 0.0 35.65 6.03 V V
3 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 35.9 5.99 V V
4 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 36.26 5.93 V V
5 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 37.03 5.81 V V
6 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.07 5.8 V V
7 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 37.32 5.76 V V
8 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.86 5.68 V V
9 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 38.44 5.59 V V
10 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 0 0 0.0 0.0 38.49 5.59 V V
11 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 0 0 0.0 0.0 39.24 5.48 V V
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.36 5.46 V V
13 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 39.47 5.45 V V
14 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 0 0.0 0.0 40.2 5.35 V V
15 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 0 0 0.0 0.0 40.24 5.34 V V
16 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 40.72 5.28 V V
17 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 0 0.0 0.0 43.1 4.99 V V
18 035318 Jana Kochanová Misty 0 0 0.0 0.0 43.36 4.96 V V
19 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 0 0 0.0 0.0 43.54 4.94 V V
20 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 43.75 4.91 V V
21 034518 Ivana Kozubová Ejmi 0 0 0.0 0.0 45.72 4.7 V V
22 059719 Kateřina Benešová Sophie 0 0 0.0 0.0 46.8 4.59 V V
23 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 1 0 0.0 5.0 35.51 6.05 V V
24 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 1 0 0.0 5.0 36.37 5.91 V V
25 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 1 0 0.0 5.0 36.65 5.87 V V
26 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.48 5.74 V V
27 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner 1 0 0.0 5.0 37.52 5.73 V V
28 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 38.83 5.54 V V
29 014516 Barbora Kabátová Forbee Czech Imp 0 1 0.0 5.0 39.09 5.5 V V
30 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 1 0.0 5.0 39.86 5.39 V V
31 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 1 0.0 5.0 40.16 5.35 V V
32 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 40.56 5.3 V V
33 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 1 0 0.0 5.0 40.8 5.27 V V
34 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 40.92 5.25 V V
35 085018 Robin Solanský Caesar 1 0 0.0 5.0 40.95 5.25 V V
36 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 1 0 0.0 5.0 42.27 5.09 V V
37 024421 Markéta Malinčíková Best Spook Crazy Pack 0 1 0.0 5.0 42.35 5.08 V V
38 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 1 0.0 5.0 42.63 5.04 V V
39 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 0 1 0.0 5.0 46.73 4.6 V V
40 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 35.0 6.14 VD VD
41 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 1 1 0.0 10.0 37.76 5.69 VD VD
42 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes 2 0 0.0 10.0 39.71 5.41 VD VD
43 005320 Jana Trojková One in a Beelion 1 1 0.0 10.0 42.08 5.11 VD VD
44 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 44.5 4.83 VD VD
45 056115 Jan Machala A3Ch Anie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 47.22 4.55 VD VD
46 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ 2 0 0.0 10.0 47.33 4.54 VD VD
47 Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower - "Buči" 0 2 0.0 10.0 48.24 4.46 VD VD
48 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 0 2 0.0 10.0 49.96 4.3 VD VD
49 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter 0 2 0.0 10.0 51.85 4.15 VD VD
50 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 2 1 0.0 15.0 39.08 5.5 VD VD
51 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 1 2 0.0 15.0 47.34 4.54 VD VD
52 058818 Kateřina Brokešová Annie 1 1 5.92 15.92 59.67 3.6 VD VD
53 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 4 0 0.0 20.0 35.92 5.99 D D
DIS 001621 Lucie Mocová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033720 Venuše Kopřivíková Brunette Ble-chacha Kaiannco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083816 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035320 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004519 Simona Machalová Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013122 Robin Solanský Amazing Rio Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081221 Dana Maňáková Archie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090918 Nikola Šemberová Breeze Bardi from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Peťa Matušíková Lujči DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004322 Marián Broda Bella Dragon Matter of the Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020622 Barbora Michálková Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO