Cz En

005320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Trojková, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. One in a Beelion, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I: 2/9, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  3. Agility Trial II: 3/9, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  4. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  5. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  8. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  9. Agility Trial I: Diskvalifikován

  10. Agility Trial II: Diskvalifikován

  11. Agility Trial III: Diskvalifikován

  12. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  13. Agility Trial: 2/3, 25.09 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  14. Earth dog's labyrinth: 4/12, 32.08 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  15. Frog's course: Diskvalifikován

  16. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  17. Trial I.: Diskvalifikován

  18. Trial II.: Diskvalifikován

  19. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  20. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  22. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  23. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  26. II. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  27. I. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  28. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  29. Agility Open: Diskvalifikován

  30. Agility Trial: 1/11, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  31. Jumping Open: Diskvalifikován

  32. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  33. Agility Trial I: 1/3, 25.83 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  34. Agility Trial II: Diskvalifikován

  35. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  36. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  37. zkouška LA1 2: 1/6, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  38. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  39. Agility I: Diskvalifikován

  40. Agility II: Diskvalifikován

  41. Jumping I: 48/80, 35.12 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Jumping II: Diskvalifikován

  43. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  44. 1. zkouška: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška: Diskvalifikován

  46. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  47. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  50. TRIAL I.: 1/12, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  51. TRIAL II.: Diskvalifikován

  52. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  53. II zkouška A1 L: 2/7, 29.62 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  54. I zkouška A1 L: Diskvalifikován

  55. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  56. ZkA I: Diskvalifikován

  57. ZkA II: Diskvalifikován